Jump to content

Extreme WOW


Recommended Posts

/signed za gorana, dechko je fer, korektan i brz ;). koliko sam dana proveo na telefonu natezajutji se sa onim retardiranim ljudima iz extrema to nije zdravo... sa goranom mi je trebalo 3 sms-a i igre su stigle sutradan posle slanja a slao ih je first thing in the morning posle nasheg dogovora.

sve u svemu, svi koji imaju neshto protiv gorana mogu da mu se sagnu ;) dechko je car i ako neshto treba da mu se kaze to su samo rechi pohvale jer je pomogao velikom delu domatje wow scene.

ziv bio gorane! ;)

Link to comment
Share on other sites

al ste nagazili na Extreme..

chisto sumnjam da zbog pohlepe nisu naruchivali alternativnim putem, vec zbog nedostatka inicijative i predstave shta su uopshte MMO igre.

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, mene nisu nagazili, pa ih gotivim. Probacu da nagovorim lika koji je zaduzen na nabavku iz Extreme-a da procita par redova iz foruma ne bi li se pojavio sa kakvim odgovorom ...

izgleda da su svi zivi kivni na njega, pa ima toliko ljudi koji su kupili igru od tog Extreme-a... i kupice ... (Guild Wars [:p] )

S druge strane, i oni su jednim delom fer, prilikom "rezervacije" nisu vam trazili lovu unapred, vec su samo stavili ime na spisak ... Pa i Amazon i ostali su imali 2-3 meseca natpis "shipping in 2-3 months..." a tamo platite odmah, dobijete posle...

Link to comment
Share on other sites

off topic:

reci ti meni kada ih toliko hvalish kako ja da nabavim STARCRAFT i BROOD WAR original (Battle chest moze naravno isto)?

zovem ih danas, iako sam rekao sebi da netju vishe da "poslujem sa njima" i lik mi ladno kaze "nemamo", ja kako nemate pa pola bg-a je kupilo starcraft od vas a on "eto tako nemamo" I SHTA JA DA KAZEM? onda ga pitam da li mogu da naruchim, a on meni "ne, mi ne poslujemo tako. kada stigne, stigne" i te fore.

bash lepo i ljubazno!

Link to comment
Share on other sites

cali, predstavu su jasnu imali, kad su videli koliko ih ljudi cima zbog jebene igre, tako da to definitivno nije razlog....

pazi ovako:

par ljudi cima

1. put stizhe

rasproda se

mnogo ljudi cima

extreme naruchuje npr. 200 primeraka

vivendi zajebava

- e sad dolazi na delo fleksibilnost. jednostavnije je da sachekaju da vivendi poshalje nego da se iscimaju preko alternativnih izvora -

po tome se razlikuju prosechne firme od uspeshnih

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Amose, Amose...oko nabavke WOW-a:

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=29033

za:

off topic:

reci ti meni kada ih toliko hvalish kako ja da nabavim STARCRAFT i BROOD WAR original (Battle chest moze naravno isto)?

zovem ih danas, iako sam rekao sebi da netju vishe da "poslujem sa njima" i lik mi ladno kaze "nemamo", ja kako nemate pa pola bg-a je kupilo starcraft od vas a on "eto tako nemamo" I SHTA JA DA KAZEM? onda ga pitam da li mogu da naruchim, a on meni "ne, mi ne poslujemo tako. kada stigne, stigne" i te fore.

bash lepo i ljubazno!

Nisam par dana u kanc. ali znam da ce S&B biti po ceni od 799 din ovih dana. W3i TFT ce pojedinacno biti po 899 din ovih dana. Tacnu inf. ce imati u utorak kada se vratim na posao. Velika je guzva oko ovih naslova zbog igraonica, pa te molim da bacis rezervaciju (ti i bilo ko od zainteresovanih na mail) jer nisam siguran koliko ce primeraka ici u Plato.

Pretpostavljam da si ovakav odgovor dobio zbog onolikog odlaganja WOW-a, pa vise ni oni ne znaju sta bi ti rekli, a sto se ljubaznosti tice, next time pitaj sa kim razgovaras, pa mi prosledi ime prodavca...

jigy@extreme.co.yu

MSN: jigy@extreme.co.yu

ICQ: 319091688

011/3809-143, 3809-144

http://www.mmorpg.com/index.cfm?fp=1024,768,490951125

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, mene nisu nagazili, pa ih gotivim. Probacu da nagovorim lika koji je zaduzen na nabavku iz Extreme-a da procita par redova iz foruma ne bi li se pojavio sa kakvim odgovorom ...

izgleda da su svi zivi kivni na njega, pa ima toliko ljudi koji su kupili igru od tog Extreme-a... i kupice ... (Guild Wars  [:p] )

S druge strane, i oni su jednim delom fer, prilikom "rezervacije" nisu vam trazili lovu unapred, vec su samo stavili ime na spisak ... Pa i Amazon i ostali su imali 2-3 meseca natpis "shipping in 2-3 months..." a tamo platite odmah, dobijete posle...

Heh napomenucu da vecina koja je narucila wow (REZERVISALA) u prvom talasu isti nije dobila posto xtrim nije dovoljno narucio (ja sam imao srece bio sam 28i na listi rezervisanih a pojavio sam se ranije kao 17ti i digo neciju kopiju)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

cali Posted Yesterday, 03:16 AM

  aj kadse zhalimo, ja bih se pozhalio na cene..

srecom pa Becks pravi Apatinska pivara inache bih ostavio bubreg u vashem kaficu 

Pa Cali,

Sto se tice cene (pretpostavljam da mislis na WOW)...s obzirom da ce sada biti varijanta directly od Vivendija, ocekujem da MP bude oko 4000 din. [;)]

Becks... [:(!] ...bistri sok od jabuke... [:p]

[:D]

jigy@extreme.co.yu

MSN: jigy@extreme.co.yu

ICQ: 319091688

011/3809-143, 3809-144

http://www.mmorpg.com/index.cfm?fp=1024,768,490951125

Link to comment
Share on other sites

... a evo i prodavca. Za sve zainteresovane "amoskq"-e, "Sa1Nt"-e, Imm***lise, i meni drage "cyRo"-e, pozovite 185-671,Ilija.

Ili svratite do Plato-a na kaficu, sok, nesto zestoko...ko sta voli.

Pozdrav  za Jigy-ja

A kakav je to predlog u pitanju ?

Link to comment
Share on other sites

Pa Cali,

Sto se tice cene (pretpostavljam da mislis na WOW)...s obzirom da ce sada biti varijanta directly od Vivendija, ocekujem da MP bude oko 4000 din.  [;)]

[:D]

eeeeee..... Tako se to radi... To ste trebali da uradite od pocetka i svega ovoga nebi bilo... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Samo malo da objasnimo proceduru kod Vivendija/Blizzard-a:

- nasa (CL + Extreme) inicijalna porudzbina je bila 800 kom, od cega smo dobili 100

- dodatna porudzbina na jos 300, i od 1000 sada dobijamo obecanje na 200 od cega nam stize 156 a 44 je u putu.

Dakle, nije problem do nas da mi necemo da prodamo vec do njih.

Drugo sto se tice isporuke danas/sutra/prekosutra carina i isporuka su cudo, trebalo je da dodje avionom u prosli petak, a doslo je Lufthansinim kamionom juce i danas je ocarinjeno.

mikica@compland.co.yu

ComputerLand Games

Link to comment
Share on other sites

Pa Cali,

Sto se tice cene (pretpostavljam da mislis na WOW)...s obzirom da ce sada biti varijanta directly od Vivendija, ocekujem da MP bude oko 4000 din.  [;)]

Becks... [:(!] ...bistri sok od jabuke... [:p]

[:D]

ma jebe mi se za WoW i igre, ja se zhalim na cene u kaficu :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...