Jump to content

Dobar bow kao quest reward item


Recommended Posts

ma opusteno plavi luk(ili pusku) nadjes gde hotjes....>_<

Pa pazi, mozda ga ti nadjes, ali ja sam do sada u igri nasao ukupno tri blue oruzja (koplje, sekiru, i one-handed sword). Ovim tempom ako nastavim ko zna kada cu da "ubodem" neki bow. Zato i pitam da li postoji neki quest koji ga nudi kao reward. Bow koji trenutno nosim nisam promenio vishe od 10 levela. Dobio sam ga kao nagradu za quest koji sam odradio na excavation site u wetlands.

Link to comment
Share on other sites

Najbolja stvar za to ti je AUCTION HOUSE! Nikada nemoj da chekash item od kripova chak iako si siguran da ga oni izbacuju vetj posetjuj redovnije Auction House. Mada ne predlazem ti da menjash opremu previshe chesto, pogotovo shto ti se blizi mount.

Verujem da znash, ali ajde da kazem ipak..

Horde - Auction House je u Orgrimmaru

Alliance - Auction House je u Ironforgu

Tamo tjesh sigurno natji dobar bow/gun za svoj level.

Link to comment
Share on other sites

Verujem da znash, ali ajde da kazem ipak..

Horde - Auction House je u Orgrimmaru

Alliance - Auction House je u Ironforgu

lol, ja ovo nisam znao [}:)] :))))) [}:)][}:)][:D][:D] odkud ti ta informacija ???

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma fora je sto sam na aukciji vec nekoliko puta video bow koji mi odgovara, ali se pogodilo da bas u tom trenutku nemam dovoljno kinte. A blue bow-ovi bukvalno nestanu u roku od pola sata sa aukcije, tako da nisam ni tu imao mnogo srece [:)] Prekjuche sam ceo dan chuvao u rezervi 10 golda samo za sluchaj da se pojavi kakav dobar bow, i onda kada sam potrosio pola love za skillove na aukciji se pojavio blue bow lvl 34 sa buyout cenom od 11 golda. Kupio ga je neko u roku od petnaestak minuta. Marfijevi zakoni [:)]

A sto je najgore bilo je 3 sata posle ponoci i niko od prijatelja nije bio online da pozajmim kintu... [:(]

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, mozda ga ti nadjes, ali ja sam do sada u igri nasao ukupno tri blue oruzja (koplje, sekiru, i one-handed sword). Ovim tempom ako nastavim ko zna kada cu da "ubodem" neki bow. Zato i pitam da li postoji neki quest koji ga nudi kao reward. Bow koji trenutno nosim nisam promenio vishe od 10 levela. Dobio sam ga kao nagradu za quest koji sam odradio na excavation site u wetlands.

procitaj ponovo zajedno sa smajlijem(koji se ne smeje, vetj place)...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

kao neko sa lvl 60 huntom da odgovorim pitanjem

"a koji ce ti stvaaarno blue bow na lvl 34?!?!?!"

mene su svi zezali kako extra brzo levelujem a skoro uvek sam imao luk koji sam prerastao za 5+levela =o))

hunti nije bitna oprema i to je tako, bar do lvl 50 =o)

imash lvl 28 kvest u wetlandsu (ako si alliance) de daju raptors end bow (ormer's revenge quest) posle njega mozda na lvl 34-6 kupi nesto zeleno pa sa tim se shtekash bez problema do Werdant keeper's aima iz moradona (corruption of earth and seed kvest) pa si sa njim cool sve do gorewooda (restoring the ballance lvl 60 raid kvest u Stormwindu kod bolvara)

lichno toliko me bilo bolelo uvo za werdant eim da sam ga totalno preskochio, uzeo staff kao nagradu tog kvesta i prodao gga vendoru za skoro 5gp =o) u to vreme sam verujem prichio neki 40 zeleni luk iz ah, monkey i agility lukove gledaj da pazarish...

takodje, ne znam na kom si serveru, ali sada su vetjinom svi serveri "matori" pa se stvari kao gryphonwing koji su nekotj bili 100+gp sada u ah za 25 tj posle mounta oma stakaj za to jer je zao za lvl 50, ako ne mozhesh da chekash gorewood probaj da se sa lvl 57-8 ubacish u neke strat ili scholo raidove mogu ok crossbowovi da padnu u stratu, a u scholou ancient bone bow i (istina veoma retko) 2nd best bow u igri po mom mishljenju - Eaglehorn (neki kazhu da je strikers mark bolji no ja tu volem da se svadjam =o)) ali po Strikers mark morash u Molten =o))

za tachnije informacije

http://wow.allakhazam.com/dyn/items/wminlev2.html

gledaj ove lukove dole koji nemaju lvl requirement (tj pise lvl 0, ali u nastavku kazhe koji je lvl kvest u kom se dobija) - oni se dobijaju kvestovima

na osnovu ovog spiska vidi se da mozhesh opusteno da koristish lunaris (jugozapadno u ashenwaleu pochinje kvest...sa wogrenima) pa da na lvl 43 predjesh na ovaj sto se dobija u big game hunter kvestu (krajnji kvest lova na zhivotnije po Stranglethornu...u nesingwary's kampu...)

rezime - bacanje je para itji na bilo kakav plavi luk pre gryphonwinga, kupi nesto jeftino tvog nivoa u AH i pichi do werdant aima...kad nabavish mounta nadaj se huricaneu i stekaj za gryphonwing...posle toga ono sto sam gore opshirno =o))

za kraj - nisam probavao lichno, ali vredi probati - nadji hi lvl inzhenjera koji ce da ti jeftino zvizne sniper scope na luk chim ga kupish...verujm da je lvl requirement samo na postavljanje a ne i na koristenje...na taj nachin cesh ditji dps znachajno, a netje kostati ko da kupujesh neko plavo ludilo...no opet da ponovim, ja nisam stavljao nikakav scope sve dok nisam dobio gorewood - apsolutno ti ne treba extra svezha oprema za huntera, nismo warriori koji kad ne nose plavo ili svog nivoa da su u frci =o)

Link to comment
Share on other sites

@Kole

Prvo, hvala na odgovoru.

A sad razlog zasto zelim blue bow.

Taj quest u wetlandsu gde se dobije raptors end bow sam odradio dosta davno kao lvl 22 (zajedno sa prijateljem rogue-om lvl 24) i koristim ga vec 11 levela tako da me vec smorio. A posto vidljivo bolji green bow nikada nisam video u AH, a da je ispod 36-40 levela, zato pitam za neki blue bow.

Cilj mi je sada da na 33. levelu da kupim neki blue bow ~33 lvl i da ga ne menjam bar desetak narednih levela.

Pozdrav

Edited by Nothingman
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za temu, zelim samo da kazem da sam danas igrao 21 sat bez prestanka. Odo sad da spavam  [:D]

>_<.....nemoj da spavas....

Edited by tibor~!

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Evo sta sam na kraju uradio: za 6 golda uzeo sam blue bow 27 lvl-a (Harpyclaw ili tako nesto) koji ima 16.1 dps, pri cemu je speed 1.8 sekundi. Sastojke za za sniper scope sam uspeo da nabavim po ceni od 2 golda i nasao sam coveka koji ce sutra da mi ga besplatno napravi sto znachi da ce sve ukupno da me izadje 8 golda. Posto sniper scope daje damage +7 a bow je izuzetno brz DPS ce mi se povecati za 7 / 1.8 ~ 4. Znachi ukupni DPS ce mi biti 20.

Trenutno sam lvl 34 i nameravam ovaj bow da vuchem jedno desetak levela.

Sta mislite da li je ovo bila dobra investicija?

Link to comment
Share on other sites

zajebo si se... imash 19.7dps bow ili gun mozesh da birash od big game hunter questa...

kad pobijesh sve panthere tigere i raptore...

ako imash nekoga da ti pomogne nije tezak quest...

Eh sad mi kazes :)

Ali nema veze, srecom nisam koristio Harpyclaw a ubrzo se na aukciji pojavio Skystriker bow koji sam uzeo po ceni od 9 golda (hehe a harpy sam uvalio po 8.5 bez snipera) tako da sam sada miran i definitivno necu menjati bow bar do pedesetog lvl-a.

Sto se tiche agro-a ni tu nemam vecih problema jer obichno igram u drustvu NE rogua koji zajedno sa petom prilichno dobro drzi neprijatelje na odstojanju dok ih ja filujem iz daljine. Mnogo mi se svidja kako funkcionise tandem hunter-rogue.

Evo, znam da je bezveze, ali moram da se pohvalim kako smo na lvl 34 ubili lvl 40 elite demona u desolaceu :)

Link to comment
Share on other sites

Eh sad mi kazes :)

Ali nema veze, srecom nisam koristio Harpyclaw a ubrzo se na aukciji pojavio Skystriker bow koji sam uzeo po ceni od 9 golda (hehe a harpy sam uvalio po 8.5 bez snipera) tako da sam sada miran i definitivno necu menjati bow bar do pedesetog lvl-a.

Sto se tiche agro-a ni tu nemam vecih problema jer obichno igram u drustvu NE rogua koji zajedno sa petom prilichno dobro drzi neprijatelje na odstojanju dok ih ja filujem iz daljine. Mnogo mi se svidja kako funkcionise tandem hunter-rogue.

Evo, znam da je bezveze, ali moram da se pohvalim kako smo na lvl 34 ubili lvl 40 elite demona u desolaceu :)

ja sam dosta igrao sa hunterom u partiju (ja sam rogue) i lepo ide...

ako navatate paladina josh imacete party koji ubija +10 lvla jache neprijatelje (pvp)

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

ja sam dosta igrao sa hunterom u partiju (ja sam rogue) i lepo ide...

ako navatate paladina josh imacete party koji ubija +10 lvla jache neprijatelje (pvp)

Na zalost ja sam imao veoma losha iskustva sa paladinima, tako da me sada pomalo i strah da idem u grupi sa njima :)

Do sada sam tri puta bio u grupi sa paladinima i ishodi su sledeci:

1) U grupi od pet ~lvl 30 likova kada smo odradjivali Gnomeregan imali smo i paladina koji nas je napustio u drugoj polovini dungeona uz poruku " I hope u will all die, hahaha..." :(

2) Kada smo bili u Stockade lepo smo se svi dogovorili da pre svakog chesta rollujemo. Kada smo stigli do chesta svi smo rollovali, a paladin iako nije dobio najveci broj je na brzinu otvorio chest i pokupio item. Mi smo ga naravno nakon toga izbacili iz grupe, a idiot nam je nakon toga chitav minut psovao sve po spisku dok nije teleportovan iz instance :(

3) Kada sam tek pocinjao da igram odradio sam par questova sa jednim paladinom. Zadnji quest koji smo radili bio je u fazonu "sakupi X stvari sa tog i tog monstera i vrati ih u taj i taj grad". Dogovorili smo se da postavimo loot na free for all (jer navodno tada protivnici cesce dropuju quest iteme) i da prvo on sakupi svojih X komada a posle njega da to isto uradim i ja. Kada je sakupio svoje quest iteme chovek je jednostavno otisao uz obrazlozenje da ga mrzi da ceka da i ja odradim isto... :(

I kako ja sada ponovo da igram u grupi sa paladinom :)

Ova tri slucaja su ujedno i jedine situacije kada su neki saigrachi ispali fukse od kada igram wow i sva trojica su bili iste klase, hehe...

Link to comment
Share on other sites

Na zalost ja sam imao veoma losha iskustva sa paladinima, tako da me sada pomalo i strah da idem u grupi sa njima :)

Do sada sam tri puta bio u grupi sa paladinima i ishodi su sledeci:

1) U grupi od pet ~lvl 30 likova kada smo odradjivali Gnomeregan imali smo i paladina koji nas je napustio u drugoj polovini dungeona uz poruku " I hope u will all die, hahaha..." :(

2) Kada smo bili u Stockade lepo smo se svi dogovorili da pre svakog chesta rollujemo. Kada smo stigli do chesta svi smo rollovali, a paladin iako nije dobio najveci broj je na brzinu otvorio chest i pokupio item. Mi smo ga naravno nakon toga izbacili iz grupe, a idiot nam je nakon toga chitav minut psovao sve po spisku dok nije teleportovan iz instance :(

3) Kada sam tek pocinjao da igram odradio sam par questova sa jednim paladinom. Zadnji quest koji smo radili bio je u fazonu "sakupi X stvari sa tog i tog monstera i vrati ih u taj i taj grad". Dogovorili smo se da postavimo loot na free for all (jer navodno tada protivnici cesce dropuju quest iteme) i da prvo on sakupi svojih X komada a posle njega da to isto uradim i ja. Kada je sakupio svoje quest iteme chovek je jednostavno otisao uz obrazlozenje da ga mrzi da ceka da i ja odradim isto... :(

I kako ja sada ponovo da igram u grupi sa paladinom :)

Ova tri slucaja su ujedno i jedine situacije kada su neki saigrachi ispali fukse od kada igram wow i sva trojica su bili iste klase, hehe...

Istina ziva istina ako imas lika na silvermoon-u mozda ti ja mogu pomoci...

doduse tek sam poceo da igram ali ako ti nestio znaci....(25lvl)

napisi ako hoces..

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...