Jump to content

Profesije za Priste-a


hellboy

Recommended Posts

uzeo sam tailoring i enchanting. i dogurao sam do dobrog skill lvl-a. ali interesuje me da li vredi razvijati sekundarne profesije. racunam da mi first aid nije toliko bitan, kao ni cooking. ali zanima me da mi kazete da li gresim ili ne. takodje, pitanje je da li ce mi mozda trebati fishing za neke kasnije recepte za enchanting (ili tailoring)?

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam tailoring i enchanting. i dogurao sam do dobrog skill lvl-a. ali interesuje me da li vredi razvijati sekundarne profesije. racunam da mi first aid nije toliko bitan, kao ni cooking. ali zanima me da mi kazete da li gresim ili ne. takodje, pitanje je da li ce mi mozda trebati fishing za neke kasnije recepte za enchanting (ili tailoring)?

ma to sve uzmesh pa kad se smorish onda malo bildujesh... da znash da lepo dodje cooking (+ na staminu i spirit)

a i dobro se prodaju bandages i skuvana riba kod vendora... to ti je dobro ako hocesh maksimalno da iskoristish dropove...

naravno mozesh da upecash i epic item ^^ hehe

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Mozesh da upecash one kutije zakljuchane pa ti neki Rogue to otvori.. a unutra moze da bude teoretski i Epic item. Ja najvishe shto sam upecao sa nekim 140 skillom jeste taj lockbox u kome je bio zeleni item.

First Aid je toliko potreban i koristan da je to brutalno.. bez toga tjesh gubiti bar 10% vishe PvP duela na vetjim levelima.

Shto se tiche cookinga, ni ja ga ne volim.. smara.. ali kasnije kada ti neshto shto spremish povetja staminu i spirit za +15, onda rula! :)

Vishe infoa:

http://www.wow-europe.com/en/info/professions/fishing.html

http://www.wow-europe.com/en/info/professions/cooking.html

http://www.wow-europe.com/en/info/professions/firstaid.html

Link to comment
Share on other sites

E pazi ja nisam bash najbolji chovek koji ti moze popovati o igranju WoW-a jer si verovatno vetj na lvl 15 oborio moj rekord za 4 meseci igranja :) ali ono od kako je izashao WoW pored RUR-a posetjujem samo WoW community sajtove i mogu ti retji da igranje bez Frist Aid-a je kao igranje kosharke sa par prstiju manje! :)

First Aid pochi da "levelujesh" odmah, trebao si od samog pochetka ali nikada nije kasno. Cooking se lako nabilduje, tako da ti to nije tolika frka.. to mozesh polako kada se smorish da bildujesh. Shto se tiche Fishinga to ti je da kazemo "nepotrebno" ako hotjesh brzo da levelujesh na pochetku jer pored Cookinga Fishing bash oduzima vreme ako zelish da ga nabildujesh.. to recimo mozesh na lvl 60 (tako je ortak radio), mada kada pogledash opet dobar je i Fishing jer je uvek jedan veliki plus dodatni izvor novca/item-a (pogotovo za neke profesije kao shto su herb, engin, ench) a i lepo ide uz Cooking.

Ono shto ti ja predlazem jeste da do lvl 40 pichish sa primarne 2 profesije i First Aid-om a onda da krenesh da bildujesh Fishing i Cooking.

Uzivaj. Pozd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...