Jump to content

Haumarush


Cold Fingers

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

licno sto vise igram wow to vise mislim da su blizzard europe totalni amateri, koji znaju samo da cirkaju francusko vino, i smaraju ljude.

prvih mesec-dva igranja na shadow moonu sam queues podnosio, i mislio da je to normalno, jel je igra strasno popularna, pa nemoze da prodje sve bez problema. isto tako sam kapirao, da nesmeju da daju serverima max. kapacictet jer bi u tom slucaju neki bili puni sa 10k igraca dok na drugim bi jedva bilo 1 - 2k

ALI posle pola godine imati INDENTICNE probleme, kao i na pocetku stvarno nisam ocekivao. Plus, na sve to oni otvaraju neki novi realm, gde je situacija jos gora, i bice ista u narednih 2 meseca, to morate da prihvatite. Sto vise povecaju kapacictet, to vise ljudi ce ici tamo = zacarani krug.

Na beta forumu je bilo receno da svaki realm moze da podnese do 20-25k ljudi, nad tim je problem, jer svet postaje mali, mnogo ljudi na pojedinim spawnovima itd. Zato su rekli da ce cap da bude 10k (kod veoma popularnih servera 15k), da bi pocetkom retaila neko izjavio da je TOTALNI vrh 10k i da ce to davati samo ponekim realmovima.

Nisam tip coveka koji odma pickara ili vadi argumente tipa "alo bre paceri pa ja ovo placam!" ali posle pola godine sam stvaro ocekivao bolji pristup ka svemu a najvise bolji tech support. elem, sva sreca da me wow jos nije smorio pa sam i dalje sposoban da trpim bezkrajna cekanja, i client crasheve u molten coru ali koliko dugo zaista neznam ...

Imam i lika na Haum-u, mada svaki put kada probam da se nalogujem u vreme kad mogu da igram (jel ipak imam i xyz drugih obaveza u zivotu ) dobijam screen gde sam neki 800 u redu ... change realm dugme je jasan nastavak :)

eto malo sam se i ja ispraznio.

Sve sto si rekao je potpuno tacno, i apsolutno se slazem, a danas citam na wow-europe:

Two Days Compensation

06/09/2005

Solving the network latency that some players are currently experiencing is our number 1 priority, and engineers at our European and US HQs are working diligently to identify the reason and eradicate the problem.

Despite the replacement of a part of our equipment last Friday evening a small group of players are still reporting latency but we have found no evidence that our hardware/software or our network is the reason for this. We suspect that it might be related to specific third party ISPs' network and this is currently being investigated with our partners.

Whatever the source of the problem, even if not related to our own operations, we would like you to enjoy your gameplay and therefore we have decided to extend 2 days compensation to all our customers in Europe. This will be implemented within a week from today.

Meanwhile our engineers will continue working on this high priority issue and we will update you as soon as we have more information.

mislim, apsolutno i potpuno neodgovorno... na sta to lici? i cuveni downtime sredom... lici mi kao da potpuni amateri rade na odrzavanju wow servera sto je sramota za takvu kompaniju kao sto je blizzard

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...