Jump to content

Replay toolkit


Recommended Posts

Eh, interesantan programchic... mozda malo spor, ali ima nekih interesantnih opcija... vredno download-a...

Da bi vam ovaj program radio morate uchiniti ovo... citiat iz readme.txt-a :

"This Program requires Java Runtime Enviroment if you don't have in your system - please Download the Java Runtime Enviroment from this link:

http://java.sun.com/j2se/1.4.2/download.html (in "Windows Offline Installation" row, JRE column [~13mb])."

Samo shto je greska... nije 13mb nego 15 mb-a za windows... za Linux je 13.

Dakle prvo ovo skinite, a onda skinite i instalaciju za ovaj programchic ( ~1.1 mb ) :

ftp://hltv.suceava.rdsnet.ro/pub/utils/Re...kit-v1.2.1b.zip

Link to comment
Share on other sites

i ako vec skidate jre, skinite 1.5_03 a ne taj prastari 1.4.2 java je cudo, tako da ako je pisan u 1.5 sdk program, mozda nece raditi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skinuo ovaj od 15 mb-a i radi mi. Inache, highl1, kakvi su utisci, ako si skinuo program naravno :)

nisam,samo programiram u javi pa znam kako stoji situacija sa tim njenim runtime environmentom..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

java je rupa ...

ti nam reci o znalcu svega i svachega :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ti nam reci o znalcu svega i svachega :D

ja mislim, da je java jedna od aplikacija napravljena za vishe operativnih sistema sa najvishe propusta u sigurnosnom sistemu, koji bi mogao nauditi vecini korisnika, zato molim moderatore ovog foruma, da se ovaj topik spali, zakopa i zacementira.

jel sam dobio 5? [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

jebem ti zivot program 1.1 a ovo cudo koji ce mi q....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

ajd recite dal to vredi skidati posto sam ja na modemu milim na ovo 15mb?

e da jel neko zna gde ima novi mIRC?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ste oborili rekord sa prelaskom u off topic...

@topic, To je neki program kao w3gmaster, samo sa mnogo, mnogo vishe opcija. Ovo je kao neka beta verzija koja ce biti doradjivana vremenom i koja moze da se update-uje, dakle necete morati ponovo da skidate novu full verziju, nego cete updateovati ovu koju sada skinete...

Meni se program izuzetno dopao, chini mi se da mogu da se vide i bindovi, znam da moze da se vidi koliko je puta koristio koji bind, ali nisam siguran da li negde moze da se vidi shta je na kom tasteru.

Mozete da vidite i koje je upgrade ko radio, ima nekoliko dijagrama za odredjen apm u odredjenom trenutku... Ima i neki EAPM koji je valjda skracenica za Efective actions per minute, valjda prava akcija, a ne samo neko_sranje_klik :)

Ima tu jos niz nekih opcija koje jos nisam provalio, a verovatno ce biti u novom update-u.

Sve u svemu, ja sam skinuo sa 56k ( 15 mb-a... trebalo mi je oko sat vremena... ) i ne kajem se... fin programchic za imati...

Link to comment
Share on other sites

ae prestanite sa offtopicom..

ispisi sta ima taj replay toolkit od tih dodatnih opcija... posto ovako.. ono ja sam potpuno zadovoljan sa ovim replay masterom.. vidis apm igrace chart chat unite buidlings hotkeys moze da mi slozi sve repove da ih renejmuje po imenu/rasi/mapi.

,,,,,,,,,,,, za sve gde fali pa ubacite..

Link to comment
Share on other sites

Znam da ovo nema veze sa ovima topicom ali bi da pitam gde ima da se skinu mape kao sto su Bloodhoof, Nighthaven, Maelstrom, treasureisland. Da bi mogao da gledam replaye. Aj plz help. Hvala

www.wc3l.com

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...