Jump to content

ESL national cup


sreta

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lots of hostility here :P.... kobrice opet si potrvdio svoju "reputaciju"..... mozda bi bilo bolje da "izbegnes" rur ili tje tvoje ime biti na ignore listi na pola user-a CS foruma. :)))))

bilo bi na listi da isti ti posetioci cs foruma znaju da stave nekog u ignore :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Mi smo igrali u Mojo-u i cs je radio kao sat a nash tl je igrao na inteliu i radio mu je sasvim ok,Kobrice mali Sale je za tebe HeatoN cisto usput da ti kazem, svima je turnir bio extra samo tebi nesto fali, i pajser i svi ostali nemaju pojma samo si ti najpametniji, a sto jauces sto si iz Kg i da momci iz Bgd-a imaju neku prednost ja bash nisam primetio, posto sam i sam iz Novog Sada a ne Beograda nijednog momenta nisam osetio da se ljudi ophode prema meni drukcije nego prema bilo kome iz Bg-a.

RESPECT WHOLE CS CREW [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se iskenjam posle 2 dana :D sasvim solidno organizovano , pozlilo mi je od Cole :D GG 4gl stvarno nisam to ochekivao ali svaka chast :D gg Vf sledeci put ste pecheni :D gg GCV Konachnooo vas dobismo ...hvala bogu :D ajm looking forward 2 next event a dotle svi hev fan ...peace out :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

kao posmatrac nemam nikakve zamerke na organizaciju,

jeste bilo nesto kasnjenja ali se sve zavrsilo pre ponoci tako da nije bilo nekog preteranog napora

jedino za sta mogu da kazem da mi zamerka je nedostatak rezultata na netu

hltv je bio realan problem tako da razumem, ali mogli su bar da se okace rezultati ovde na rur

Link to comment
Share on other sites

pa koji bi problem bio da su to radili recimo adder i sweep ? ionako su bili na netu ceo turnir ...

inace kad god smo radili neki turnir skoro uvek smo imali odvojene ljude koji su to radili, tako da mislim da je to pozicija koju bi trebalo dodati, a i ne kapiram 1000 din kao neku veliku stavku za prenos koji jeste bitan ako je nagradni fond oko 80.000

Link to comment
Share on other sites

@bjeli

Pa zar stvarno mislis da ne bi stavili HLTV. PA valjda nismo toliko retardi. Problem je bio u tome sto nismo imali IP adresu. Tj. ima jedno za ceo jebeni metro. Eto... to je bio problem... :S

nisi me shvatio, napisao sam gore da je to realan problem koji bi bilo lepo resiti ubuduce ako postoji mogucnost, a i koga je bas zanimalo da prati imao je scorebota...

ja komentarisem samo sto za ceo turnir nije okacen ni jedan rezultat (ne mislim na pustanje meceva, samo ono ... tabela po grupama, rezultati u playoffu i sl.)

Link to comment
Share on other sites

nisi me shvatio, napisao sam gore da je to realan problem koji bi bilo lepo resiti ubuduce ako postoji mogucnost, a i koga je bas zanimalo da prati imao je scorebota...

ja komentarisem samo sto za ceo turnir nije okacen ni jedan rezultat (ne mislim na pustanje meceva, samo ono ... tabela po grupama, rezultati u playoffu i sl.)

Kao sto sam vec rekao. Svi ovi nedostaci nestace i nece se vise ponavljati. Malo vremena, malo ljudi. Al bice sve cool. ;)

V

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice nije bilo nikakve prepreke da RUR posalje svog moderatora da izvestava sa turnira. Dobio bi komp i net na raspolaganje.

pa pobili bi se ovde na ruru za taj prechasni posao :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa sta bi mu falilo da izvestava, besplatna koca i cice :D

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...