Jump to content

haumarush pwn!


Sajro

Recommended Posts

Da covece, kakva diskusija :) Svi se mi razlikujemo po stilu igre, neko voli polako i da uziva u budzenju skillova, istrazivanju i da mozda provede vreme u warsong-u ili gde vec, drugo neko voli power leveling, pa da za 10 dana stigne do 50-og lvla.

Meni licno nije bitno koji sam lvl i kad cu do tog famoznog 60-og stici, vremena ima nece nigde pobeci, ukoliko se ne smorim sa mojim likom, a onda-back to the drawing board :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma videcesh kad ti bude trebalo da uzmesh neki recept

ili da skupish odredjene materijale koji ti trebaju za item

a ne mozesh da dodjesh na red koliko ljudi isto to trazi kad i ti...

ja sam vec igrao najjacheg lika na serveru pa znam kako je lako ubiti sve high lvl rare spawnove...

koliko je lako iskopati sve rich thorium vein... etc.

realno, sainche je u pravu!

btw... miloshe kad bi bio najveci lvl na serveru vrishtao bi od srece i ubijao sve one jadnike koji nisu uspeli da izleveluju =))

reci da nije tako [:D]

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

BTW na shadow moonu je prvi na 60ti stigao nelf hunter (riba) po imenu ninthy i prva je nafarmovala za epic mounta(pre battlecat) i to je jedino sto ima bolje od ostalih ... stari epic mount oprema joj je losija od moje ... jedino sto je skoro usao u salvation army pa ce mozda navuce neku opremu inace qrton ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pazi ovako

svi igrate na pvp serverima... PvP !

shto znachi u prevodu, a siguran sam da i sami znate, player versus player

shto opet znachi da je server iskljuchivo takmicharskog duha...

kad vidim likove razlichitih frakcija da prolaze jedni pored drugih i da pomazu jedni drugima smorim se... a to je posledica "nije mi vazno da budem i poslednji lvl60 na serveru" tipa ljudi koji ne zele da budu ubijeni... shmrc... i ne zele nikoga da povrede... shmrc... pa onda sernjaju kako ima battlegrounds za pvp

ima to i na RP serveru pa ako ti nije vazno idi pa igraj na RP serveru

pa lepo iskulirash... pomazesh svojim prijateljima hordashima iako si alijansa i tako...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Brate to sto si ti napisao je glupost....nigde nepise da ja zato sto se igram na pvp serveru treba da ubijam svakog na koga naidjem ili da se lvlujem dan i noc da bi bio prvi 60 ili najveci pvp rank itd...pvp server se zove pvp jer ti mozes, a i tebe moze suprotna frakcija da napadne kad oce....to je jedina razlika i nista vise....e sad sto neki ljudi vole da se takmice i jurcaju do 60tog a neki vole da igraju polako i opusteno to je njihova licna stvar, nema to veze sa serverom....i uostalom o licnim ukusima nevredi raspravljati ....

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

ja nikoga prvi nisam napushavao...

a shto se tiche pvp-a to ti je ko da igramo quake 3 TDM i sad ti imash rocket a ja imam mashinku pa ti je zao da me ubijesh nego prodjesh pored mene

onako... da i ja malo kripujem...

i nije vazno ko ima najvishe fragova... svi samo trchimo po mapi i skupljamo armore

tjeee

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

ja nikoga prvi nisam napushavao...

a shto se tiche pvp-a to ti je ko da igramo quake 3 TDM i sad ti imash rocket a ja imam mashinku pa ti je zao da me ubijesh nego prodjesh pored mene

onako... da i ja malo kripujem...

i nije vazno ko ima najvishe fragova... svi samo trchimo po mapi i skupljamo armore

tjeee

Hehe...ja stvarno nevidim na koji nacin moze da se poredi q3 TDM i WoW pvp, mislim stvarno [:D]

To uopste nisu 2 iste stvari...jer u q3 tebi je JEDINI cilj ubiti protivnika i imati vise fragova a wow ima nekako malo vise stvari koje se mogu raditi [;)]. i kao sto rekoh neko voli samo da jurca za pvp, neko voli da powerlvluje do 60 a neko voli da polako uziva u igri i lvluje ... to je licni izbor igraca, nema nikakve veze sa vrstom servera...jer da je pvp ko q3 tdm onda bi ti dali odma 60 nivo lika (ko sto ima fazon u gw) pa se samo sibaj ....

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

To je fanatizam. Da razmisljam o tome kako cu da farmujem tamo nekog rare creep-a i da jurim da sto pre stignem :) Ili recepte da sakupljam :)) hehehe

Neko od nas ima i RL pored tog fantazijskog u kome se ubrajaju posao i studiranje. Meni nije bitno dal cu skupiti recept koji dodaje +1000 agility na chest i time biti najjaci na serveru, meni je bitnije da dam ispit i dobijem uslov za sledecu godinu. Makar ce se napredak u RL nagraditi...

Igraj igru radi uzivanja, nije tesko stici do 60-og lvl-a, a taj wow ce postojati jos godinama to je za sigurno :)

Link to comment
Share on other sites

realno u wowu je cilj ubiti protivnika...

ne znam iz chega si zakljuchio da nije

i zashto se lvluje? zashto trazish sve jache i jache iteme?

da bi lakshe ubio protivnika...

pogledaj wow intro josh par puta... the drums of war thunder once again...

sve shto radish u wowu je priprema za rat... i optimizacija efikasnosti jednog ratnika

mislim da si pomeshao wow sa simsima...

u pravu si ima ljudi koji igraju manje i onih koji igraju vishe... to ne menja poentu

pvp u wowu i pvp u quake-u je vrlo slichan...

i u jednom i u drugom morash da skupljash iteme da bi bio jachi

i u jednom i u drugom ti je potreban skill... u quake-u je to jednostavno odradjeno (instant zabava, mada se iza jednostavnosti q3a krije mnogo vishe... nevazno sad)

a u wowu je to odradjeno opshirno i negde u toj raznolikosti izgubili ste svrhu...

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...