Jump to content

Guest key i sta posle njega


Uliks

Recommended Posts

Elem, kupio sam WoW, i u kutijici pored svih onih lepih cedejeva ima i Guest key. Jasno mi je cemu on sluzi , ali mene ovo zanima :

ako prvo pokrenem na svom PC WoW sa game key, dali posle 10 dana mogu da nastavim igru sa zvanicnim kljucem . Tj. dali ce mi se lik koga sam kreirao kao Guest ostati ili moram da ponovo kreiram novog lika. Jer, ako moze, onda to znaci 10 + 30 = 40 dana fraj igranja [:D] . Pa tek onda da se visa karticom plati za sledeci mesec.

Ima li ko neka iskstva sa ovim.

Hvala unapred [:)]

Link to comment
Share on other sites

damn it, kako se ja toga nisam setio.. stvarno isqsna fora a mislim i izvodiljiva jer ti kada igrash sa guest key-om imash dugmence tipa "upgrade to full" ili tako neshto. bolje da ti kaze neshto vishe neko ko je igrao sa guest keyom.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi nemojte se zezati sa tim guest nalozima, dajte to bre svojim prijateljima (ako ih imate) da i oni probaju igru na 10 dana free... Pa ce onda oni kupiti original pa dati sledecem i tako dalje, mislim da je to tako i zamisljeno...

Evo ja recimo sada igram US guest a juce sam dobio EU guest, sad cu veceras reinstal igre, pa onda lepo EU 10 dana a onda mi taman lepo stize original za igraonicu pa idemo dalje [:D] Ako bog da zdravlja i srece vidimo se ingame tonight [;)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...