Jump to content

Kupujem WOW


Nox

Recommended Posts

a zashto ga ne kupish u prodavnici ?

pa logicno da nebi platio puno vec se kao sto je reko nagodio oko cene?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

e ovako ako neko oce da proda wow rado cu ga kupiti (naravno cim se dogovorimo oko cene) i nekupujem one od onih likova sto prodaju sa charovima 60 lvl i traze po 100 evra.

Najbolje da ti neko proda WoW sa par likova za 20 evrica...Ne kapiram sto ne kupis u prodavnici lepo ko covek...

Link to comment
Share on other sites

brate pa necu da kupujem u prodavnici zbog para ovako ushtedim 30 evra.

ali izgleda da cu kupiti nov posto sam isao kod lika u mom bloku koji prodaje igrice i pitao kad mu dolazi wow a on reko sutra tako da cu od ortaka zajmiti 20 evra i kupiti nov sutra-preksutra.

KOD NJEGA imaju kartice za uplatu wow-a danas sam video kostaju oko 2500 din pratplata za 2 meseca.

ako neko oce wow nek mi javi pa da mu uzmem kad ovaj lik bude dobio.

poz [:p]

Link to comment
Share on other sites

brate pa necu da kupujem u prodavnici zbog para ovako ushtedim 30 evra.

ali izgleda da cu kupiti nov posto sam isao kod lika u mom bloku koji prodaje igrice i pitao kad mu dolazi wow a on reko sutra tako da cu od ortaka zajmiti 20 evra i kupiti nov sutra-preksutra.

KOD NJEGA imaju kartice za uplatu wow-a danas sam video kostaju oko 2500 din pratplata za 2 meseca.

ako neko oce wow nek  mi javi pa da mu uzmem kad ovaj lik bude dobio.

poz [:p]

STIGLO JEEE puno komada WOW-a kod mog dobavljaca u Madjarsku.. Upravo krecem po prvu turu pa kome treba neka zvrcne 063539491 ili sms i sutra dobija... Cena 50 eura (ima i dopuna za 3 meseca igranja po 30 eura)...

Izvanjavam se svima koji cekaju ali nije moglo brze...

Goran.

Link to comment
Share on other sites

E ti sto oce da ti prodaju bez lika te lazu, jer je to nemoguce...A ne verujem da neko ima WoW a da nema lika nekog...

[/quote

naravno da nema lika koji ima wow a da nema nijednog "lika" (chara) .ali moj ortak ima

ortaka koji oce da proda svij wow za 120 evra jer ima 60 lvl warriora i kao neke dobre iteme.ti ako prodajesh polovan wow mozes da izbrisesh chara,ali je to pola likovima nekako teshko da izbrishu chara pa onda prodaju za 100 evra.nema veze sutra dobijam NOV original pa cu da puknem pare ali nema veze,vredi svaki dinar.

Link to comment
Share on other sites

kad budem krenuo da igram wow igracu sa josh 3 ortaka pa cemo zajedno da se levelujemo.oce josh neko sa nama pa da kasnije napravimo guild ili tako neshto ?:D

ako neko oce josh uvek da proda wow neka mi javi  [:p]

Nox na kom ce te serveru igrati? P.S. za par dana dobijam WoW [^]

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...