Jump to content

Recommended Posts

slusaj ja igram w3 vec 3 god a ti si juce odigrao 1st partiju u zivotu i nesto mi seres, i jos nesto, ovde 99.99% ludi ima original w3 i niko ne igra na xpamu zbog servera jer vecina ima modeme......

a ti da nisi toliko len na prebacis proslu stranu topica video bi da ima 20-ak postova koji su u vezi sa ovim.....tako da.....pazi malo...

Edited by arie1

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

ni si rekao ali verovatno si na modemu?

bez obzira,igrac koji ima veci lvl je host na xpamu,znaci da ce tebi da kasni ako si manji level sto je slucaj ako si poceo skoro.i naravno imaju budjavog bota koji ti ubija vezu sa bnetom ako ti je poveci ping

ma uglavnom je igrivo

Jel si ti gledao kod PvPGN-a pa znas da je veci lvl host na xpamu?

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jel si ti gledao kod PvPGN-a pa znas da je veci lvl host na xpamu?

Pa naravno šta si ti mislio, iskoristio je dečko sve predonsti FOSS software-ra pogledao ceo sors PvPGN-a i naso deo koda koji skriptuje bot-a da kikuje ljude sa velikim pingom i prebacuje host na igrača sa većim LvL-om. Ne misliš valjda da priča napamet ccc [:D]

@jabre: Evo ti PvPGN Sorce pa ga lepo izčitaj pa kada nadješ deo koji prebacuje hosta na igrača sa vecim LvL lepo podeli taj deo i sa nama a dotle nemoj da siriš dezinformacije i budes bezobrazan...

Link to comment
Share on other sites

slusaj ja igram w3 vec 3 god a ti si juce odigrao 1st partiju u zivotu i nesto mi seres, i jos nesto, ovde 99.99% ludi ima original w3 i niko ne igra  na xpamu zbog servera jer vecina ima modeme......

a ti da nisi toliko len na prebacis proslu stranu topica video bi da ima 20-ak postova koji su u vezi sa ovim.....tako da.....pazi malo...

nemoj tako covek je verovatno novi na forumu pa nezna da se snadje pa udario new topic

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo ja nikog nisam hteo da uvredim samo sam rekao da jos niko ne moze reci ko hostuje jer smo mi sami na PvPGN izgubljeni kako to funkcionise jer i main developer ne zna di se nalazi kod za hostovanje :) Tako da bi ja rado izbacio taj deo koda koji se tice toga. Mozda pricas istinu a mozda i ne tako da necu reci dal si upravu ili ne :)

Elem sto se botica tice on je ql skroz ako detektuje lag od ne znam koje velicine to sve zavisi od podesvanja killovace te. A to nema veze sa pvpgn. Mislim da to radi stelthbot koj blizz pokusava vec da zatvori ili je vec zatvoren jer im taj bot nesto smeta ne znam sto :)

Tolko o tome ako nadjem kod postovacu pa ce na kraju da razjasnimo ko hostuje.

Sta li onda radi AT game kad se igra a 2x2 ko tu hostuje :) Ako 2 igraca imaju isti lvl ? :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

uu matori Sendador... :)

nemoj da ti stavim sliku mog dede [:D][:D][:D][:D]

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

jesi li ti onaj silencer,ortak od sigme,kwara,fleke itd iz starog vortexa??

Naravno da ne :) Ja sam Silencer iz Smedereva :P I zna me malo starija ekipa vi ste mi svi novi :) Dok je jos bio popularan Unreal Tournament i Quake III Arena.... Zadnje sto sam igrao bio je u q3a na drenik netu kad je Nedelja organizovo online turnir kad me je Deda olesio za sva vremena :) Mislim tad su bili OB1, Nitro , ivan rur :P T1000, poznati UT-eovac Maharaja koji je zavrsio u prici (Sta bi ste radili sa ribom na reklami frikonbinujte) :))) Ah ta dobra stara vremena.......

sile nemojd da se cimas,ja sam mislio da pvpgn tako radi i posto coek koji ima manji ping nije uvek server.ja imam ping od 180 do 300 i kad sam veci lvl svi kukaju kako im laguje a meni nista,ko u lanu

Iscimacu se mozda zboris dobro a mozda i ne... I mene doticno interesuje posto znam ja kako je to, moj drugar ima 28k modem i on je host :) Pa kad je igrao na mom europe pvpgn serveru ljudi su pizdeli njemu lepo ne brine, a oni se nerviraju sto ne mogu da se pokupe kolko im laguje.

Inace ovo je sto se seca d1zzy (main pvpgn developer): "First of all I do not think the higher level player gets to be host all the time (sure I have not checked those sources in some time but this is what I remember)."

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

jes vidi ti si 84 godiste :) Ne znam dal me se secas al mogu da ti dam link da te uverim da sam nekad bio u q3a sceni i nesto malo UT kad je radio lepo netgames.co.yu forum uhhh missuje mi to sad puno.

Inace ovo je bio moj old profile na klanruru nekad http://forum.klanrur.rs/index.php?showuser=24

pa me to malo [sOD] iritiralo :)

....odo smo mi u offtopic :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ma sta bre nov, vidi koliko postova chovek ima......

uh dobro te je neko skonto!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje, ali molio bih da odgovori neko ko stvarno zna. Da li se xpam server u igraonic smatra ilegalnim softverom s obzirom da PvPGN legalan server ?

Pitam zato sto mi nije dozvoljeno da ga instaliram u jednoj igraonici jer kako je glasilo objasnjenje radnika kad sam mu rekao da je server legalan, server je ilegalan za igraonice...

Dakle, kad bi inspekcija videla da neko igra na xpamu, a na kompu je originalan cd key, da li bi bilo problema za vlasnika ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...