Jump to content

"ESL NATIONAL CUP" - D E M O I


Guest

Recommended Posts

"sto nisi zipovao sve da skinemo sve odjednom...."

"a sto si zipovao sve odjednom treba jedan po jedan da se zipuje...."

DA LI POSTOJI ISTA STO BI VAS ZADOVOLJILO A DA NEMA POSLE NEKU OBRNUTU REAKCIJU SAMO DA BI KENJALI POSLE ?????????????????????? OCETE DA SKINEM SVE DEMOE PA SE ISCIMAJTE LEPO DO KGB-A PA NAREZITE SVE......"ZIPOVANE JEDAN PO JEDAN" !!!!!!!!!!!!!

jebote......!!!!!!!!!!!!

Edited by AyS
Link to comment
Share on other sites

"sto nisi zipovao sve da skinemo sve odjednom...."

"a sto si zipovao sve odjednom treba jedan po jedan da se zipuje...."

DA LI POSTOJI ISTA STO BI VAS ZADOVOLJILO A DA NEMA POSLE NEKU OBRNUTU REAKCIJU SAMO DA BI KENJALI POSLE    ??????????????????????  OCETE DA SKINEM SVE DEMOE PA SE ISCIMAJTE LEPO DO KGB-A PA NAREZITE SVE......"ZIPOVANE JEDAN PO JEDAN" !!!!!!!!!!!!!

jebote......!!!!!!!!!!!!

ne lupetaj, lepo su ljudi rekli, 90% srbije ima modem, i skinuli bi mozda demoe svoje ekipe, ili glorije,kgb-a,gcv-a,fpa,vf-a tj jachih ekipa,a ne ceo zip od 300mb

Pogreshio si, i nemash prava da napushavash druge ljude

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@AyS

ne znam shto ti je bilo teshko da svaki demo zipujesh posebno i postavish na net ...

recimo mene zanimaju samo 5 demoa moje ekipe ( to je 5 x 5mb = 25mb ----> 2h downloada preko dialup-a ) ... to mi je lakshe nego da se cimam iz pm do kgb da bih narezivao demoe ...

Link to comment
Share on other sites

E jesu zipovani i rade sasvim ok znaci mogu da se raspakuju i da se gledaju bez ikakvih problema. E sa skoro svih turnira su bili zapakovani komplet, mada kapiram ljude koji koriste dial up mada kontam da vecina ljudi moze da izdvoji 1500 dinara mesecno i da ima cable 128 flat i da uziva zar ne?

Poz svima Roka mandoljina :D [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

mada kapiram ljude koji koriste dial up mada kontam da vecina ljudi moze da izdvoji 1500 dinara mesecno i da ima cable 128 flat i da uziva zar ne?

Greshish... Mnogi nemaju uslove za bilo shta drugo osim dialupa. Osim toga, svuda u svetu se demoi zipuju pojedinachno, iako su davno zaboravili shta je to dialup. Ne vidim u chemu je problem da se to i ovde radi... Ili mozhda nekoga mrzi? :)

Link to comment
Share on other sites

E jesu zipovani i rade sasvim ok znaci mogu da se raspakuju i da se gledaju bez ikakvih problema. E sa skoro svih turnira su bili zapakovani komplet, mada kapiram ljude koji koriste dial up mada kontam da vecina ljudi moze da izdvoji 1500 dinara mesecno i da ima cable 128 flat i da uziva zar ne?

Poz svima Roka mandoljina :D [8D]

na koju foru ti rade???

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

E jesu zipovani i rade sasvim ok znaci mogu da se raspakuju i da se gledaju bez ikakvih problema. E sa skoro svih turnira su bili zapakovani komplet, mada kapiram ljude koji koriste dial up mada kontam da vecina ljudi moze da izdvoji 1500 dinara mesecno i da ima cable 128 flat i da uziva zar ne?

Poz svima Roka mandoljina :D [8D]

sve radi savrsheno,ko sto kaze chovek... ;) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...