Jump to content

Gde da idem?


Aurora Spirit

Recommended Posts

hahaha,

shto chitati, kad mozhesh pitati!!!

ali ajde da ti odgovorim poshto chekam da skinem neki film.

vidim da hotjesh da igrash alijansu (sa sretjom).

ja sto znam za alijansu, a to je da se igra na Shadowmoon-u.

ali ti stvarno preporuchujem da prochitash topike koji te interesuju i da sve shto imash da pitash proverish opcijom :search: da nadjesh starije topike sa tom temom, jer tje te vetjima iskusnijih "po guzi" zato shto si prvo pitao.

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Hehe,svako ko kupi WoW postuje o istok stvari ,sto potvrdjuje da je nas narod totalno lijen [:D]

Ovako Shadow Moon je najbolji server u EU znaci najbolji Guild-ovi (klanovi) su tamo tako da tamo bi mogao da se prikljuci ,ima masu nasih igraca u Alliance,a izmedju paladina i warriora,ako mene pitas bolje uzmi Warriora,ja imam paladina i u end game instancama pala je onaj ko vadi stvar kad warr zabrlja [;)] ,salim se ovaj mislim da je bolji warrior jer je on glavni u MC,Onyxia i tim velikim instancama,ali sacekaj jos koje misljenje!

Link to comment
Share on other sites

Paladin je dobar u timu ali sto si veci lvl sve manje si neophodan :) Istina, warrior to moze isto samo jace i brze sa dosta dobrih skillova upravo za to. Nit si brz nit si dobar kao tank. Trazen si kao paladin za buffove najvise i sto mozes da ressurect-nes ceo tim.

Ne znam, nisam mnogo igrao sa paladinom ali znam da je IMBA i to opasan i da je smor protiv njega se tuci :)

Warrior je neophodan tokom cele igrice, i sto se tice trazenja tank-a za grupu svi ce pre izabrati warriora nego paladina. Njegov defensive stance, neko 1h oruzje i stit je najjace odbrambeno sredstvo za bilo koju instancu. Njegov battle stance je odlican, a berserk je fantastican. Moras imati na umu da su ove dve klase iskljucivo za blisku[melee] borbu i da su im veciti problemi casteri.

Posto sam healer, neophodnost u timu kom igram je aggro management, tj da creepovi ne krenu na mene jer bi u protivnom prekinuo svaki heal ili bi potrajao duze barem 3-4 sekunde sto je previse. Ja ne znam, ali svaki put kada je paladin bio tank imali smo tih problema. Jednostavno paladin ne moze da drzi aggro, ja cak ne znam ni cime moze, dok warrior je specijalista upravo za to-da primi i najjace udarce i da drzi na sebi i po par mob-ova u isto vreme.

ovo je sve moje misljenje, naravno voleo bi da cujem i neko drugo i ne zelim da uticem da bilo cije, ovo je samo moj stav i moje iskustvo. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne upravu si Fillerco,sa Paladinom nije lako igrati,ali recimo povodom aggroa,ja sam od 40-55 lvl bio tank u svim instancama,uldaman,zul'farrak,maraudon,sunken,brd,ali u cemu je caka,znaci kod mobova lako zadrzim aggro ali kod boss-a treba prvo da odem sam jedno 5-7 sekundi da ga samo ja tepam,posle jedno 10 sekundi ja imam full aggro i onda mogu ostali da ga rokaju,kad sam ja bio tank znaci ako ode slucajno na healer-a ili maga imam i njemu dam protection od 8sec i on se vrati ponovo na mene i tako ide to,mada u vece instance pala sluzi za decursing i ressurekting,mada ako imas dobru opremu ako si unaprijedio retribution i protection tree onda po meni moze da pomogne warriorima i roguima u vecim instancama ,ali guild masteri to ne dozvoljavaju ali ok,dok warriori su glavni u vecim instancama jer oni trebaju da zadrze bossa dalje od healer-a i magova !

Link to comment
Share on other sites

Paladin je dobar u timu ali sto si veci lvl sve manje si neophodan :) Istina, warrior to moze isto samo jace i brze sa dosta dobrih skillova upravo za to. Nit si brz nit si dobar kao tank. Trazen si kao paladin za buffove najvise i sto mozes da ressurect-nes ceo tim.

Ok, mada pala ima Seal of Command koji ume da odvali, ali ne svaki put.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...