Jump to content

Rogue talenti i oruzija


Rakija

Recommended Posts

Evo reko malo da oladim sa druidom pa sam napravio N.elf rogua i interesuje me koji su najbolji talenti za njega.Ja sam poceo da budzim assasination i ne izgleda lo se ali me interesuju i vasa misljenja.A sto se oruzija tice ja trenutno koristim 1 dagger i 1 mac.Da li je bolje furati ovu varijantu ili 2 daggera?

hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Kakva ces oruzja da nosis zavisi od talent bilda. Ovo su neke stvari koje sam nacuo/precuo od iskusnih rogue-ova a to je na primer ako si budzio backstabinn onda stavljas sporo oruzje u offhand da bi ti max dmg crit na backstabu bio veci a ako si budzio ne znam ti ja sta drugo recimo sinister strike onda ide sporo oruzje u main hand jel onda sa svakim sinisterom dobijas extra udarac koji je jak itd itd

Mislim da ti je najbolje da pogledas po wow forumu na wow sajtu posto kod nas i nism primetio nesto mnogo iskusnih rogueova ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ah stara dobra vremena (lvl<50), kad nisam morao da razmisljam o uber equip-u, gde i kako da ga nadjem...

sad ozbiljno... maga sa stunlockom nije, ponavljam NIJE moguce ubiti, sem ako mag nije afk... sve vise ljudi sa 60 lvlom prelazi na dagger-e gde stun vise i nije opcija...

Link to comment
Share on other sites

Da eno sve se ubise prelazeci na daggere ....

svaki rogue nosi ili krol ili dal'rend set i slicno ... ne secam se kad sam video zadnji put roguea sa daggerom ...

ono cime rogue owna maga je 2xcoldblood 2xvanish 2xsprint sa preparationom

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...