Jump to content

da li je ovo kraj?


Recommended Posts

Mikice cemu ???:

1.No comment :PPPP

2.To su sve likovi koji nisu igrali 5 na 5 u zivotu tako da je njihovo misljenje NEBITNO

3.4.Koji ostali?Nijedna nasa ekipa NE igra cs:s

5.Dovoljne su te 2 zemlje,jer imaju ekipe medju najboljima na svom kontinentu ako ne i najbolje

6.7.Kompetentan sam jer igram tu igricu klanski a ne FFA,i to samo po sebi bi trebalo da bude dovoljan razlog.Da li sam osvajao turnire,bio na inostranim turnirima je nebitno,ali ako ocesh bash da znash osvojio sam neke manje turnire ovde a na inostranom turu nisam bio nikad.

8. Velika vecina Igraca deli moje misljenje

9.Ovo je moj jedini nalog i otvorio sam ga pre 15 dana zbog nekih drugih stvari

10.Ne zanima me

11.Ponovo No comment.

12.Koja se to strana ekipa samo skupi?????Te strane ekipe imaju X puta bolje sponzore.A da uspeh u igrici zavisi samo od talenta bili bi na vishem mestu nego sada.A i ti nashi ekstremni uslovi! opet su dosta iza uslova u drugim zemljama

16.Vi tu odluku ne prenosite na nashe kvalifikacije,ne da bi se ekipe bolje pripremile za Singapur vec zbog nekih drugih stvari

Edited by riddium

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...