Jump to content

Zaminljivosti wow-a


killYg0r

Recommended Posts

Pa najvishe me zanimaju figurice koje nisu sqpe u opste 10$ jedna pa me interesuje da li neko kod nas u ospte ima neku figuricu ili zna de ima da se qpi.

A one figure sto su bile izlozene na WCG standu (valjda od xtreme platoa) bile su tri neke troll mage i tauren (mozda gresim) su me prvo zapanjile :) i jos sad kada sam video na blizardovom sajtu da imaju da se qpe , a one na standu mi je rekla riba sto je prodavala da nisu na prodaju :( reko moram da imam mage-a ili warlocka ,undead naravno :P

Link to comment
Share on other sites

Pa najvishe me zanimaju figurice koje nisu sqpe u opste 10$ jedna pa me interesuje da li neko kod nas u ospte ima neku figuricu ili zna de ima da se qpi.

A one figure sto su bile izlozene na WCG standu (valjda od xtreme platoa) bile su tri neke troll mage i tauren (mozda gresim) su me prvo zapanjile :) i jos sad kada sam video na blizardovom sajtu da imaju da se qpe ,  a one na standu mi je rekla riba sto je prodavala da nisu na prodaju :( reko moram da imam mage-a ili warlocka ,undead naravno :P

Moja super drugarica je dosla pre mesec dana iz Pitsburga, USA i tamo ima jedna velika BLIZZ radnja. Znaci sve ima. Ja sam dobio majicu WAR3 TFT. A pitala me je da li da mi kupuje figure iz WOW-a. Naravno da sam rekao NE!!! Jos mi samo to fali!!! [^]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...