Jump to content

nezeljene trudnoce


Recommended Posts

dakle, ako je moguce, voleo bi da dobijam sto zrelije odgovore (as if [:p]) ,znaci makar 18+ po godinama, posto je tema ozbiljna.

<------------ the tema ------------>

drugaricin prvi komsija i njegova riba su napravili "omanje" sranje... ona je zatrudnela and so on... ona nece da se otarasi (vrlo ruzna rec, al ne pada mi nijedna bolja atm na pamet) deteta, tako da, jelda, bice svatova...

enivej, ovo nije tema o tome ko je za kondome/ko protiv.. za to mi sad vrlo puca [:D]

nego je tema, sta ciniti u takvoj situaciji ako do nje dodje (ili sta ste ucinili, ako je ne daj boze do nje vec doslo) ?

evo nekih predloga :

1. ubediti devojq da je bolje za sve da pasuljko nestane

2. okriviti je da nije tvoje (znam lika koji je ovo stvarno uradio [:D])

3. popasti kobas, ozeniti se, i snositi posledice

4. neam pojma.. dopunite...

ovo nije na fazon poll-a, tako da mi jednstavno kazite sta bi uradili...

btw, ja bi prvo popricao sa devojkom, video sta ona zeli, pa u skladu sa tim postupio... naravno da bi joj prvo predlozio da pasuljko nestane, ipak sam kontam jos mlad i sve to da bi izdrzavao porodicu, al ako ona zeli moje dete, onda bi kontam u tih 9 meseci zbudzio fax, iscimao sve moguce veze da ne idem u armiju, nasao posao, i jbg.. izdrzavao zenu i dete...

<------ sad vi ------>

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlichna tema, samo da je neki ljudi ne upropasti sa svojim "two words" postovima.

Chesto, ali bash bash chesto razmisljam na ovu temu a imam i isqstva sa time jer mi je jedan od boljih ortaka sve ovo proshao. Lik je bio sa devojkom, chisto eto tako bila mu je slatka i hteo je kres.. napravili su dete. Ona nije nikako htela da se "otarasi pasuljka" (jebote ch1 na kojim si ti drogama :)) niti je on to preterano zeleo, na kraju je rodila to dete i evo kako su oni reshili. Nisu se naravno venchali, dete je kod nje (ona je tako htela), on ga vidja skoro pa svaki dan (dete vetj ima skoro pa godinu dana), on se brine o detetu kao i svaki otac koji ima takvu situaciju da je dete odvojeno od njega i obozava ga chak verujem da iskreno kaze ono "to je najbolja stvar koja mi se desila u zivotu". Oboje su otvoreni za dalje veze, itd itd.. zivot mu ide dalje nekim normalnim tokom ali s'time da se dosta zajebava oko deteta bash kao i svaki normalni roditelj. Shto se tiche odnosa izmedju njega i majke njegovog deteta, tu nisam mnogo zalazio u detalje ali ono shto je sigurno - netje se venchati, nisu vishe zajedno, svako vodi svoj zivot (kao da su razvedeni & stuff).

E sada shta raditi ako zena netje da uradi abortus.. to je delikatno pitanje. Nisam za zenidbu pre neke 25-30 nikako, rano je biti otac pre 25 po meni, na neki nachin "upropastish sebi zivot" ali uvek ti posle par meseci bude to najlepsha stvar u zivotu.. ne znam stvarno.

Da se to meni desi, ja bih bio nikada vishe sjeban da devojka otje da abortira.. sve bih pokushao da je odgovorim od toga ali ipak u tom trenutku mislim da je ONA ta koja se mnogo vishe pita od mene. ALI to sada govorim, tako mislim vetj duze duze vreme ali kada bi do toga doshlo - velike su shanse da bih promenio prichu!

1. ubediti devojq da je bolje za sve da pasuljko nestane

2. okriviti je da nije tvoje (znam lika koji je ovo stvarno uradio icon_smile_big.gif)

3. popasti kobas, ozeniti se, i snositi posledice

4. neam pojma.. dopunite...

1. Teshko. Ako je ona odluchila da rodi.. tako tje biti, osim ako ne platish nekome da je tuche 20 minuta po stomaku a ovo shto sam upravo rekao je najgluplja stvar u skorije vreme.

2. Nikada, ali NIKADA ne bih mogao to da uradim. Niti bih mogao da imam bilo kakvo normalno/lepo mishljenje prema nekome ko je to uradio.

3. Nema tu mnogo posledica, jednostavno ozenish se ako mislish da je tako najbolje.. ne ozenish se u suprotnom. Ovaj deo priche je sasvim jednostavan osim ako nisi sa nekog sela gde cela populacija zivi u 18. veku i gde se podrazumeva da kada napravish dete - napravish brachni ugovor.

4. Napisah iznad! ;)

Link to comment
Share on other sites

osim ako ne platish nekome da je tuche 20 minuta po stomaku a ovo shto sam upravo rekao je najgluplja stvar u skorije vreme.

i onda ja na drogama...

a ove posledice... nisam mislio na neke prave posledice, nego cisto to sto se prevremeno, ili nesvojevoljno (ujbt, kako evil reci [:D]) vezujes. ne znam... ne kazem ja da je vezivanje lose, cak sta vise, vrlo je ql vezati se za jednu osobu, ako je ona TA (i sve to), ali bemga.. iz ove perspektive (mladi student drkosh) mi to zvuci cudno... ono, jedino stanje je sto ovo moze da se desi svakog dana (osim onih kad ne besje).

jbt... koj mi je, poceo sam da pisem duze postove... (ma to ja samo da pokazem da umem.. a uglavnom me samo mrzi [:D])

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Nikako nisam za venchanje! Mrzim to kad chujem da su se dvoje venchali zato shto je riba zakevila, to NIKAD ne mozhe da ispadne dobro.

Jednostavno nek joj kazhe da on nije za to da zadrzhi dete, al ako ona hoce nek rodi, a on nek vidja dete, i nek svako nastavi svoj zhivot

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Moja drugarica iz razreda je zatrudnela sa 15 godina. I tada naravno nije zelela da zadrzi dete. Nekako su skupili pare za abortus i otisla je kod ginekologa sa laznom zdravstvenom knjizicom (jer ako imas manje od 16 godina trebju roditelji da budu sa tobom). Kada su zavrsili sa tim dosli su taxijem do mene jer ona nije mogla da hoda. Rekla je da je uzasno bolelo i da je vristala. Tu noc je prespavala kod mene jer nista nije rekla kevi pa nije mogla da ide kuci. Bila je srecna sto je sve to proslo ali joj ipak nije bilo svejedno zbog toga sto je uradila.

A i neka riba iz moje gimnazije je rodila blizance u drugoj godini i napustila skolu.

Uzas!

Ne znam koje mi je gore od ova dva i ne znam sta bi ja uradila da se to meni desi.

Zato jako pazim sto se toga tice jer... posle je*anja nema kajanja [:D]

1127426265i36372pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Moja drugarica iz razreda je zatrudnela sa 15 godina. I tada naravno nije zelela da zadrzi dete. Nekako su skupili pare za abortus i otisla je kod ginekologa sa laznom zdravstvenom knjizicom (jer ako imas manje od 16 godina trebju roditelji da budu sa tobom). Kada su zavrsili sa tim dosli su taxijem do mene jer ona nije mogla da hoda. Rekla je da je uzasno bolelo i da je vristala. Tu noc je prespavala kod mene jer nista nije rekla kevi pa nije mogla da ide kuci. Bila je srecna sto je sve to proslo ali joj ipak nije bilo svejedno zbog toga sto je uradila.

A i neka riba iz moje gimnazije je rodila blizance u drugoj godini i napustila skolu.

Uzas!

Ne znam koje mi je gore od ova dva i ne znam sta bi ja uradila da se to meni desi.

Zato jako pazim sto se toga tice jer... posle je*anja nema kajanja  [:D]

Pa ne znam gde je bila, kod kakvog koljacha ili shta, uglavnom se radi sa totalnom anestezijom

Uglavnom, ljudi, pazite

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio u situciji,da sa devojkom vec zapocnem pregovore oko abortusa,posto joj je kasnilo skoro mesec dana tacnije 17 dana (naj duzih dana mog zivota).nemogu da vam opisem koji skenj,ja u vojsci umirem od obuke ona me zove svkih 2-3 sata i place na slusalicu...uf samo kad se setim,vec sam se bio pomirio sa sudbinom i ono zvoni telefon i ona kaze krenulo je....ja se okrenem i pronadjem 500 din na putu(naj srecniji dan mog zivota...

za predloge : prvi predlog moze da uspe samo ako je buduci tata vest pregovarac i obmanjivac,jer kad se zeni to dogodi odmah joj proradi neki materinjski instikt,i jedino resenje je sutiranje.Bar tako ja mislim..

Drugi predlog nije los ,ali moze da upali samo ako nisi u vezi sa Srecnicom...

Treci zavisi od situacije,odnosa,ali kontam da ne moze da prodje ako je bio kres na jedno vece sa nekom nepoznatom rumunkom...(zato nikada ne treba govoriti pravo ime (pogotovo prezime i mesto stanovanja :) ) kad se poliva neka nesretna rumunka...

Link to comment
Share on other sites

Znaci jako zajebano pitanje.

Recimo cela ta nezeljna trudnoca me jako freak-outuje , jer ne mogu da zamislim sebe kao oca ovako rano.Recimo moja bivsa devojka (bili smo samo 2 nedelje zajedno) je imala taj "ako zatrudnim nema sanse da odem na abortus" stav sto me je jako plasilo pri pomisli na seks sa njom , ali kaosto rekoh bili smo 2 nedelje zajedno tako da...

Uglavnom ako bi mi se desilo tako nesto , prvo bih pokusao da je nagovorim na abortus , a ako nece rekao bih joj iskreno moj stav koji je da smo josh mladi za sve to i da ne zelim da mi to unisti zivot.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su uglavnom svi protiv toga da se dete rodi... Zashto? Zashto ne razmishljati o tome pre nego shto ga zacheti? Treba da postoji odgovornost. A dete nije krivo i abortus je uzasna stvar (jedini sluchaj gde moze da bude opravdan je silovanje...).

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Tema je dosta ozbiljna, i odluka koju donesu ce im promeniti zivote. Jako je tesko da mi sa foruma nesto kazemo a ne zamo to dvoje IRL jer ono abortus/zadrzavanje moze da zavisi od mnogo promenjljivih sa kojima ni sada ne rapolazemo.

@Ivan_ Ne znam da li si nekada citao "manual" za kondome ali tamo pise _podvuceno_ da ni jedan kondom ne pruza 100% zastite tako da cak i ako nije puko moze da se desi "situacija". Cak i onaj Durex extra safe (poznatiji kao ne osecam nista koliko je debeo).

Link to comment
Share on other sites

wtf? da razmishash pre jebanja?

znachi ne smem se nikada jebati osim ako sam spreman da izdrzhavam zhenu i dete?

Naravno bre [8D]

Onda ako to sebi usadis mozes opusteno bez blama da ne karas do 30-te :)

Kao fora nisam spreman da izdrzavam porodicu.

Link to comment
Share on other sites

U brate teska ti je tema ali ja mislim da je redak momak koji je pregurao dvadeset i neku da se nije nasao u toj situacija! Sa zenske strane ne znam kako te stvari stoje!!! Ali sve zavisi od povezanosti ljudi koji su napravili 'pasuljak', ako su oni u ozbiljnoj vezi i imaju razumjevanja jedno za drugo normalna stvar je da ce da se dogovore oko 'svadba svadba'

Ali najveci problemi nastaju kada se u veze udje cisto zbog sex-a i onda kada zajebes a riba ima onaj problem da nikada ne bi abortirala... pa pat situacija!

I naravno treca opcija kada zajebes a riba je svjesna da bi sebi upropastila zivot sa djeteteom i 18/22 godine. Da joj to ne treba u zivotu u datom momentu...

i naravno najlepse bi bilo kada do ovoga ne bi dolazilo ali je to toliko daleko od realnosti....

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_ Ne znam da li si nekada citao "manual" za kondome ali tamo pise _podvuceno_ da ni jedan kondom ne pruza 100% zastite tako da cak i ako nije puko moze da se desi "situacija". Cak i onaj Durex extra safe (poznatiji kao ne osecam nista koliko je debeo).

statore, statore..

- ne može da se desi "situacija" ako ne pukne i ako si ga pravilno stavio

- ako ti pukne, shvatićeš da je pukao, ne nalazi ti se na nožnom palcu

- sve i da ne provališ na vreme, videćeš posle da je pukao, pa pravac majka i dete i PCC

- extra safe nisu debeli nego premazani spermicidima

Link to comment
Share on other sites

da, al tu dolaze i oni nabijeni kompleksi gradske dece, da ako neko ima samo srednju/osnovnu, da je inferioran... tako da ne verujem da bi se upustao u takav brak rano... ono, kad se odradi fax,armija, kad se nadje posao... lagano

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

da, al tu dolaze i oni nabijeni kompleksi gradske dece, da ako neko ima samo srednju/osnovnu, da je inferioran... tako da ne verujem da bi se upustao u takav brak rano... ono, kad se odradi fax,armija, kad se nadje posao... lagano

Po toj logici mozhesh nikad da se ne ozhenish :]

Live by the moment.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

da, al tu dolaze i oni nabijeni kompleksi gradske dece, da ako neko ima samo srednju/osnovnu, da je inferioran... tako da ne verujem da bi se upustao u takav brak rano... ono, kad se odradi fax,armija, kad se nadje posao... lagano

Tako je on ziveo srecno i zadovoljno i nije se ozenio do kraja zivota :) Nemam pojma, da me je neko pitao u 25 da li cu da se zenim rekao bih "rano je". Ozenio sam se u 26 [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

- extra safe nisu debeli nego premazani spermicidima
extra safe zapravo jesu najdeblji kondomi sa 75 mikrona,vocni npr imaju 70,vecina ostalih takodje. Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...