Jump to content

Trazim Gorana iz subotice u vezi sa WOW


Kortez

Recommended Posts

Hocu da kupim WOW!

063/8108-808  Dejan

Imas da kupis igricu kod firme "EXTREME" CC ako si iz bg-a,a i ako nisi mozes ponovo kod njih da kupis (ja sam je jucer platio 3.990 din i danas sam post expresom dobio),inace i ja sam iz subotice.

www.extreme.co.yu

tel:011/3809144

Link to comment
Share on other sites

Imas da kupis igricu kod firme "EXTREME" CC ako si iz bg-a,a i ako nisi mozes ponovo kod njih da kupis (ja sam je jucer platio 3.990 din i danas sam post expresom dobio),inace i ja sam iz subotice.

www.extreme.co.yu

tel:011/3809144

Moj drug je danas kupio WoW-nemacku verziju(zamisli) koju je platio 44eura, a nije ni dobio ni karticu za igranje niti je dobio onih 10 dana besplatne verzije zato se pazite gde kupujete WOW pogotovu god Svaba......

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Moj drug je danas kupio WoW-nemacku verziju(zamisli) koju je platio 44eura, a nije ni dobio ni karticu za igranje niti je dobio onih 10 dana besplatne verzije zato se pazite gde kupujete WOW pogotovu god Svaba......

ja sam u "EXTREME" kupio englesku verziju

Link to comment
Share on other sites

Moj drug je danas kupio WoW-nemacku verziju(zamisli) koju je platio 44eura, a nije ni dobio ni karticu za igranje niti je dobio onih 10 dana besplatne verzije zato se pazite gde kupujete WOW pogotovu god Svaba......

Karticu za igranje niko ne dobija ako mislish na game card, a tih deset dana free shto si pomenuo takodje nemora da dobije, ja uz moj wow nisam dobijo zato shto sam uzeo kad je bio onaj prvi talas igre shto je stigao u zemlju, tad nisu ni delili te guest pass keyeve. Nek pogleda negde na kutiji da li pishe Befreien Sie einen Monat Versuch ili tako neshto ( one month trial). Kad napravi acc videce da ima prvi mesec dz, samo mu treba kreditna kartica ili da nadje neki cc generator (potrebno za kreiranje acc-a).

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Moj drug je danas kupio WoW-nemacku verziju(zamisli) koju je platio 44eura, a nije ni dobio ni karticu za igranje niti je dobio onih 10 dana besplatne verzije zato se pazite gde kupujete WOW pogotovu god Svaba......

Sve jedno, instaliraj samo ENG verziju.. nije vazno da li je EN/DE/FR - Auth Key je Auth Key. Shto se tiche Guest Key-a, verovatno si kupio igru koja je bila iz "prvog talasa" - ni ja tada nisam dobio Guest Pass.

Za postera ovog topika.. imash sada igru i u BG-u a ako zelish da naruchish od Gorana pogledaj par stranica unazad i nadji njegov topik.

Link to comment
Share on other sites

Sve jedno, instaliraj samo ENG verziju.. nije vazno da li je EN/DE/FR - Auth Key je Auth Key. Shto se tiche Guest Key-a, verovatno si kupio igru koja je bila iz "prvog talasa" - ni ja tada nisam dobio Guest Pass.

Za postera ovog topika.. imash sada igru i u BG-u a ako zelish da naruchish od Gorana pogledaj par stranica unazad i nadji njegov topik.

Hvala prenecu mu...

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...