Jump to content

PALADIN


IronSERB

Recommended Posts

Hej shit hapens .... warrior biva fearovan stunovan knockbackovan ali dok ovaj dodje do maga war se vrati a za to vreme bi rogue pasao prasinu a to sto ima vise rogueova to je zato sto generalno ima vise rogueova u wowu pa ih vode da popune broj a ne zato sto su bolji od magova/huntera

BTW kod nas u moltenu hunter svaki put bude najbolji po dpsu i to zasto ... zato sto ne trosi manu kao mag tako da moze svih 20ak minuta kolko traje peglanje nekog tezeg bossa da drzi konstantan dps dok mag presusi sa manom a rogue zagine ... pa onda zato sto konstantno pegla dok rogue mora da se povlaci da bi se bandageovao posto kao sto je neko vec rekao ovde i ja jos pre milion puta u end level instancama roguove slabo veoma cak nimalo ne lece zato sto nije isplativo za manu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

negde sam vec rekao, nema boljeg party-ja od jednog dobrog warrior-a tri maga i prist, to se odnosi na instance koje sam do sada radio, trenutno sam 46 lvl mage

ako je warrior dobar sa njega nemoze da se skine agrro, ako ima jos kripova koji bi da napadnu nekog od magova, tu je 3x sheep u isto vreme +3x frost nova + fear od prista, a od dmg-u da nepricam, svaka instanca za cas gotova, desavalo se da sa fireballom useru tri crita a svi imamo ignitate i impact, joj kako to przi, nema bossa za cas

a tek kada krenu mnogo mobova, tipa stepenice u ZF, ili one skorpije u uldamanu, aoe i cao, jedino sto tada prist ima malo vise posla

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Rogue je najnepotrebniji lik na molten core raidu. dps ima ogroman, ali je strasno slab = niko nece da ga leci.

ovo nije tacno, pored dobrog warriora roque nemoze da uzme agro, a i ako uzme to je na par sec, roque sa dobrim eqipom pravi najveci dmg.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ovo nije tacno, pored dobrog warriora roque nemoze da uzme agro, a i ako uzme to je na par sec, roque sa dobrim eqipom pravi najveci dmg.

E pa ja se slazem sa colldorom.....Najnepotrebniji u MC je rogue.....pa radije bi umesto svakog roguea video maga, huntera ili tako nesto...

Nije poenta da li ce da uzme aggro...Poenta je u tome sto mnogo bossova pa cak i neki mobovi imaju AoE DMG....posto je rogue melee klasa to ce naravno da ga potkaci....ako pocnemo da pricamo pricu o rogueovom HP i armoru....i onda dodje nekoliko debila smiluje se da lece rogueove u MC i onda dok kazes keks vichu OOM a main tank zagrli pod za 5 sekundi.....

Mag.....moze decurse.....ne pije gotovo nikad nikakav DMG...AoE spells....Moze da uradi VELIKI dmg....ako ostane bez mane ima evocation.....ima ogroman range tako da kod nekih bossova oni koji su zaduzeni za dmg dealing mogu i da ostanu van curse dometa....

Kad bi ja pravio raid grupu za MC i da ima viska ljudi i da treba da se bira poveo bi NAJVISE 4-5 rogueova i to onih koji znaju da igraju....i njih neka leche shamani ili paladini i to AKO procene da mogu i kraj price....

Link to comment
Share on other sites

roque u kombinaciji sa warriorovim sunder armor pravi najveci dmg, AKO JE DOBRO OPREMLJEN ! Magovi su naravno dobri,upravu ste to za heal, ali nemogu da se slozim da je roque bespotreban. Uostalom snimicu u log dmg report pa cu okaciti da vidite koliko dmg pravi dobar roque. da dodam, kad magu nestane mane, ko ce onda da udara ?? Warrior koji tankuje sa oh, pala sa smeshnim dmg-om, ili neki od healera :) . Roqui nisu bespotrebni.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

E pa ja se slazem sa colldorom.....Najnepotrebniji u MC je rogue.....pa radije bi umesto svakog roguea video maga, huntera ili tako nesto...

Nije poenta da li ce da uzme aggro...Poenta je u tome sto mnogo bossova pa cak i neki mobovi imaju AoE DMG....posto je rogue melee klasa to ce naravno da ga potkaci....ako pocnemo da pricamo pricu o  rogueovom HP i armoru....i onda dodje nekoliko debila smiluje se da lece rogueove u MC i onda dok kazes keks vichu OOM a main tank zagrli pod za 5 sekundi.....

Mag.....moze decurse.....ne pije gotovo nikad nikakav DMG...AoE spells....Moze da uradi VELIKI dmg....ako ostane bez mane ima evocation.....ima ogroman range tako da kod nekih bossova oni koji su zaduzeni za dmg dealing mogu i da ostanu van curse dometa....

Kad bi ja pravio raid grupu za MC i da ima viska ljudi i da treba da se bira poveo bi NAJVISE 4-5 rogueova i to onih koji znaju da igraju....i njih neka leche shamani ili paladini i to AKO procene da mogu i kraj price....

Rogue je vrlo potreban. Ima veliki DPS,i vrlo vredi leciti ga,naravno u granicama nekim.On treba da zna da se snadje,a svoje mesto u end game instancama zaradjuje velikim DPS-om. Video sam vise od 50 filmova ubijanja onixije i ragnarosa.U svakom ima Rogue-ova,i oni su na vrhu damage liste.

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za log znam ja vrlo dobro kolko DPS rade rogueovi...Nisam rekao da su bespotrebni, nazvao bi ih pre "skupim" za taj dmg koji prave....Oni magovi i hunteri su obicno 1. na listi...Ono sto hocu da kazem je da bi radije recimo 10% manje dmg od maga (a nije ni tolko) nego da moras jos i o rogeu da brines u celoj prici....ko sto rekoh 5 je ok sve preko toga je bezveze....Mag da ostane bez mane ? 7k ili tako nesto mana pool pa onda evocation to je jos toliko.....

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za log znam ja vrlo dobro kolko DPS rade rogueovi...Nisam rekao da su bespotrebni, nazvao bi ih pre "skupim" za taj dmg koji prave....Oni magovi i hunteri su obicno 1. na listi...Ono sto hocu da kazem je da bi radije recimo 10% manje dmg od maga (a nije ni tolko) nego da moras jos i o rogeu da brines u celoj prici....ko sto rekoh 5 je ok sve preko toga je bezveze....Mag da ostane bez mane ? 7k ili tako nesto mana pool pa onda evocation to je jos toliko.....

Ma nisam ja mislio da treba 20 Rogue-ova,nego sam pomislio da bi ljudi totalno bez njih :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

rogue ima realno najjachi dps na jednu metu...

i nikad ne prestaje da udara...

lechenje od aoe dmga ne moze biti kao lechenje od udarca koji prima MT... tako da to nije neki troshak

a ima dosta bossova bez aoe...

Mage u 5 sekundi moze da napravi bar dvostruko veci DMG nego rogue kad bi oba koristili svoje ability-je i to cu da potpisem...i nemoj da pocinjemo pricu o tome kako treba mane za to, svi vrlo dobro znamo da mage ima bar 7k mane i kad ostane prazan ima evocation i za 5-10 sec opet je pun...a za lecenje i ostalo otidi nekad zapravo u MC pa da vidis kolko ce da te lece.....Btw warrior ima PLATE armor i onaj koji je bas nakrkan jedno +80 defence ( to je inace za 6 lvla iznad....dakle ima defence kao lvl 66 ) a napisao sam na drugom postu na sta to utice....druga stvar je sto warrior mora da drzi aggro i sto samim tim prima najvise DMG....sad dodaj na to cinjenicu da rogueova ima pun qrac a priestova ne bas toliko i da oni moraju da koriste rotaciju u healovanju vrlo cesto samo da bi MT ostao ziv.....mmm, da, nije neki trosak....lepo back off pa bandage ili gini sem ako se neki shaman odnosno paladin ili mozda druid ne smiluje na tebe...ako je 5 rogueova to je podnosljivo sve preko toga je ludost.....

Link to comment
Share on other sites

Ok. da mi smo najmanje pozeljni u high-end instancama ali sta jel ce hunter da rolla i za nase epike ? [:D] (hunteri izvinite na sali ali stvarno se smorim kada rolamo za isti dagger i tome sl.)

Slazem se da nas treba da bude najmanje (cifra koju Grim navodi mada mozda jos jedan tj 6), i meni licno nije vazno da li cu da naperavim najveci damage jer mi je bitno da boss padne a tome su doprineli svi i pritom smo se dobro zezali.

Dalja rasprava na ovu temu je suvisna, sta vise to nije ni tema topika.

Edited by Demonoid

MUNZE KONZA !!!!

Link to comment
Share on other sites

tacno je da mage moze za 5 sec da napravi toliki dmg, ali da li je to pametno za njega i kad to uradi negde je na pola mane? Roque pravi veci dmg overtime od njega !

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ne moras da lecis maga jer cepa iz daljine.....moze da decursuje kod nekih bossova.....cak i kad SKROZ ostance bez mane iskoristi evocation koji je inace 1500% povecan mana regen na ne znam kolko sekundi....i za par sekundi opet je pun....Nije poenta samo ko ce da nanese DMG nego kako ces ti "platiti" za taj dmg sto se nanosi.....poenta je u tome sto je time mag daleko "jeftiniji"

@demos: znaci da sam ja leader grupe i da neki hunter kaze NEED na BILO KOJI dagger momentalno bi popio kick iz grupe.....a inace to oko rollova izmedju huntera i roguea....jbg kad delite iste primary atribute, budi srecan treba da vidis kad priestovi,warloci,shamani,mageovi pocnu da rolaju na isti prsten....jbg kad svima odgovara.....Jos vas boli uvo oni kad dodju na lvl 40 dobijaju mail.....i onda cim vidis leather sa gomilom agility-ja stamine i strengtha sve sto mozes da kaze je....rogue item...tako da mojne plz pricu kako vam je tesko da rolate sa hunterima, casteri kad se dovate to je prava zurka a uostalom prebroj i sam koliko si puta bio u party-ju sa nekim hunterom......btw i shamani nose mail a jedan build se poprilicno oslanja na agility....pa da vidis kad se oko toga dovate shaman i hunter.....

Link to comment
Share on other sites

Matori kad bolje razmislim upravu si. U poredjenju sa shamanima pre 40 nisam ni priblizno toliko rolao sa hunterima [:)]

Bas sam i rolao sa nekima od ovih koje si naveo za prsten jer je sta bila dobra iako su pored toga bili agi i str ali nije mi to prob vec pomenuti daggeri oko kojih se izgleda slazemo.

Ma nebitno necu vise ni da komentarisem to.

Aj poz

MUNZE KONZA !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...