Jump to content

WoW pre-paid kartice


StrayderGame

Recommended Posts

Ima li neko da ih koristi ali da ih uzima preko neta i to ono ukuca CC detalje i dobije pre-paid broj kartice na e-mail a ne ono da mu stizu postom ,posto sam vidio da ima masu takvih sajtova,ali nisam siguran koliko su pouzdan,a moram da kupim barem jednu ili dvije posto ovi iz Blizza resavaju problem koji se resava za 48h ,oni meni to resavaju vec 2 nedelje j*bem im mater [:D] ,odnosno kartica mi jos nije razblokirana LOL..!? [:(]

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko da ih koristi ali da ih uzima preko neta i to ono ukuca CC detalje i dobije pre-paid broj kartice na e-mail a ne ono da mu stizu postom ,posto sam vidio da ima masu takvih sajtova,ali nisam siguran koliko su pouzdan,a moram da kupim barem jednu ili dvije posto ovi iz Blizza resavaju problem koji se resava za 48h ,oni meni to resavaju vec 2 nedelje j*bem im mater [:D] ,odnosno kartica mi jos nije razblokirana LOL..!? [:(]

Imam na lageru... cena 2550 din... 063539491...

Goran, Subotica.

Link to comment
Share on other sites

Imam na lageru... cena 2550 din... 063539491...

Goran, Subotica.

hm.. imam jedan veci problem ja sam iz Podgorice,moze li kako da mi das broj racuna da ja uplatim pare ,a ti mi posaljes validne brojeve kartica na e-mail??Ako ne moze,neka se jos neko javi sa bilo kojim predlogom hvala!

Edited by malisha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...