Jump to content

Serbian National Guard aka Balcan Force


Recommended Posts

Sumnjam da je ban usledio zbog rechi "Serbian".

Mislim da bi sada bilo dobro napraviti guild sa nazivom slichnim vec nekom postojecem guildu. Recimo "Serbian Force" (posto postoji Dutch Force), ili "Serbian Domination" (posto postoji Dutch Domination), ili "Serbian Stompers" (posto postoji German Stompers). Ako bi banovali guild sa ovakvim nazivom mislim da bi imali sasvim dovoljno materijala za optuzbu o diskriminaciji na nacionalnoj (rasnoj

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo smo dobili pismo od blizzarda u kom nam govore da je i balcan force neprihvatljivo ime i da ce nas banovati za 2 nedelje ako ne promenimo ime.

Prva stvar - To su isto mogli uraditi i bre bana guilde SNG

Druga stvar - Samo mi nemojte reci kako je balcan force isto neka paravojna formacija koja zastupa sve i svasta.Boze pa sta im smeta balcan pa ta rec nista ali bash nista ne oznacava(osim tragicne proslosti) i ne predstavlja im nista znacajno , pa i mi cak vise ne koristimo tu rec vise volimo da kazemo jugoistocni deo Evrope

Link to comment
Share on other sites

omg, pa sad nek neko kaze da je ime neprikladno.Neki gm se zeshce namerio na vas, ja vam opet savetujem da prijavite blizzu to shto se deshava.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ovo ne bi smeo da radi pa i da je blizzardov GM koga boli uvo za zalbe jer "MI imamo 2 miliona redovnih mesecnih pretplatnika koji su sasvim zadovoljni, a vi ste bagra" stav je veoma neprofesionalan.

Pokusajte da mu predocite postojanje stranih klanova sa nacionalnim ali ne i nacionalistickim odrednicama u svom imenu, u krajnjem slucaju dajte mu spisak zeljenih imena novog gilda, pa nek covek oceni njihovu prihvatljivost.Ako budete dovoljno dosadni mislim da ce odobriti neki naziv sa Serbian u njemu.Ne odustajte!

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

mislish? cek da pitam to ime shta misli.

ja :E, "srpska nacionalna garda" shta se ovo deshava?

gilda : Ma nishta , ima mnogo kenjatora po svetu, a izgleda i na ovom forumu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

AKo bas i sad zezaju probajte sa direktim obratjanjem na vivendi eurpe...znachi ne GM nego pismo lepo srocheno na zvanichni link na wow-europe sajtu...bez pljuvanja samo lepo objasnjenje uz navodjenje imena prvog gilda (SNG), objashnjenje koje vam je gm dao zatim navodjenje tachnih imena ostalih gildova na drugim serverima (onih koje smo pominjali sa Dutch, German and stuff u imenima) i sada to Balcan FOrce...neko se izdrkava definitivno i treba ga reshiti na finjaka...

Link to comment
Share on other sites

A zar ste niste zapitali sto niko nije hteo da banuje dragonkin u kome je bilo 99% ljudi sa nasih prostora ?

Vase prvobitno ime treba da vam da odgovor na to ..... mislim ..... zavera ... ?#%@

lecite se ljudi zivot ce vam biti lepsi ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

eh, napisao sam ti neke stvari, ali reko ipak cu ja "edit ne vredi se raspravljati sa takvima

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma pazi ja sam lepo rekao pogledaj prvobitno ime gilde pa se onda zapitaj dal bi ti ikada tako nazvao gildu pa se onda zapitaj kakav lik bi .... posto znam par ljudi licno koji su bili i trenutno jesu clanovi sng-a i video sam koje akcije ima njihov gildmaster i ekipa tako da zasto je tu ko banovan samo oni znaju a mene zabole uvo, igram dovoljno dugo da znam da niko nece da te zeza ako nisi pravio sranja. A za likove lvl40 koji misle da su popili svu pamet ovoga sveta me zabole uvo!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne znam dal vi u imenu Serbian National Guard vidite ono "national"

da je mozda naziv guilda SRBIJA nisam siguran dal bi ga banovali

naravno nikad nisam imao problema sa gmovima i blizzardom

al kad bi pocheo da kenjam previshe sigurno bi me banovali...

"previshe" - jedno sat, dva spam psovanja

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

zbog svega ovoga ja i bezim na realme gde nema mnogo srba...

stvarno smo mnogo gadan narod...

imam warriora lvl39 [Ratnik] na dunemaul-u i tamo mi je sasvim ok... clan sam Invokers of Agony guilda... u stvari uclanio sam se u Bound by Soul... pa su se oni sjedinili sa ovima... pomogao sam osnivanje balkan express guilda [dao sam 2.5 zlatnika] jer nas je bilo cetvorica kad smo planirali da napravimo... 2 slovenca i 2 srbina... predlagao sam da se zove SFRJ ali slovenac kaze da nije mogao da registruje to ime... sutradan sam uradio /gquit....

i moram priznati... lakse je kad nema srba... uzasno smaraju...

ortak me pozvao da napravim alt char-a na shadowmoon-u da bi igrali zajedno... napravio sam priesta [Mocnamalena]... on me uclanio u Dragonkin... jadan je lvl ali sam je zavoleo i sad mi je zao da ne igram sa njom... a na shadowmoon-u srba koliko volis... [xx(] uzas...

nadam se da ce proraditi onaj character migration da je bacim na bilo koji drugi...

Link to comment
Share on other sites

o ovome se raspravlja vec duze vreme a da niko nije uradio nista konkretno ( koliko ja vidim)

ako dosad neko od clanova SNG nije kontaktirao ljude iz blizz-a i objasnio situaciju

onda ili nisu ozbiljni ili su mozda nesto zajeb*li.

uopste, koliko je postojala G pre nego sto su je banovali?

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Niko nam nece iz balkan, sada sam cuo da su trebali i "Balcan Force" da batale. Ja sam iz Makedoniji pa sam poslao e-mail na blizzard da je ovo cista diskriminacija nacije, zasto ima gomilu guildove sa "Norwegian ovo", "Scandinavian ono". Jebo im pas mater!!!! Ovo je cisto americki stvar, niko nije nista javijo, oni su to sami uradile.

Edited by sciencekid
Link to comment
Share on other sites

Srbima kojima je Serbian National Guard uvredljivo imeeE?molim vas se zapitajte .Pa valjda mi i najvise znamo da to ime ne predstaljva nista ama vas nista osim male grupice ljudi koji igraju dawnofmyth - i odatle su samo preneli ime u wow:)

A Mohikanac sto kaze znam neke ljude u sng njihovog GM i ostale i znam sta su radili?:))Lood decko skroz,pa gde i nece biti kad ima 5 likova 60 lvl

A i sta smo mogli uraditi?Rasporediti se po svim zemljama kalimdora i klati im pilice.....iskreno to bi vec bio ozbiljan prekrsaj

Sto se tice blizzarda i ostalih - jeste oni i mogu da misle (jer ne znaju) da nase ime predstaljva neku mrznju prema ostalima i iskazivanje srpskog naroda

Ali molim vas nemojte mi srbi da mislimo isto:)

Jos jednom za Mohican-a --- *********

Bez vredjanja molitju....1 upozorenje

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Ma bre naravno kakve veze sa bilo cim ozbiljnim moze da ima ime guilda u igri. Ej bre pa da nece mozda zbog toga da se desi neki rat. A to sto se tice Srba, pa mi celu svoju istoriju sami sebi zabijamo noz u ledja. Tako da me nista ne cude komentari ovde. Ja nisam ni bio u SNG guildu ali ime guilda totalno nista ne znaci,a kamoli da nekoga ugrozava.

Link to comment
Share on other sites

Pa da sam ja jevrej i da se gild zove german stompers ja bih se prvi zalio recimo isto tako ce neki hrvat/musliman da se zali posto smo dao bog imali bilion ratnih/kriminalnih organizacija slicnih naziva da ja ne bih zamarao mozak pamcenjem istih. A sto se tice toga kakvi su likovi u sng-u sam mislio u smislu ko zna sta je leah ili ko vec rekao tom gmu koji ga je mozda cak i pitao o cemu se radi i slicno i zbog cega je i on banovan ako je gilda razformirana i sto se ne zale nekom zvanicniku blizzarda ako je to stvarno tolka nepravda nego ovde kenjaju i podsticu mrznju prema hrvatima/bosancima ...

A za tih nekoliko lvla 60 se obrati oficiru dragonkina ..... za igranje od pocetka eu moj ucinak je cak slabasan ....

PS: verovatno niko meni nikad u wowu nije nista kenjao nego sam ja cak napusavao gm-ove zbog nekih glupih bagova zato sto sam ja strani placenik ili sta vec ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

i taj kurac sa jevrejima i crnchugama

to sad su samo debili koji nikad nisu osetili ni rat ni rasizam (svaka chast ako jesu)

pa se sad izdrkavaju "meni smeta shto je on rek'o crnchuga" ili "buaaa on se potpisao Hitler"

pa im kao to pravi traume ?????@!#$@#^%@#$@#

jel sad treba da se ponashamo prema njima ko invalidima? u mozak?

svi smo isti dok se ne dokaze suprotno...

ne verujem da i jedan srbin ima problem sa Serbian National Guard al ipak mislim da to blizzardu ne moze da se objasni... kad jednom banuju ili izbrishu nema povratka...

[edit] realno mrznja prema srbima postoji... u vecini katolichkih zemalja... to se oseti i u italiji

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

hehehehe citam bas ovo i stvarno zasu :) Jebiga braca po materini :) jel u balcan force mogu i albanci da udju u gild :))))))))

Elem kako WSG onda nije banovan ? Ima serbia u nazivu :)

Elem vi umestio Serbian National Guard metite Srpske Kobre :) ili JSO :P

Salim se ne znam uzasno mi je ovo sto sam cuo, vidite ko je GM pa da ratujemo opet ;)

Idemo svi u hr, ili BejHa :) Da ga tuchemo :) i da se posle slikamo sa drzinom slikom :)))))

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...