Jump to content

Vas tip


Recommended Posts

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

samo da dodam da 99% tipova koji su dobri, nezni i plase se da pridju, a devojke bi mazili i pazili su isti retardi ko oni koje smo do sad navodili samo sto su + i picke i bez samopouzdanja.

Jebote.. da li ima poente prepirati se sa tobom? I don't think so.. uzivaj sa svojim mozgom.

Link to comment
Share on other sites

samo da dodam da 99% tipova koji su dobri, nezni i plase se da pridju, a devojke bi mazili i pazili su isti retardi ko oni koje smo do sad navodili samo sto su + i picke i bez samopouzdanja.

ja sam pričao o normalnim likovima koji bi da priđu ribi ali: 1. ne mogu jer svaka oko sebe ima po tri šabana; 2. i da priđu, pomenuti su joj toliko napumpali ego da bi trebalo otprilike da izvade svoju sliku u grupnjaku sa anđelinom i brižit bardo da bi joj pomerili obrvu..

btw mnogo prdimo ovde, teško da će neko naučiti ćiru da startuje ribu ili fnz da ne bude sa šabanima :P

^šala

Link to comment
Share on other sites

da li sam previse zakasnio za opisivanje mog tipa devojke ili...mislim vidim da je sad rech o shabanima sa strava CUROM i TIPU u drushtvu tri kuchke... :)

mislim toga uvek ima ali...oko mene je obichno 4-5 devojaka u svakom trenutku ali to ne znachi da mi je bilo koja od njih cura...samo po pogledima ostalih devojaka vidim da

one to bash ne shvataju tako...kontam da isto moze biti i u obrnutoj situaciji...

p.s. ako neko ima sliku andjeline u grupnjaku neka mi je posalje na mail... :)

poz

Edited by th3_3d1t0r

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

yawn..

fnzb, pusti ove likove shto hoce da te navuku na mirne, fine i osecajne likove. To shto kazhu nije istina.. to je sve propaganda [:D]

od mene samo jedan kratak savet: Frikombinuj [;)]

Link to comment
Share on other sites

yawn..

fnzb, pusti ove likove shto hoce da te navuku na mirne, fine i osecajne likove. To shto kazhu nije istina.. to je sve propaganda [:D]

od mene samo jedan kratak savet: Frikombinuj [;)]

a da ja predjem "na" zene... najbolje. uh.

gadi mi se pri samoj pomisli. [:D]

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

Brate................. (brzim pogledom na njegov nick mi je sve bilo jasno) [:D]

pa znash foru da ribe vole da imaju jednog feminizovanog lika da im bude 'drugarica' [;)]

dokazano je da su pederi okruzheni najboljim ribama [:D]

Link to comment
Share on other sites

a da ja predjem "na" zene... najbolje. uh.

gadi mi se pri samoj pomisli. [:D]

meni ne ... pod uslovom da mogu da se usunjam malo medju vas [8]

e da evo ti najbolji savet prestani da gubis vreme ovde nego pusti malo krila ;)

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

niste bre normalni...

smoriliste sa svojim seksualnim/ljubavnim/i ostalim frustracijama... preterano kakite, nije vam ovo chat... za to imate #rur znaci 15stranica cistih gluposti, bezvezna prica, i to shto njakite za "zaebane" likove i nafurane devojke... pa ako vam smetaju take vibe... niko vas ne tera da se cimate oko njih, il mozda penis vuce ka njihovoj strani?(mislim za devojke)hmmm pa jedino shto mozete da radite je da kakite kako one ovo kako one ono...

mada sve u svemu topic je ukenjan sad, jes da je lepa ideja... al pat.... "penis"! :/

idite i seksajte se vishe... zdravo je:| (mnogo kalorija se gubi, a i dobro je za srce... )

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mudri Migsa je prozborio :P.

btw, za Statora koji me je pominjao : Da josh uvek sam sa Sotonicom i srecniji nego ikad :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...