Jump to content

Shaman PVP movie, IMBA ili ne ?


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao prvo ne dirajte mi Nenada, moze svima tata da vam bude tata sto se tice vremena provedenih online, ima 2 lika 60ti lvl, prvi je prelazio 5 man strat, sholo,

a prvi ce na serveru biti exalted s Argent Dawn...

Kao drugo, poenta njegove price je da s ovim buildom(mana tide), saman nije ni malo imba, cak je dosta slabiji,sto sam licno iskusio, jer je preusmeren healy i party-ju.

Kada su talenti nesto slicni Grimovim e onda sabija. Ja sam do 60og furao slican build, samo bez improoved shockova, ali sa pojacanim WF. E to sabija, nisam izgubio ni jedan fight sa roguovima, paladinima, cak ni warriorima maltene...

A warrior sa AR-om i preko 33% sanse za crit odvali samana za 10 sec, to sam osetio sa mana tide buildom, eh sad kolko bih bio jaci sa enhanc/res full buildom, neznam, sumnjam da bih ga i tu dobio. Taj lik, full buffovan ima oko 10k healta.

Sto se tice paladina, saman stvarno treba da bude debil da bi izgubio...Ubijao sam full healt/mana paladine kada sam bio na pola healta bez mane...

Ne ne ne ne improved WF.....22% na 665 AP je oko 120 (nisam racunao ali odokativno aj da kazemo)....to je inace nesto manje od 10DPS-a za 2 udarca. Ok ne kazem ja da je to zanemarljivo ali pogledaj sta dobijes ako zrtvujes to i parry (koji inace vredi samo protiv 3 klase koje zapravo rade melee dmg...)....Dobijas +5% dmg na shockove, isto tako nema neki uticaj ali ti treba za sledece.....10% jeftiniji shockovi...itekako utice.....i na kraju Elemental focus....10% sanse da kada castujes DMG spell udjes u clearcast i onda ti je sledeci DMG spell BESPLATAN !!! A svi znamo kolko shamani brzo sjebu svoju manu u PvP-u ma kolka da je....tako da 11/19/21 FTW !!!

Link to comment
Share on other sites

Ne ne ne ne improved WF.....22% na 665 AP je oko 120 (nisam racunao ali odokativno aj da kazemo)....to je inace nesto manje od 10DPS-a za 2 udarca. Ok ne kazem ja da je to zanemarljivo ali pogledaj sta dobijes ako zrtvujes to i parry (koji inace vredi samo protiv 3 klase koje zapravo rade melee dmg...)....Dobijas +5% dmg na shockove, isto tako nema neki uticaj ali ti treba za sledece.....10% jeftiniji shockovi...itekako utice.....i na kraju Elemental focus....10% sanse da kada castujes DMG spell udjes u clearcast i onda ti je sledeci DMG spell BESPLATAN !!! A svi znamo kolko shamani brzo sjebu svoju manu u PvP-u ma kolka da je....tako da 11/19/21 FTW !!!

Brate ja nisam noob znam koji su najbolji talenti za shamana ali isto tako sve zavisi od itema .

http://wow.allakhazam.com/profile.html?231374

ovo je moj shaman a pogledaj i warriora

http://wow.allakhazam.com/profile.html?255726

ali naravno kada bi se sada duleisao sa wariorom kao sto je moj sabio bih ga

ali danas uzimam arcanite reaper za nju i nema sanse da me dobije bilo koji shaman (naravno kada stavim sve iteme za crit )

a sto se tice shamana i mane moze u pvp potrosi samo shaman koji ima iteme (toboze za pvp sa strengtom i staminom )

ja imam unbuffed 6100 mane tesko da mogu da je potrosim za jedan fight

Link to comment
Share on other sites

Brate ja nisam noob znam koji su najbolji talenti za shamana ali isto tako sve zavisi od itema .

http://wow.allakhazam.com/profile.html?231374

ovo je moj shaman a pogledaj i warriora

http://wow.allakhazam.com/profile.html?255726

ali naravno kada bi se sada duleisao sa wariorom kao sto je moj sabio bih ga

ali danas uzimam arcanite reaper za nju i nema sanse da me dobije bilo koji shaman (naravno kada stavim sve iteme za crit )

a sto se tice shamana i mane moze u pvp potrosi samo shaman koji ima iteme (toboze za pvp sa strengtom i staminom )

ja imam unbuffed 6100 mane tesko da mogu da je potrosim za jedan fight

shaman ti je extra, nemam reci, u pola epica je, svaka cast ! Ali kad bi tvoj warrior sa ar naishao na nekog shamyja tvoje opreme najebao bi opasno. Equip kod warriora ti nije bash za pohvalu, i sa ar neverujem da bi mnogo pomoglo, jedno sa reckessness, drugacije ne.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

shaman ti je extra, nemam reci, u pola epica je, svaka cast ! Ali kad bi tvoj warrior sa ar naishao na nekog shamyja tvoje opreme najebao bi opasno. Equip kod warriora ti nije bash za pohvalu,  i sa ar neverujem da bi mnogo pomoglo, jedno sa reckessness, drugacije ne.

Warrior mi je alt,on ce se tek poceti oblaciti posle praznika kad cemo poceti organizirati dva raida sedmicno u MC jedan sa mainom a drugi sa altovima.Sad mi trnutno sluzi da u slucaju u MC fali warrior za Garra da tankuje adda i to je to posto sve sto je Garr mogao da dropuje ja sam uzeo.Ar sam napravio posto u manje instance kad idemo nisam ja MT nego samo DPS.Posto je leto tesko mozemo da skupimo se ozim za Onyx i MC.A evo ti link od mog najboljeg prijatelja iz igrice sve je sabio u igrici u duelu jedino jednom druidu iz gilda ne moze nista.Njega niko nije dobio u duelu.

http://wow.allakhazam.com/profile.html?94776

Link to comment
Share on other sites

Ma sabio je i mene taj druid, brate ne mozemo mu nista s ovim buildom...Liku fale leggins za full cenarion set, i statijaznam sta jos ima...Uglavnom purge ne pomaze toliko...Probacu jos par puta s njim kad dobijem bolji mace ali cisto sumnjam da cu moci nesto da uradim...Inace duel je trajao oko 8-10 minuta...

E da, ima i onaj zli dancing trinket, FFS (#$*@+!~ NURFEDDRUID 9#@( IMBA TR1NKET...:(

^^

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ma sabio je i mene taj druid, brate ne mozemo mu nista s ovim buildom...Liku fale leggins za full cenarion set, i statijaznam sta jos ima...Uglavnom purge ne pomaze toliko...Probacu jos par puta s njim kad dobijem bolji mace ali cisto sumnjam da cu moci nesto da uradim...Inace duel je trajao oko 8-10 minuta...

Cenarion je sranje ja cuvam sav dkp za stormrage ... mislim nikakve bonuse za pvp ne dobijas sem neshto regeneracije mane a i onaj +dmg/healing na delovima seta sto imas je smesan ... po 8 ... 10 i slicno ... a i set bonusi su debilni ... smanjen cd na tranquilitiju halo ... koja glupost ... onda povecani thorns dmg ... o debilizma i 2% crit chance za spellove sto je kao ok za moonfire spam jedino inace druid baca magija 10% u odnosu na ostatak peglanja ...

ovo je set za druida ...

3 pieces: Reduces the Mana cost of your shapeshifting spells by 150.

5 pieces: Reduces the casting time of your Regrowth spell by 0.2 sec.

8 pieces: Increases the duration of your Rejuvenation spell by 3 sec.

PS: nije mi jasno kako se on hiluje pored vas ? mislim ako koristi rejuve/regrowth onda ce riknuti sa manom ultra rano ... a healing touch kao sto rekoh moze pored shamana samo ako ga rutuje i pobegne dalje od 20y kolko je range za earth schock ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma znam sve sta treba da radim, nego veoma brzo mu se regenerise mana dok je u bear formi tako da dok mu ja skinem helt rutuje me ode ishiluje se itd pa 20 puta tako...Znaci dobro je Nenad rekao svi gube od njega, a pravo je smaranje igrati protiv njega ;)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Stormrage mi je lepsi od cenariona ali je meni wildheart najlepsi set u igri .... samo sto me smorio vec 3 meseca imam ceo .... :( nikako da krenemo u blackwinglair ...

Koji pvp trinket imaju shamani ? remove movement impaling effects ? ja mislim

u tom slucaju on mora da se hiluje na 60%+ hp-a tako da sumnjam da ima dovojlno spirita za shift bez swiftshifta + heal cim padne na 60% ....

prosta matematika ako vas rutuje pa se udalji i hiluje nema swiftshifta i onda njega heal svaki put kosta

entangle 120mane ja mislim + healing touch oko 700 mane + shift u bearformu 600 i kusur sto mu sve zajedno dodje na 1500 mane za jedan heal koji pritom nije iskoricen maximalno posto je bacen na 50~60 % hp-a a pritom ako je iole isao na armor u bearformi nema tolko mnogo mane ...

E a na drugoj strani se ti healujes bez problema samo po ceni tog jednog heala a totemi vam smesno kostaju shockove koristis samo kad on kastuje nesto i to earth shock i ako ti je u dometu dok se hiluje recimo lightning bolt ... i generalno mata je prosta .... ti pravis veci dmg medi nego on tebi iako on ima mnogo veci armor zato sto meda ne pravi nikakav dmg ... recimo ti imas 5k armora ja imam trenutno 8k sto meni dodje redukcija oko 60% a ti imas recimo 50% ili 40 i kusur blizu 50 ... ali ti zato imas windfury koji moze da izbaci opak dmg ...

PS: 3600hpa kolko ti imas trenutno je malo za shamyja ... tolko ja imam kao druid u human formi + 1200 u bearformi ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

E to je ono sto ja pricam, 3600 helta imamo obojica, zato sto su nam svi ehcnanti i itemi na intelect, jer meni kao hileru u mcu je mana najbitnija....Mada mislim da bi ga Grimov shaman dobio, zadnji put kad sam mu gledao iteme imao je dosta

%crit opreme i dosta stamine...Njegov shammy je pravi pvp shamy.

I jos jedna stvar moji totemi su oko 300 mane a on se vise koncentrise na njih a ne na mene, tako kad bacim neki odma nestane, a nemam toliko mane da se zezam i bacam opet i opet...

Sad sam se zainatio, ima da ga smorim za duele dok ga ne dobijem :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

E to je ono sto ja pricam, 3600 helta imamo obojica, zato sto su nam svi ehcnanti i itemi na intelect, jer meni kao hileru u mcu je mana najbitnija....Mada mislim da bi ga Grimov shaman dobio, zadnji put kad sam mu gledao iteme imao je dosta

%crit opreme i dosta stamine...Njegov shammy je pravi pvp shamy.

I jos jedna stvar moji totemi su oko 300 mane a on se vise koncentrise na njih a ne na mene, tako kad bacim neki odma nestane, a nemam toliko mane da se zezam i bacam opet i opet...

Sad sam se zainatio, ima da ga smorim za duele dok ga ne dobijem :)

[/quo

Ima jedan shaman na nasem serveru koga sigurno ne moze niko da dobije.Ali on je zadnji rank u PVP.On je 4 meseca u PVP,i samo to radi.Ima ceo PVP set.Ali opet kazem meni je lepo da odem danas da probam da ubijem Ragnarosa,PVP mi je zanimljiv jedan dva runa max iako PVP na nasem serveru gubi smisao.Njih je tri puta vise nego nas.Njihov najjaci gulid kad udje u WSG sve sabije za dva min.Kod nas samo jedan warrior ima Sword od onyx q ,kod njih i ljudi koji su u nekim spordenim gildovima ga imaju.

Evo nekih char iz najjaceg gulida na nasem serveru

http://wow.allakhazam.com/profile.html?62704

http://wow.allakhazam.com/profile.html?239766

Link to comment
Share on other sites

Hmmm pa ovako...

PvE gear....znaci set uglavnom......4075HP i 5065Mane mozda sam malo lupio ali tako nesto je +-10.....nesto manje od 11% crit

PvP gear (Ne mislim na onaj iz honor sistema posto jos imam rank 7 ali sad sam poceo konacno na tome da radim :) )......oko 4200 HP, nesto manje, oko 4700 mana, crit 15%.......Druid ako ti iscedi manu tjao si(znaci manu koristi samo da mu interruptjues healove, purge, i da healujes sebe sem toga NISTA), posto uvek sa njim fajt traje dugo ako zna da igra lepo ti 2h u ruke pa kad se upali WF ima da ga boli.....dobro moze i 1h ali da bude sporiji onda.....ja imam onu sekiru sto se kupuje od AV vendora ali moras da imas revered reputaciju.....inace 1h,42.6 DPS, speed 2.7 i daje +15 na strength valjda sto izadje jos kao dodatnih 2DPS i nesto kusur josh, 2h za sad imam Fist of Ommok....i sekirica izgleda do jaja ;)....a kada dodjem na exalted pa uzmem onaj 2h mace epic....hohohoohoho

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...