Jump to content

Angelina Jolie


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Indijanci stfu ili ne otvarajte ovaj topic... ovo je hram boginje... a prvi koji se iskenja dalje na relaciji cira - killi - hajli imate zooloski vrt pa se tamo iskenjavajte!

Moderatore / admine iscisti temu hvala!

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

dogovoreno icon_smile_cool.gif a btw ne idem u igraonu ni na 1 t00r necu ici

pa dobro tako je i hajli rekao da ce da me prebije pa kad je imao priliku na tooru nista nije bilo ali to je duga prica

brate. mene ne znas.

ja cu da te izgruvam.

;>

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Alo. Ovde se prica o Angeilini. Svako ima pravo na svoje misljenje. Kili smiri se. Cyro iskuliraj. Ivane spremi giljotinu.

Odoh da ga drkam opet. OMFG

Ali ja sam se sada extra zapalio i za Jesiccu Albu. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

V

Link to comment
Share on other sites

idem u textilnu skolu pa mozes da svratis kad god

oces idem pole podne sledece nedelje a u ponedeljak prepodne

ali posto zivis ko zna u kojem selu verovatno ti je cimanje ??

Haha...jebote,nikad nisam video Tjiru ovako pobesnelog,ne verujem da prica prazne price cim se toliko razbesneo,a ako jos jednom spomenes da je njegovo mesto selo,onda si i mene uvredio jer smo Tjira i ja iz istog sela:)) i onda brate i ja uzimam VIP GOLD karticu Kick Killygor ass fan cluba...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Alo iskul. Niko nikog nece da bije. Kao sto sam rekao svako ima svoje misljenje i ukuse i to je to. Kili se malo nasalio i to je sve. Kao kad sam ja onomad rekao da bi se trpao u bulju za kesh(tipa 100 soma evra) al to ne znaci da sam gay i da volim to. Pa je neko rekao brate ja ne bi nikad, pre bi jeo govna. Tako je i ta tema bila cool i svako ima svoje misljenje sta bi pre uradio. Pusio karu,jeo govna ili dao cmaric da mu se zazdi. U svakom slucaju kad tad cu da bem i Andju i Jesicu i Sharliz itd.

@xomi

evo covek lepo rekao. Sta moze da se uradi od lepe zene sa sminkom i sa maskom.

V

Link to comment
Share on other sites

Odlichna je Andja, sve na njoj je do jaja, jedino su joj ODVRATNE noge tj. kolena, kao da su je tri dana tukli betonskim stubovima. Videcu da skeniram sliku i da je turim ovde da vam i vama ogadim [xx(][xx(][xx(] , al stvarno su odvratna...

PS> Nad ostatkom se treba izivljavati... [:)]

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

Haha...jebote,nikad nisam video Tjiru ovako pobesnelog,ne verujem da prica prazne price cim se toliko razbesneo,a ako jos jednom spomenes da je njegovo mesto selo,onda si i mene uvredio jer smo Tjira i ja iz istog sela:)) i onda brate i ja uzimam VIP GOLD karticu Kick Killygor ass fan cluba...

Count me in. :)

Link to comment
Share on other sites

GARI ne skrnavim vec samo gledam i u drugom svetlu a sto se tice ruke mozda ti je neko odsece nemoj je previse gurati

pretis a? uuuuuuuuuuuuuu btw ko je spominjao ruku? .. hehe, go back to the shadow :)

btw pomiri se s tim da 95% populacije misli da je AJ jedna od najboljih riba na svetu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

posto je andja razbudila ceo rur evo i njene biografije na L1nku

a sto se nje tice ne bi joj uzo ni dinara za ssex :)

@zeki jel si razmisljao o Brooke Langton,Kelli Gallagher,Anka Romenski,Irina Voronina,Katir Price Jordan ili cak o brutalnoj Lauren Anderson?

toliko ih jos ima ali mrzi me da pisem....

Edited by L1nk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...