Jump to content

iskusni frpovci


KalElen_

Recommended Posts

Skinny nerds will fight.

kada me jedan od trojice ljudi sa ovog foruma, koji se razume u D&D, nazove nerd-om shvatim koliko je ova zemlja propala i koliko moze svako da pricha sha otje i prodje nekaznjeno:J

znao sam da mora da ti se svidi, obrati paznju na songove aira i eartha i welcome back i cry of something... ma obrati paznju na sve

h2 disk je ispravan, kod mene je proradio, znachi niste kompatibilni:J

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Molzda nije u skladu sa topicom, ali da kazem da imate na kioscima casopis Hobby Master. On se izmedju ostalog bavi i igrama na tabli ( da ima i d&d)...cena je oko 100din pa ko voli neka kupi. Ima svasta od warhammer, LoTR-a, Blodbowl, D&D, Magic...

Ako ste znali onda izvinite.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja imam kompletnu literaturu za Rolemaster (Iron Crown) pa ako nekog interesuje neka javi, dakle slican sistem kao AD&D samo dosta kompleksniji. Naravno imam i knjige (PDF) za AD&D 3, 3.5 nekih 10-15 komada neke su vezane iskljucivo za odredjeni svet. I jedno pitanje dali neko ima interaktivni atlas za Forgotten Realms.

Edited by Profundus
Link to comment
Share on other sites

Ok ako nekom trebaju sve knjige za frp tipa od ph preko creaturees of wild stone and earth do onih za dm-ove book ov vile darkness i heroes of battle ... sve sto treba da uradite je da poruchite ovde jedan od packova

1) Easy ---- za one kojima su dovoljne knige za pochetnichku rolu

2) Custom ------ gomile dodatnih knjiga koje ce te otvoriti 1 po seshnu u vrh glave

3) SADDAM ----- Najbolji metodi da dokazete da ste vi u pravu a DM nije te da se blidness dipeluje DISPELOM ili da mozesh da nabudzih natural armour ili da TI STVARNO SA 1 FEATOM MOZESH DA UBEDISH ZID DA SE SRUSHI ....

Naruchite i narezacu vam narudzbe primam do 1 septembra isporuka u kgbu 2 ili 3. sept --- aba dzaba po ceni diska

Ako hocete da odshtampate i ukorichite knjige imam vezu kod koriuchara a i cenu od 1.75 po strani u copy centru

Mogu i sa vam isfotokopiram knige

Eto naravno samo DnD d20 sys rulz

signa.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...