Jump to content

Stole Vole


Recommended Posts

Znam da ću zvučati kao tupson koji kenja da se baš njemu desila neka urbana legenda, ali ja sam upoznao jednog od likova koji su tvorci najčuvenije telefonske zajebancije na ex-Yu prostorima. Slušao sam Stoleta-Voleta u zimu 2002 u Nišu, u integralnoj verziji na istom kasetofonu na kome je sve i snimano (mada je zajebancija starija od 2002). Najbolje od svega je što 99% ljudi ne zna pozadinu cele priče koja sve čini još urnebesnijim.

Stole ima ćerku koju zovu Caca. Ona je bila najpoznatija radodajka Rasinskog okruga, i likovi isprva nisu u opšte ni imali za cilj sirotog Stoleta, nego njegovu ćerkicu droljicu. Međutim, Stole se pokazao kao mnogo zahvalniji materijal od ćerke mu.

Stole uglavnom radi u noćnoj smeni i dolazi kući nešto oko četiri - pet, tako da ga u 6 izjutra hvata onaj najslađi san kada ga upravo ekipa i zove. I sad zamislite onda taj pakao kada vas neko svake noći, tj. jutra zove tačno u šest da vam grokće u slušalicu.  [:D]

Inače, zove se Stojan Erić, živi u Velikom Šiljegovcu (selo između Kruševca, Aleksinca i Niša), i telefon mu je...........

037/851-322

zbog ljudi kao sto si ti,zajebancije sa stoletom su propale,jer su kacili njegov broj gde god su stigli i sada ga zove i kurta i murta i covek samo spusta slusalicu,a od nedavno je i uveo digitalnu centralu... tako da vise nema zajebavanja... nego izvadi listing [:(]

www.halohalo.tk [:)]

za one koji gotive zajebacnije telefonom , savetujem im da poslusaju "rudu" to je ja mislim snimao "pevac narodnih pesama" i "strica" ... moze i "miladin" .. a jedan od najjacih trpanja mi je "aj da pisas" (ima dojaja fora) [:)]

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...