Jump to content

Vas tip


Recommended Posts

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jbt.. al ako nista, makar si malo pizdeo.. nisi bio u fazonu "life is pain.."

Pa "life is pain" je josh vishe zbog zenskih osoba kao shto je fnZbB. Mada realno gledano i ja puno lupam jer devojku znam samo preko njenih postova - ALI ako je takva i u IRL a verujem da jeste (imam jednostavno takav predosetjaj) onda blago njoj i stojim iza svega shto sam rekao.

Link to comment
Share on other sites

Pa "life is pain" je josh vishe zbog zenskih osoba kao shto je fnZbB. Mada realno gledano i ja puno lupam jer devojku znam samo preko njenih postova - ALI ako je takva i u IRL a verujem da jeste (imam jednostavno takav predosetjaj) onda blago njoj i stojim iza svega shto sam rekao.

haha. precutacu. :)

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

@ cyro

pa cyro.. ako je ona zaista takva, sta te boli patka ??

ja se slazem sa tobom oko onog boldovanog, ali ako vec tako razmisljas, onda mojne se zalis sto nikad neces jebati keyru ili neku slicnu... takve ribe idu uz neke druge likove.. ako fnzb nije u tom 3pu, nego samo kenja, onda ql.. ako jeste, onda je to vec njen problem (sa nase tacke gledista.. sa njene je skroz ok)... tako da.. sta te bole... isql...

btw, evo ti neki veseli lyrics :

As I live, so I die

Here in endless night

Time to be, time to see

Infinity consuming me

There's a world of madness, light years away

That I once called my home

A sea of sadness, to sail away

Now I stare at the sun

@ fnzb

ne znam te, i ako sam te uvredio, izvini, nije mi bila namera.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ ch1

Totalno se slazem. I ne bih prso' zbog ovoga da nisam sada prochitao, bilo je od jache od mene.. morao sam da izbacim jedan deo besa na tu temu iz sebe. Ali inache nije mi namera da direktno ishejtujem fnZbB (i drago mi je shto je to razumela, pa nije uzvratila neki mega-ultra-hate) vetj, kod nas - u ovom trenutku, 95% riba. A onda se setish da je vetjina tih riba odraslo na hitovima slichnim "Bunda od nerca"/"Sexy biznismen" pa shvatish tuznu situaciju.

Shto se tiche Kejre, naravno da mi je smor shto nikada netju jebati Kejru i slichne ali nikada se nisam bedachio zbog toga. Jedino shto me ekstremno izbedachi jeste Jennifer Connelly jer sam zaljubljen u tu zenu! :P

Link to comment
Share on other sites

momci, mene je totalno zaprepastila količina hejta prema fnz koju sam zatekao vrativši se iz novog sada. iskulirajte, kapiram da u njoj vidite sažetak izvora svih vaših frustracija, ali imajte na umu da je na drugom kraju ipak samo jedna osoba sa svojim idom i osećanjima, a ne svaka riba koja vas je u životu napušila..

snežo, stoji ono što sam ti rekao, sledeći put zaobiđi lika sa tarzankom, fensi šuljom i dobrom pričom i usredsredi se na nekog ko ti na prvi pogled nije bio toliko interesantan. možda se iznenadiš..

Link to comment
Share on other sites

A onda se setish da je vetjina tih riba odraslo na hitovima slichnim "Bunda od nerca"/"Sexy biznismen" pa shvatish tuznu situaciju.

uu.. kakav si ti olosh... skroz si untr00.. ja za ove stvari nisam nikad ni cuo, sto me cini vecim bajom od tebe.

@ ivan_

mudro zboris covece sa donjom crtom :]

al to su vec neke price malo dubljeg karaktera, koje gomila usera odavde jos ne konta, considering "the godinice problem". [:p]

all in time...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ivane_, mene ti drugi zaobilaze izgleda.

(mada nije se nista ustvari desilo, nego su me neke crne misli obuzele)

:)

21. vek, srećo, nije valjda da još uvek staneš, trepćeš i čekaš da ti priđu?

Link to comment
Share on other sites

dz je u pravu ima nas raznih ali ono sto rece ivan mnogo se bre isprcavate na jadnoj snezi bese ? fora je da i dalje stoje iste stvari kao i pre par godina na forumu ili chatu mnogo jaki na recima a vamo pssst...

sto se tice budala , da bi dobio nesto moras i da das ... e sad

ma ne mogu da palamudim uglavnom nema fensi sulja mnogo veze sa tim nego tvoje poimanje tog nekog...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

samo da dodam da 99% tipova koji su dobri, nezni i plase se da pridju, a devojke bi mazili i pazili su isti retardi ko oni koje smo do sad navodili samo sto su + i picke i bez samopouzdanja.

Priznajem ,taj sam , i do dana danasnjeg ne znam sta da uradim povodom samopouzdanja , vec 4 meseca mi se svidja riba , ma ne svidja ZALJUBLJEN sam do usiju u nju i nemam muda da joj to kazem i da joj pridjem , nego trazim utehu u nekim short-no love-one night relationships (kada ribe pridju meni) :((

Link to comment
Share on other sites

pa jel se vi poznajete dobro da tako kazem ili samo na cao cao i tipa sa zurki ...

ako se znate do jaja onda je s moje tacke gledista jako lose da cekas jer moze da te iskapira sasvim kao ortaka i da joj se npr. sada to ne menja (jeste da cesto moze da bude i izgovor za nesto drugo, ali nije uopste nemoguc scenario)

ako je bas i ne poznajes toliko onda je sasvim solidno moguce i da si se zaljubio u nesto sto si istripovao u svojoj glavi, a da ti se bas i nece toliko svideti kad budete proveli vise vremena zajedno. ovde je jedino bitno da gledas na stvari onakve kakve jesu a ne da se trudis da njene potupke ukalupis u tvoju sliku o njoj.

Link to comment
Share on other sites

Nothing gives more self confidence to man than a beautiful woman and nothing destroys more self confidence in man than not having a woman by his side. Think about this for a moment...

P.S. Toliko sam u poslednje vreme zabagovan sa jezicima koje govorim svakodnevno, da ne znam vishe gde pochinje srpski, zavrshava se ruski i nastupa engleski...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

alo bre bjeli isproziva nas sve ovde, si dobro ;)) To sto bjeli kaze je skroz ok, svako bi da bude sa curom - e sada... fnzbb ce da nadje sebi normalnog frajera cim zna sta nece!

----

e sada svako bi hteo da iskoristi nekog :) uvek je tako ali postoji fazon kod muskaraca koji ne prilaze curama... dosta se lakse vezu za osobu posto znaju jedinu cinjenicu a to je 'ko zna kada ce im takav neko opet prici...' e tu je razlika izmedju retarda i povucenijeg tipa! A da je bjeli u pravu za

samo da dodam da 99% tipova koji su dobri, nezni i plase se da pridju, a devojke bi mazili i pazili su isti retardi ko oni koje smo do sad navodili samo sto su + i picke i bez samopouzdanja.

@ cyRo vidi se da te je neka riba iznervirala opasno :((( nadam se da nisam u pravu ;)

Edited by RembranT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...