Jump to content

Blokirana kartica


Immortalis

Recommended Posts

Znam da ste imali problema, evo i ja sad imam, ukucam informacije, i sve shto treba ali ne prihvata, iskoristio sam 3 pokushaja i ne sme sad nishta narednih 24h, inace ce da blokiraju na 72h. Ne znam da li je novac skinut sa racuna, uglavnom karticu ne prihvata. Ae neko ko ima iskustva nek prica shta je uradio. Ja sam vec poslao zalbu na billing support.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Znam da ste imali problema, evo i ja sad imam, ukucam informacije, i sve shto treba ali ne prihvata, iskoristio sam 3 pokushaja i ne sme sad nishta narednih 24h, inace ce da blokiraju na 72h. Ne znam da li je novac skinut sa racuna, uglavnom karticu ne prihvata. Ae neko ko ima iskustva nek prica shta je uradio. Ja sam vec poslao zalbu na billing support.

U takvim situacijama ti ostaje samo da chekash ;)

Trebalo bi sve da bude OK u roku od par sati...

Link to comment
Share on other sites

da cekam mail ili da probam? Ne bi da se zajebavam poshto sam iskoristio treci pokushaj, a da ckeam 72h zbog zakljucanog acc-a ,ne svidja mi se to. Btw Blizz jebi se, sve problem do problema.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

e ovako pazi ja sam redclawu ili ti ja samnepismen pre nedelju dana pokusao da produzim sa mojom karticom i server ju je stalno odbijao pisao sam 2 zalbe posto je prva bila u maniru ctrl+c ctrl+v i na kraju nista konkretni nisu rekli ali su evo danas posle 7 dana jednostavno prihvatili karticu ?!? znaci tvoje je samo da cekas

btw dali sada trenutno neko moze se konektuje posto ja nemogu ukucam user i password i ono kaze unable to conect a sve sajtove normalno otvaram pa se pitam dali je njima otisao log on server ili meni nest ? unapred zahvalan

Link to comment
Share on other sites

Meni je takodje danas isteko acc kartica mi stize tek u ponedeljak ili utorak tako da moram da napravim jedan cooldown mom ortaku se isto tako desilo sa placanjem poslao 3 zalbe na billing suport i tek posle skoro 10 dana bilo mu je naplaceno...Nadam se da ja necu imati problema kad mi dobijem Visu

Link to comment
Share on other sites

Meni je takodje danas isteko acc kartica mi stize tek u ponedeljak ili utorak tako da moram da napravim jedan cooldown mom ortaku se isto tako desilo sa placanjem poslao 3 zalbe na billing suport i tek posle skoro 10 dana bilo mu je naplaceno...Nadam se da ja necu imati problema kad mi dobijem Visu

nazalost koliko znam uglavnom se takvi problemi javljaju kod vise btw i ja imam visa vurton

Link to comment
Share on other sites

Pazi, da sam na tvom mestu ja bi chekao do ujutro i nazvao banku da se raspitam u chemu je problem, i trazio od njih da pokusaju da reshe problem. Nakon toga bih ponovo uneo sve podatke i ako bude pravilo sranja i zablokira karticu, onda bih nazvao blizz telefonom i trazio objasnjenje. Inache to je najbrzi nachin da sa njima reshis probleme, kakav mail, kakvi bakrachi. Chovek sa kojim najchesce igram zajedno je iz Juznoafricke republike, a trenutno radi u Londonu. Njemu je isto bila zablokirana kartica (iako ju je pre toga pola godine koristio) jer Blizz nema mnogo poverenja u neke banke (u ovom sluchaju banka iz njegove zemlje). On ih je nazvao i stvar je reshena u roku od par sati...posle toga vishe nikad nije imao isti problem.

Link to comment
Share on other sites

Imam josh jedan predlog. Ako si primetio da bi cancel-ovao account Blizz zahteva da ih prvo obavestish telefonom zasto to radis. Ti bi mogao da sada (ili ujutro) nazovesh taj broj i kazes im da zelish da ugasis account jer nisi zadovoljan sto svaki mesec imas problem da produzis account jer ti stalno blokiraju karticu. Poznavajuci sve vece firme, one najbrze deluju kada stvarno shvate da gube musteriju, tako da bi to mogao biti najbrzi nachin da se sve dovede u red [:D]

Link to comment
Share on other sites

cisto sumljam, da oni toliko vode racuna o svojim korisnicima ne bi se deshavala sva sranja koja se deshavaju. A da ih zovem telefonom i time platim josh jedno 2-3 pretplate, neka hvala.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pa mislio sam na neku voip foru, ili mozda imas nekog ko radi u telekomu da moze da ti sredi free call iz njihove centrale :P

A veruj mi, nije njima bas svejedno da ih sad nazoves i da im kazes da gasis nalog...to sto ljudi svaki dan kukaju po njihovom forumu i prete da ce da odustanu nije nista, znaju oni dobro da je to samo kukanje. A kad bi ih nazvao i rekao da gasis nalog...e video bi onda da li im je stalo da te zadrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Problem resen, Imm je uleteo u igru. Navodno Blizz je skinuo pare sa racuna a te pare su otisle ??? na nepoznatu lokaciju, odnosno nikad nisu dospele do racuna Imm-a. Posto je rec o mojoj kartici, povukao sam transakciju i preusmerio na Blizz. Ocigledno je sajt bio s*eban u vreme kada sam vrsio doplatu ili sta vec, ne znam ni sam. Bitno je da je sada sve ok i da je Imm ponovo sa nama :)

Link to comment
Share on other sites

Josh jedna stvar, kome god treba credit card za placanje wow-a , samo zovite fillera :D. LOL . Takodje mozete da ga kontaktirate za bilo kakve transakcijske malverzacije.E da, zaboravio sam da ti kazem, imash pice od mene kad se vidimo.

Bitno je da je sada sve ok i da je Imm ponovo sa nama :)

jebote zvuci ko da sam u nekoj komi bio, ili josh gore :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...