Jump to content

Recommended Posts

izvini dal si nekad cuo da neko ne voli da drzi igru u cd-romu!??!?!?

ja npr imam org ali necu da koristim cd-rom jel me nervira da svaki cas vadi i vracam itd.

mislim svaki put stavljas to da se qpi org jel to hoces da kazes da imas org ili si samo savestan? <---- nije hejt

Izvini a da li si ti nekada cuo za postoje programi koji simuliraju cd?, koji pakuju cdove na hdd u raznim formatima tipa, .iso, .vcd, .nrg... etc

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi ovamo!!!

svi koji imaju crackovanu verziju i rade updajte iz igre obratite paznju

ukljuci igru i pusti update

alt+tab pali explorer ili sta vec i idi u direktorijum gde si instalirao igru

nadji fajl koji se zove W3XP_IX86_119A_119B_enUS.mpq (vazi samo za update iz 1.19a u 1.19b) i prekopiraj ga negde za svaki slicaj ako ti ne uspe ovo iz prve(kopiranje uradi tek kad se skine ceo, pisace u warcraftu restart)

kad se zavrsi dl u warcraftu(pise restart) opet alt+tab BEZ PRITISKANJA RESTARTA

preimenovati war3.exe u bilo koji drugi naziv(war31.exe; war3-1.19a.exe ili bilo sta samo da nije war3.exe)

preimenovati war3.119 u war3.exe

udji u warcraft i pritisni restart

skini nocd crack za 1.19b

aplly crack

play teh game

meni ovako radi, ako nekome ne radi nek ponovi sve ovo prateci svaki korak kako treba

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

ja isto drzim stalno tft disk u drajvu, tj u dvd-romu, dok mi je rezach slobodan, ne vidim shta je tu toliko skandalozno :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Slipnknot ne radi ti taj link treba preminu acount na rapidshare-u :(

Izvini Druze Meni radi odlicno i jos stotinu ljudi. Ne treba premium account vec ti lepo pise da sacekas 20 sekundi. Ne razumem u cemu je problem. I hvala slipkonot-u na linku pola Srbije mu se zahvaljuje. Ako ne znas da skines nadji me na krstarici soba #w3 pa cu ti poslati mailom. Pozz

Link to comment
Share on other sites

,Sep 22 2005, 05:40]Za sve one kojima prijavljuje error pri instalaciji 1.19b tipa da ne moze da nadje gde vam je instaliran wc3, downloadujte ovaj program i dalje ce vam sve biti jasno..

http://war3.replays.net/soft/War3RegFixer.rar

I shta kad ga skinem , shta da radim ?

samo neki znakovi ? i znakovi ! ...

I gogo ono shto si mi rekao da renamujem war3.org u war3.exe nije uspelo ... i netje o5 da se instalira ... izgleda da treba da pochem da trazhim cd-ove

Edited by <|BpM|>

Bitch,I live in a FUCKING trash can !!

Link to comment
Share on other sites

,Sep 22 2005, 20:53]Pa da bi ti uspelo to sa renameom treba ti taj program koji sam naveo gore...

Ok brate ali ja ne znam kako da ga koristim [V] ... nigde nema slova samo znak uzvika i znak pitanja [:(!]

Ae molim te objasni mi kako pre nego shto blizzard resetuje ...

Edited by <|BpM|>

Bitch,I live in a FUCKING trash can !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...