Jump to content

Metro-ESL national cup - FIFA SOCCER 2005


Recommended Posts

FIFa 2005 liga :

---------------------

Tabela :

--------

Nickname - bodovi - golovi

1.PLaTo+RyZeeR - 22 b / 69:17 ( racunajuci 1/2 i finale )

2.Mitke - 19 b / 40:27 ( racunajuci 1/2 i finale )

3.PLaTo+MaliZmaj - 16 b / 28:25 ( racunajuci 1/2 i za trece mesto )

4.Hotix - 14 b / 35:20 ( racunajuci 1/2 i za trece mesto )

5.Djuka - 9b / 17:28

6.Arkan - 9b / 16:17

7.Nikola - 4b / 12:33

8.Churchill - 2b / 02:44

--------------------------

Mechevi :

---------

I Kolo

Nickname - prvi mech / drugi mech - ukupno golova

Mitke Vs PLato+RyZeeR - 1:3 1:3 / 2:6

PLato+MaliZmaj Vs Djuka - 3:0 4:0 / 7:0

Nikola Vs Churchill - 3:0 2:0 / 5:0

Arkan Vs Hotix - 0:2 / 0:2

II Kolo

Mitke Vs PLato+MaliZmaj - 1:1 3:3 / 4:4

PLato+RyZeeR Vs Nikola - 8:1 5:1 / 13:2

Djuka Vs Arkan - 2:3 1:1 / 3:4

Churchill Vs Hotix - 0:4 0:4 / 0:8

III Kolo

Mitke Vs Arkan - 1:2 3:2 / 4:4

PLato+RyZeeR Vs Djuka - 3:0 3:0 / 6:0

PLato+MaliZmaj Vs Churchill - 1:0 4:0 / 5:0

Nikola Vs Hotix - 0:0 / 0:0

IV Kolo

Mitke Vs Nikola 4:0 3:1 / 7:1

PLato+RyZeeR Vs Churchill - 8:0 4:1 / 12:1

PLato+MaliZmaj Vs Arkan - 1:2 1:0 / 2:2

Djuka Vs Hotix - 1:5 1:2 / 2:7

V Kolo

Mitke Vs Churchill - 3:0 5:0 / 8:0

PLato+RyZeeR Vs Arkan 3:1 / 3:1

Djuka Vs Nikola - 3:2 2:1 / 5:3

PLato+MaliZmaj Vs Hotix - 2:1 / 2:1

VI Kolo

Mitke Vs Hotix - 2:0 1:4 / 3:4

PLato+RyZeeR Vs PLato+MaliZmaj - 2:1 5:1 / 7:2

Arkan Vs Nikola - 3:1 3:0 / 6:1

Djuka Vs Churchill - 4:0 2:0 / 6:0

VII Kolo

Mitke Vs Djuka - 1:1 / 1:1

PLato+RyZeeR Vs Hotix - 3:4 / 3:4

PLato+MaliZmaj Vs Nikola - 2:0 / 2:0

Arkan Vs Churchill 0:1 / 0:1

---------------------------

Polu-Finale

1.PLato+RyZeeR Vs Hotix - 6:2 4:1 / 10:3

2.PLato+MaliZmaj Vs Mitke - 2:2 0:3 / 2:5

Za trece mesto

PLato+MaliZmaj Vs Hotix - 0:3 0:3 / 0:6

----------------------------

FINALE

PLato+RyZeeR Vs Mitke - 5:0 4:2 / 9:2

--------------------------------------

Pobednik Metro-ESL National Cup 2005 je PLato+RyZeeR.

1.PLato+RyZeeR

2.Mitke

3.Hotix

-Hvala svima koji su bili deo ovog takmicenja.

Vidimo se [8D]

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ocekivao sam mnogo veliku konkuranciju na turniru...

Ovo je moj prvi tur u fifi,i posle ovoga odlucio sam da redovno posecujem naredne turnire.

Posto mi je prvi tur,naravno da i zbog toga imam mnogo rtoga da kazem:)

Ocekivao sam da ce biti velika konkurencija,jer sam mislio da zaista ima puno ljudi koji pikaju fifu duze vreme...

Iskreno,fifu,a i ostale esports igrice igram jos od malena,ali najvise sam se lepio za fifu:)

Iskreno,od 8 igraca jedini otpor koji su pruzili na turu su pedja,zmaj i pomalo mitke,stim sto zaista mislim da pedja bez svog cuvenog baga,ne"bi" dobio turnir....

Mislim zaista,ja i arkan fifu igramo ovde u vuku vec godinu dana zajedno,tacnije godinu dana igramo samo medjusobne duele i nisa'kim drugim nismo igrali...tako da nismo ocekivali losiju igru par konkurenata...

Sto se tice pedje,iskreno,pre prvog meca sa tobom znao sam da koristis taj bag(cuo sam od rebe) i sve vreme sam znao da cu u svakom pogledu izgubiti.

Naravno prvi mec sam te dobio na tvoju gresku,jer sam ti dao 4 gola na brzinu,a ti nadajuci se da imas vremena da das 5 golova na bag,izgubio si utakmicu...:)

Naravno u finalu je bila druga prica,naravno ja sam dobio da biram strane,naravno uzeo sam da igram u gostima ocekivajuci da cu dati barem 1 ili 2 gola sto ce mi pomoci kad budem bio domacin...

Taktika je bila...pustim te da mi das 2,3 gola,i na samom kraju da ti zavalim 2 gola i time dobijem sansu da kod sebe dam 1 gol i cuvam rezultat...

Naravno tako je i bilo,ali naravno na tvoje iskustvo posle tvog vodjstva od 3:0 i moja 2 gola,dade mi jos 3 na bag da bi mi dao do znanja da sam izgubio utakmicu:))

Naravno nisam odustao,imao sam zelju i mislio sam da i pored tvojih 6:2 mogu dobiti mec medjutim,bag je odlucio:))

Iskreno mislim da cu do sledeceg tura,ako ne"izvalim" taj gab,barem na neki nacin pokusati da izvezbam da zaustavim taj bag:P

Toliko od mene

Ocekujte me i na narednim turnirima

Svaka cast na organizaciji,razumem to sto je tur kasnio(mi smo krivi),i poz svim igracima do sledeceg tura...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ocekivao sam mnogo veliku konkuranciju na turniru...

Ovo je moj prvi tur u fifi,i posle ovoga odlucio sam da redovno posecujem naredne turnire.

Posto mi je prvi tur,naravno da i zbog toga imam mnogo rtoga da kazem:)

Ocekivao sam da ce biti velika konkurencija,jer sam mislio da zaista ima puno ljudi koji pikaju fifu duze vreme...

Iskreno,fifu,a i ostale esports igrice igram jos od malena,ali najvise sam se lepio za fifu:)

Iskreno,od 8 igraca jedini otpor koji su pruzili na turu su pedja,zmaj i pomalo mitke,stim sto zaista mislim da pedja bez svog cuvenog baga,ne"bi" dobio turnir....

Mislim zaista,ja i arkan fifu igramo ovde u vuku vec godinu dana zajedno,tacnije godinu dana igramo samo medjusobne duele i nisa'kim drugim nismo igrali...tako da nismo ocekivali losiju igru par konkurenata...

Sto se tice pedje,iskreno,pre prvog meca sa tobom znao sam da koristis taj bag(cuo sam od rebe) i sve vreme sam znao da cu u svakom pogledu izgubiti.

Naravno prvi mec sam te dobio na tvoju gresku,jer sam ti dao 4 gola na brzinu,a ti nadajuci se da imas vremena da das 5 golova na bag,izgubio si utakmicu...:)

Naravno u finalu je bila druga prica,naravno ja sam dobio da biram strane,naravno uzeo sam da igram u gostima ocekivajuci da cu dati barem 1 ili 2 gola sto ce mi pomoci kad budem bio domacin...

Taktika je bila...pustim te da mi das 2,3 gola,i na samom kraju da ti zavalim 2 gola i time dobijem sansu da kod sebe dam 1 gol i cuvam rezultat...

Naravno tako je i bilo,ali naravno na tvoje iskustvo posle tvog vodjstva od 3:0 i moja 2 gola,dade mi jos 3 na bag da bi mi dao do znanja da sam izgubio utakmicu:))

Naravno nisam odustao,imao sam zelju i mislio sam da i pored tvojih 6:2 mogu dobiti mec medjutim,bag je odlucio:))

Iskreno mislim da cu do sledeceg tura,ako ne"izvalim" taj gab,barem na neki nacin pokusati da izvezbam da zaustavim taj bag:P

Toliko od mene

Ocekujte me i na narednim turnirima

Svaka cast na organizaciji,razumem to sto je tur kasnio(mi smo krivi),i poz svim igracima do sledeceg tura...

Pazi ovako ceo svet igra tako, sto ne bi i ja?

Bag ko bag, svaka igra ima bag, tako da nema lepog fudbala , osim da se oprobamo u PES-u [8D]

- Posle WCG-a 2005 se povlacim tako da ce to biti moj zadnji turnir , i nadam se da ce ''nas'' sledeci mech biti daleko uzbudljiviji [;)]

Toliko.... [^]

Edited by FiFa PLaYeR

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Kazem svaka cast na igri,i bagove treba znati koristiti:))

Vezbacemo ja i Arkan i nadam se da cu te na tvom kraju kariere ostati porazen s moje strane nadam se:))

Nista,necu da baxsuziram,vidimo se na sledecem turniru i jos jednom svaka cast na pruzenim partijama na ovom turu.:))

Link to comment
Share on other sites

Kazem svaka cast na igri,i bagove treba znati koristiti:))

Vezbacemo ja i Arkan i nadam se da cu te na tvom kraju kariere ostati porazen s moje strane nadam se:))

Nista,necu da baxsuziram,vidimo se na sledecem turniru i jos jednom svaka cast na pruzenim partijama na ovom turu.:))

gg Hotix [8D]

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, nisam bio tu za ovaj turnir, ali hocu da dodjem na wcg. Treba mi samo informacija kad su kvalifikacije. Video sam da je finale 27. i 28. avgusta, ali ja idem 10. jula na vise od mesec dana iz zemlje, tako da ako neko zna kad su kvalifikacije, neka mi javi da mogu da isplaniram. Ako ne stignem, Zmaj bi mogo da me "provuce" u finale na wild card [:D] .

Svaka cast Pedja, nisam ni sumnjao.

P.S. Drugi put, objavite nagrade ranije. Da sam znao da je nagrada jaca, dosao bih sigurno.

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, nisam bio tu za ovaj turnir, ali hocu da dodjem na wcg. Treba mi samo informacija kad su kvalifikacije. Video sam da je finale 27. i 28. avgusta, ali ja idem 10. jula na vise od mesec dana iz zemlje, tako da ako neko zna kad su kvalifikacije, neka mi javi da mogu da isplaniram. Ako ne stignem, Zmaj bi mogo da me "provuce" u finale na wild card  [:D] .

Svaka cast Pedja, nisam ni sumnjao.

P.S. Drugi put, objavite nagrade ranije. Da sam znao da je nagrada jaca, dosao bih sigurno.

Bobane, zvao sam te telefonom nekoliko dana pre tura, ali si bio nedostupan, takođe sam i Rebbi rekao da te obavesti. Za WCG ne brini, mislim da neće biti kvalifikacije za Beograd, ali otom-potom.

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako ceo svet igra tako, sto ne bi i ja?

Bag ko bag, svaka igra ima bag, tako da nema lepog fudbala , osim da se oprobamo u PES-u  [8D]

- Posle WCG-a 2005 se povlacim tako da ce to biti moj zadnji turnir , i nadam se da ce ''nas'' sledeci mech biti daleko uzbudljiviji  [;)]

Toliko.... [^]

nemoj ti pes molim te ko boga :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao,prijavicemo se za wcg i ja i Arkan najverovatnije,tj 100% al nama je problem sto ovde u metrou sem mene i arkana nema ko da igra fifu tako da nam je malo otezano s te strane.

Kao sto sam rekao,nasa vezba se zasniva uvek na isto...znam ja kako arkan igra a i on zna kako ja igram tako da...:))

Nista dogovarali smo se sa gazdom vuka(inace ovde ja i arkan radimo vec 4 god:P) da namesti fifu preko neta,pa bi se prijavili za esl ali kolko sam cuo treba neki original email da se otvori...pa bi zmaje iscimao tebe da nam pomognes oko toga..

A i sto se tice pedje i ostalih,voleo bi da se organizujemo u skorije vreme da se nadjemo negde zajedno da pikamo i vezbamo ako moze?:)

Poz

Link to comment
Share on other sites

E jos sam vam samo ja faliJo [:D]

Pedja svaka cast!!!

A ti Hotixe, sto lazes da nema nikog da igra s tobom,svaki put kad dodjem da igramo ti igras glupu dotu [:p]

Evo i sad sam biJo do Vuka i nisi hteo [:D]

Vidimo se za wcg obavezno, bice turnir ko nikada do sad...

E da,ja nisam mogao da dodjem na turnir jer sam imao ispit sutradan... Polozio sam ga ako nekoga zanima sto cisto sumnjam [8D]

Ae p0z

Link to comment
Share on other sites

...Nista dogovarali smo se sa gazdom vuka(inace ovde ja i arkan radimo vec 4 god:P) da namesti fifu preko neta,pa bi se prijavili za esl ali kolko sam cuo treba neki original email da se otvori...pa bi zmaje iscimao tebe da nam pomognes oko toga..

A i sto se tice pedje i ostalih,voleo bi da se organizujemo u skorije vreme da se nadjemo negde zajedno da pikamo i vezbamo ako moze?:)

Poz

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...