Jump to content

trazimm brz odgovor


Recommended Posts

nasao sam lika od kojeg cu da kupim Jos jedan WoW cd key jako jeftino ali samo cd key pa me interesuje sta on treba sve da mi da da on ne bi mogao posle da ga iskoristi znaci cd key nije uopste upotrebljivan,znci treba da mi da CD KEY igre i sta jos posto sam cuo da ima neki kod za slucaj da ti ukradu igru kako se zove taj kod ako ga uopste ima????

Link to comment
Share on other sites

Ovako:

Kada kupish igru dobijesh 4 cd-a, AUTH-KEY (ne CD-KEY) i knjizicu! :-)

U WoW-u nema CD-Keya, nema pri instalaciji nikakva verifikacija, ne treba ti CD da bi igrao WoW. TREBA TI SAMO ACCOUNT.

Account napravish tako shto odesh na www.wow-europe.com i sa AUTH-KEY-om ga kreirash, pri kreiranju stavish svoj password i posle uspeshne registracije niko ne moze da igra na tvom accountu ako ne zna pass a auth-key vishe nema nikakvu svrhu.

Rezime:

On ti da auth-key, ti shto brze (ako mu ne verujesh jelte) odesh na wow-europe.com, napravish acc, stavish pritom svoj pass i to je to.

Jedino shto ti josh treba jeste da ti neko da instalaciju igre, poslednji patch (ako netjesh sam da skidash) i TO JE TO - igra pochinje! :P

Sretjno brate.

P.S.

BUDI SIGURAN DA TI DAJE EUROPE AUTH-KEY (poshto ako ti da US AUTH-KEY netjesh motji da napravish account na evropi).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...