Jump to content

ime za novu gildu @ haumarush 2


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da, ali bi bilo bolje da ne cackamo mecku !

Nismo na RP serveru i politika je mnogo blaza sto se tice imena, a ako ljudi mogu da zovu svoje charactere Xxlegolazxx bez problema, za gildu nam nece niko postaviti pitanje sto smo dali ime po nekoj referenci iz igre. I da nam disbanduju guildu zbog ovoga skupicemo se ponovo vrlo lako, a ne verujem da ne bi prvo poslali upozorenje i dali rok da posaljemo listu imena od kojih ce oni odabrati prikladno ime kao sto rade u vecini ovakvih slucajeva gde nije prekrseno neko vazno pravilo. Ponavljam, ne vidim razlog zasto bi postojale smetnje da guildu ovako nazovemo.

Link to comment
Share on other sites

i to shto kazesh. ajde onda vi ovde predlazite imena a ja tju sutra da odluchim.

btw

Syndrome, shta mislite o tom imenu? zvuchi mi kul i originalno. mozemo da stavimo i neshto tipa Syndrome eSports. shta mislite?

Ja glasam za Syndrome, odlicno...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znaci da patch ide uz maintenence... jedino sto rade svake srede je preracunavaju broj honor pointsa koje si dobio za proslu nedelju (mada su i to poceli da zaboravljaju pogotovo ako si radio Alterac Valey -.-) a patch nema nikakvo "pravilo" kada ce da se pojavi.

Ponekada izbace samo emergency patch zbog nekog gadnog bug-a i to je to

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...