Jump to content

guild preporuka


charuga

Recommended Posts

eto konacno u iscekivanju update-a guild war-sa koji igram od pocetka kupih i ja uz pomoc ortaka iz guilda IFL - WOW....

Provo sto mi upade u oci, behu prepucavanja kome je veci i ko je veci baja....

mi u nasem gw guildu svi jedni drugima pomazemo i dajemo iteme i lovu i pokusavamo da coveku pomognemo da sto pre postigne max lvl.....ja sam naprimer 20 dana igrao sa nobovima i kao healer samo pomagao...

e sada da li u WOW postoji neki takav srpski guild gde se ljudi zezaju i pomazu jedni drugima i peglaju opusteno bez prisile ili kurcenja bubuljicavog klinca kao vodje guilda

ako ima dajte neki savet i kontakt da se samoinventujem u isti sa mojih par drugara...

inace ako neko odluci da pegla GW ....slobodno IFL ili cimajte mene "charuga the serb" MONK za svaku pomoc...bili u guildu ili ne...

Poz svima

Link to comment
Share on other sites

samo Bog zna u kojem si ti gildu bio,na kojem si serveru ali na Shadow Moon koliko sam ja uspio da primijetim i onaj gild od 20 clanova je ozbiljan,znaci na ovom striktno serveru svi gildovi idu na tu foru give/take znaci dajes uzimas,znaci svi tebi pomazu ti svima pomazes,tako to funkcionise,koliko ja znam ima jedan balkanski gild Boat Folk tu ima nasih igraca i stanaca a striktno nas je samo DragonKin ja mislim ,to je na shadow Moon serveru ,imas masu topika o gildama tako da malo procesljaj i naci ces za druge servere,ovo sto sam ja pricao je bilo za Alliance a znam da ima jedan nas veliki gild na humarush serveru ali je hordin guild !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...