Jump to content

Chat kanali...


headcutter[LR]

Recommended Posts

Davno prodjese vremena irc-a... Pa ih se pomalo prisecam igrajuci WoW...

Po difoltu... ukljuceni su kanali LFG i Defence, u vecim gradovima i trade... Jednom prilikom kada smo branili XR pokusao sam da se zakacim na veliki defence kanal i tom prilikom kreirao [:I] 5 novih...

Ako moze mala pomoc:

Kako se napustaju kanali i kakko se ocitava listing svih dostupnih kanala... pokusao sam sa irc komandom /channels ali nisam dobio listing... a sto se tice napustanja... ne znam kako da tacno napisem komandu...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

u wow-u imash nekoliko glavnih kanala, ako ocesh da udhesh, idesh /join ,pa ime, za general ti je 1 , za trade 2, za lfg 3 , itd ako hocesh da izadjesh idesh /leave . Mozeszh i desni click na general....

EDIT: zna neko kako da napravim nov prozor u kome ce samo da mi ide combat log, a necu da odkacinjem combat prozor od glavnog ? Isto tako bi uradio za neke druge kanale, verujem da je isti princip , ali ne znam kako.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

u wow-u imash nekoliko glavnih kanala, ako ocesh da udhesh, idesh /join ,pa ime, za general ti je 1 , za trade 2, za lfg 3 , itd  ako hocesh da izadjesh idesh /leave . Mozeszh i desni click na general....

EDIT: zna neko kako da napravim nov prozor u kome ce samo da mi ide combat log, a necu da odkacinjem combat prozor od glavnog ? Isto tako bi uradio za neke druge kanale, verujem da je isti princip , ali ne znam kako.

desni klik na General pa imas opciju create new window ili slicno, tada dobijes novi kanal koji mozes da prevuces negdje na ekran i onda kliknes desnom tipkom misa :)) na taj kanal npr Combatlog2 i ukljucujes opcije kako ti odgovara npr spell damage, hits on me, miss on me i slicno .. nadam se da ces skontati :)

Link to comment
Share on other sites

a kako da izlistam sve kanale?

Ne mozes da izlistas sve kanale. 1 kanal je uvek 'General". 'Trade' je prepodne i preko dana 2, uvece 3. dalje idu 'LFG' (looking for group) itd.

Za Combat Log prozor, koristim jednu foru koju sam video u koreanskim wow filmicima. Napravio sam dva nova prozora, koja drzim jedan ispod drugog na levoj strani ekrana, dok je na desnoj chat, trade, lfg, guild, whisper u tabovima.

Od ta dva prozora za shibacke statistike, onaj koji se zove 'Combat Log', ima ukljucene SAMO stvari vezane za MENE kada dilujem demidz, kastujem spelove, moje aure i kada to radi moj minion.

Drugi prozor koji sam nazvao 'Enemy' ima samo, pretpostavicete. statistike i info za protivnike - mobove ili igrace.

Mnogo je lakse pratiti sta se desava tako. Ako sve imate u jednom prozoru (Combat Log prozoru), sve se nenormalno brzo skroluje.

Za ove ostale prozore sa desne strane sto su mi istabovani ko u Firefox browseru, koristim jedan gotivan Addon, koji pusta razlicite zvuke u zavisnosti dal sam whisperovan, neko piskaranje u guild kanalu, parti chat itd. Tako da uvek imam pregled sta se desava, i ne propustam whispere i gotivne trade ponude.

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...