Jump to content

Koji Serveri


zile74

Recommended Posts

Pozdrav iz Subotice...

Nemam pojma koliko je posecen Forum al je bar na Srpskom jeziku...

ima nekih zanimljivih stvari al su uglavnom prepucavanja.. bljak...

Nas ima oko 50-60 na Bloodscalp serveru i vrlo rado bi presli na neki od Vasih cisto zbog druzenja.. Ajd da budem iskren Bloodscalp je jako bagovan...

Na kojim serverima ima nasih NAJVISE???????????

uglavnom smo svi u Allianci...

Link to comment
Share on other sites

forum je dosta posetjen i vetjina domatjih igracha sa dunemaul & shadow moon servera dolazi ovde.

predlazem da alijansa dodje na shadow moon a horda na dunemaul.. mada mozete sa alijansom i na dunemaul - da da, nashi igraju i alijansu i hordu na tom serveru.

btw otjesh da mi kazesh da ima 50-60 SRBA na bloodscalp serveru.. hmm.. jebote... pa chek, ispada da igra preko 500 ovu igru lol.

Link to comment
Share on other sites

mislim da na dragonmawu igra 100+ srba

'ebote. nish, ja tju onda alijansu alt da igram il' na shadowmoonu ili dragonmawu.. dok main hordu pichim lepo na dunemaulu (mnogo mi gotivan server inache!).

imm, jel ima tamo na dragonmawu bar neki solidan srpski guild ili ste isto svi razbacani po stranim guildovima? p.s. jel mogu da te cimnem na /w kada napravim lika? =)

Link to comment
Share on other sites

Imao je wsg pre mesec dana, tad je imao oko 60 aktivnih clanova, posle su svi lvl 60 otishli iz guilda da bi mogli da rade mc i ostale teze instance. Tu se guild sjebao, neki su otishli iz guilda kad su videli da su lvl 60 otishli, neki su ostali, ima josh 2 novoformirana guilda, uglavnom nishta organizovano, mada postoje planovi kad bude bilo dovoljno lvl 60 igraca da se oformi dobar guild ali neverujem da ce to tako brzo.

Mozesh da me cimash na w slobodno, samo posle 8. jel do tada necu uplacivati pretplatu.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

na dragonmawu u WSG trenutno igra krajnje opustena ekipa... ono, fini su, pomazu kad mogu i u fazonu su "aj igrajte deco da budete lvl 60 do nove godine" =o) mislim sve je to ok ali ako nekome bude trebalo josh 4 meseca da dodje do 60og taj ni u 2006oj netje imati vremena da zalegne 5-6h u MC =o) jednostavno dobro igranje zahteva odredjenu dozu fanatizma...lichno mishljenje mi je da je dragonmaw generalno (znachi ne samo srbi na istom) mnogo "mladji" server od shadowmoona...jednostavno cena toga sto na dragonmawu nema nikada chekanja za ulazak je mnogo manji broj ambicioznih kvalitetnih igracha...a o rasporedu klasa da ne pricham...kad sretjesh lika koji je pocheo sa 4 svoja rl ortaka da igra i saznash da su se oni unapred dogovorili ko ce koju klasu i da su sve instance tako uradili zajedno...neverovatno nesto

Link to comment
Share on other sites

sve ok, ali ne bi se slozio sa tobom da je dragonmaw kako kazesh "mnogo mladji" server od shadowmoona. Server je high populated , ja bi rekao taman, zato nema cekanja za login.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

na dragonmawu u WSG trenutno igra krajnje opustena ekipa... ono, fini su, pomazu kad mogu i u fazonu su "aj igrajte deco da budete lvl 60 do nove godine" =o) mislim sve je to ok ali ako nekome bude trebalo josh 4 meseca da dodje do 60og taj ni u 2006oj netje imati vremena da zalegne 5-6h u MC =o) jednostavno dobro igranje zahteva odredjenu dozu fanatizma...lichno mishljenje mi je da je dragonmaw generalno (znachi ne samo srbi na istom) mnogo "mladji" server od shadowmoona...jednostavno cena toga sto na dragonmawu nema nikada chekanja za ulazak je mnogo manji broj ambicioznih kvalitetnih igracha...a o rasporedu klasa da ne pricham...kad sretjesh lika koji je pocheo sa 4 svoja rl ortaka da igra i saznash da su se oni unapred dogovorili ko ce koju klasu i da su sve instance tako uradili zajedno...neverovatno nesto

pa i dunemaul skoro da nikada nije high a kamoli da ima chekanja ali ipak je meni najkul server na kome sam bio shto se tiche ljudi etc.. a verujte mi, znam.. 4 meseca koristim wow kao skupi chat client! =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...