Jump to content

horda


/7ETPOC

Recommended Posts

prelistavajuci postove na ovom delu foruma nasao sam da se igraci horde nalaze na dunemaul, earthen ring, holylegion, burninglegion, rangnaros, silver/shadow moon, sylvanas serveru

meni sutra zahvaljujuci goranu stize wow a posto je ocigledno nemoguce svi srbi na jedan server, interesuje me gde je horda najbolje organizovana i gde je najbolje za pocetnika, ipak ne bi da igram na serveru gde su svi nabudzeni i niko me nece u party zbog malog levela?

Azshara CET PVP 4,465 (49%) 4,703 (51%) 1 : 1.1 9,168

gde da vidim ovakvo stanje servera, na www.wow-europe.com/serverstatus sam nasao samo spisak servera, tip servera i kakva je populacija, nigde ove malo detaljnije statistike?

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

a) mislim da najvishe horde igracha imash na dunemaul-u, domatjih sa rur-a. ima bar 7 ako se ne varam i to su redovni. na ragnarosu imash 2 srba, vetjina su bih i hr. sylvanas je server gde tje wsg horde igrati ali za sada ima samo 2-3 igracha (sorry ako je dezinformacija).

b) tako te statuse za servere mozesh videti na warcraftrealms.com, tachan link je http://www.warcraftrealms.com/census.php

Link to comment
Share on other sites

ortak i ja smo poceli hordu na dunemaul-u, jer kao sto covek rece tu nas ima najvise

da li postoji ikakva sansa da se tu organizujemo, i posto sam preturajuci po postovima nasao ne bas sve hordase sa tog servera ako mogu jos jednom da ostave post sa nick-ovima, pleas :)

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

RejZ - Undead Mage guild The Bastards

Satara - Troll Rogue guild The Bastards

Maximusf - Orc? Warrior guild The Bastards

tu je jos neko dete pod nickom Milan rasa klasa?? guild The Bastards

Grim je takodje na dunemaulu Tauren Shaman(koliko se secam) guild???

Isto jos jedan lik sa grimom u gildi ne znam ime, i mozda nas ima jos malo ali sam stvarno zaboravio imena....

Addujem vas na listu danas /7ETPOC i tebe i tvog ortaka pa se cujemo ingame.

Poz!

Link to comment
Share on other sites

Ako oces na PVE mislim da nas je najvise na silvermoonu

- Shraf orc shaman 34lvl i Kemp orc hunter 46lvl, to su moji likovi

- Glandro undead war 60 lvl

- Nenadorc orc shaman 60 lvl

- Wudu undead priest 40ti lvl

- Saric orc war 45 lvl

- Vaggoth orc warr 51 lvl

- Sharkie undead rouge 45+

- Borisorc orc warr ?

- Bota tauren warr ?

Ima nas jos par ;)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

E pa Gajmee i ostali 90% se vidimo na dunemaul-u posto vec par meseci zelim da igram undead warlock-a :))) I nista me vise ne sprecava sem retardiranog kompa koji nece da pokrene WoW [:(!] [V][|)][?] [:(!] [xx(] I vrlo sam blizu da se iznerviram a zavetovao sam se da se vishe necu nervirati od kada sam dobio wow.....Ako ovo nekome zvuci malo spooky jebiga tako je [8D]

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram, zashto zelite da igrate pve?

pvp for t3h win. igrajte diablo ii ako hotjete da samo ubijate monstere i radite kvestove.

Cekaj ako odes na pvp server kako to ide kada si ti lvl 1 i dalje svi mogu da te napadaju ili je sve normalno samo mozete da se rokate svuda a ne samo u contested lands ?

Link to comment
Share on other sites

i na pvp serveru ne mozhe ti nista protivnik ne teritoriji tvoje frakcije ako nisi pvp flagovan...e sad posle nekod od patcheva flag ostaje mngoo dugo i treba ga iskljuchiti...takodje mislim da protivnik mozhe da te potkachi sa aoe chak i kad nisi flaogvan...

Link to comment
Share on other sites

pre dva dana poceo sam da igram i na pocetnoj poziciji lepo su me sacekali prsist i dvorf, nisam mogao da im vidim level, uglavnom u startu na 2lvl us me ubili jedno 5 puta za redom, a one nase cuvare ubijali su ko blesave, na kraju dosle neke nase baje pa ih oterali, najgore od svega sto su se posle vratili i nastavili da tamane nas lvl1 do lvl6, ja se bas smorio, diskonektovao i vratio posle pola sata.

treba biti mnogo retardiran da dodjes sa nabudzenim likom medju pocetnike i ubijas ih, to mora da su neke teske traume

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Brate ako si iskoristio desni klik na njih to je attack mod...sto znaci pvp on. Oni bre tebe mogu samo da gledaju na tvojoj teritoriji....Inace da li vam je ukljucen PVP znate po ikonici pored slike alliance imaj onaj svoj amblem(zuto plavi) a horda crno-crveni....Ne brini Figle nece tebe niko tu da dira, ko pokusa imace kravu lvl 51(uskoro) na ledjima :))...Myt je nick mog karaktera pa kad pocnes samo me whisperuj matori...

Link to comment
Share on other sites

najgore je to sto ih nisam dirao, video sam sorku, prisao da posmatram, kada prist iz ruke baci nesto plavo na mene i ubi me, i tako par puta za redom, cak me je i jurio kada sam pokusao da ga zaobidjem, kliknuo sam na njega samo da vidim koji je lvl, mozda sam pritom ukljucio pvp, nema veze u svakom slucaju posle su dobili svoje,

see you ingame

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

doshao je Figl danas na dunemaul i oma je i njega navatao neki hi lvl alliance retos...ne znam kako je uspeo da se flaguje za pvp...

enivejz chini mi se da cu da vas iskontaktiram uskoro na dunemaulu malo da aktiviram tamoshnje likove...jel ima neko od vas drugara da je shnajder? =o))

Link to comment
Share on other sites

rodjak i ja smo na dunemaulu, moj nick Capadonna(troll,mage), njegov VelikiStrumf (orc,shaman)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

doshao je Figl danas na dunemaul i oma je i njega navatao neki hi lvl alliance retos...ne znam kako je uspeo da se flaguje za pvp...

enivejz chini mi se da cu da vas iskontaktiram uskoro na dunemaulu malo da aktiviram tamoshnje likove...jel ima neko od vas drugara da je shnajder? =o))

Joxon je shnajder :)

A za ovo mi bas nije jasno kako je uspeo da flaguje pvp....ne kapiram...

Znaci danas sam sve video...4 alliancea koji su dosli na razor hill...neko odande vice raid i ja reko aj da dodjem posto sam bio blizu...kad ono 1 lik lvl 46 (koji se izlogovao jer smo ga 6 puta ubili i corpse gankovali, pa je skapirao da se veceras nece izvuci odatle) i otprilike 5-6 likova lvl 25 (!!!!!!)....znaci sad sam sve video...

A onda najbolji deo malo kasnije....o5 prijavljuju raid na crossroads....a meni tu heartstone i bas dosao....kad ono 1 lvl 55 paladin (na kome sam se jedno 8 puta iziveo 1na1, 8:0 ofcourse, posle se vide nije pojavljivao...toliko o njihovoj moci, ja sam lvl50) i ostali negde 25-30 lvl (njih 7-8 ali rastrkani noobovi)....pazi ti mozgove 30 lvl i ide da raiduje...necu opisivati brzinu kojom su popadali....

aj pa ako nas bude bas dosta pa da pravimo mozda taj guild :)

Link to comment
Share on other sites

Inace Darko kad ti se tako nesto desi:

1. stavis Myt u friends list

2. whisper myt i kazes sta te muci

3. Myt ako moze dodje i malo "poprica" sa momcima koji su banuli nenajavljeni (a veruj mi da su to napaljeni lvl 20-30 debili...lvl 50+ imaju pametnija posla)

4. ako ima previse momaka myt povede neke od 170 drugara iz guilda pa svi masovno "popricamo" sa njima...

Ne sme Figla niko da bije.... :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...