Jump to content

Problemi sa misijama


toshamnt

Recommended Posts

Sto se igrice tice OK.

Jeste da sam ceo jedan dan proveo u skoli sto nikad do sada nisam u svom zivotu (prokleta Fly School) i kad tad nisam razbucao komp nikad necu (mrzim bandere u sred pustinje)sve drugo je bilo ok.

Medjutim sad je nastao problem.

Las Ventura-lokacija

Mad Dog mission- pass

Dalje- nista- nema vise misija

Da li neko ima slican problem? Po starni forumima savetuju da se ne chituje u igrici da ne bi doslo do takvih i sl. problema (jebes ti to u chitu je draz ove igrice)

imali neko neko resenje

Link to comment
Share on other sites

I sad mi treba da kapiramo da ti prichash o GTA? Pa nije ovo gta forum... nazovi topic kako treba...

Chitovanje u GTA daje posebnu drazh, ali ne u cilju prelaska igre... ako si 'teo da se izzhivljavash, to je trebalo da uradish bez sejvovanja...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Sto se igrice tice OK.

Jeste da sam ceo jedan dan proveo u skoli sto nikad do sada nisam u svom  zivotu (prokleta Fly School) i kad tad nisam razbucao komp nikad necu (mrzim bandere u sred pustinje)sve drugo je bilo ok.

Medjutim sad je nastao problem.

Las Ventura-lokacija

Mad Dog mission- pass

Dalje- nista- nema vise misija

Da li neko ima slican problem? Po starni forumima savetuju da se ne chituje u igrici da ne bi doslo do takvih i sl. problema (jebes ti to u chitu je draz ove igrice)

imali neko neko resenje

mnogi su stom missiom imali problema....ali ja ne verujem da je do cheata...znam dosta ortaka koji su cheatovali kao i ja ali normalno smo presli igricu bez bagova

Link to comment
Share on other sites

Kad sam prvi put prelazio igricu chitovao sam i nisam imao problema ... Isto je bilo i drugi i treci put bez chitova tako da ne znam .....

Likovi koje ja znam imaju problema sa prvom misijom , tacnije treba da voze bajs i kad dodju do jednog dela nestanu Sweet i ekipa i ne mogu dalje da igraju ... Tako da je verovatno problem sa diskom ....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...