Jump to content

Da li neko ima high lev lika na Shadow Moon-u i...


Recommended Posts

.... i bilo koji lev na DuneMaul-u... (Alijansa na ShadowMoon-u,Horda na DuneMaul-u)

Zanima me sledece: Da li bi neko menjao kes,za kes. Znac ja dam 10,20,30,50 golda(nebitno tacno) sa svojim likom na DuneMaulu,i da dobijem istu kolicinu para na ShadowMoon-u.....

Danas sam napravio Priest-a, mozda ga obrisem i napravim nekog drugog,ali u svakom slucaju cu igrati na ShadowMoon-u sa ortacima,a i znam da ima dosta Srba tu...

Ako ima zainteresovanih neka se jave :)

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

mohican lvl60 i mislim da sam zainteresovan za razmenu dobara :) ali jos uvek ne razmisljam o ozbiljnom lvlovanju horde chara .... mada mozemo da sredimo nesh verojatno pa nek mi stoji kesh tamo ...

Prvo to je i meni ideja,i drugo na tebe sam i ciljao :))

Napravicu lika za cuvanje kesa,javicu ti ime,pa cemo ovih dana da izvrsimo transakciju. Ko ce prvi da salje,meni je svejedno,verujem ti,pa ako hoces,ja mogu vec sada da ti posaljem kes...(tacnije ne,ne rade serveri :D )

Javi ime lika na koga zelis pare,stizu cim se ulogujem,a posle cu ti ja javiti gde ti da posaljes. Samo mi reci koliko minimum i maximum ti odgovara...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

mohican @ shadow moon

mohican @ dunemaul

sta znam kolko oces ... 20-30 moze i vishe sta znam ono mount i sl ... mada jos uvek jurim epika vamo a ne planiram o horde charu koji bi se blizio lvlu 40 tako da generalno nisam u fazonu preko 50ak gpa ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohican @ shadow moon

mohican @ dunemaul

sta znam kolko oces ... 20-30 moze i vishe sta znam ono mount i sl ... mada jos uvek jurim epika vamo a ne planiram o horde charu koji bi se blizio lvlu 40 tako da generalno nisam u fazonu preko 50ak gpa ....

Saljem danas pare,i u mail-u(ingame) ces dobiti ime lika na ShadowMoon-u na koga saljes pare :)

Bice oko 20-30g otprilike...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...