Jump to content

Pao sam sa drveta u more kako nazad?


Recommended Posts

Ovo se samo meni moze desiti... Nesto sam se zezao po onom drvecu na severnoj strani Teldrassila i upadoh u Veiled Sea ... Naravno umro sam i sad ne mogu nikako sa duhom naci lesh posto je on negde izmedju drvaca i mora. Sta da radim jel moram sve ispocetka ili postoji neka druga opcija

Link to comment
Share on other sites

Hvala, hvala [:)]

provalio sam jutros sam nakon tri sata zezanja. Prvo sam plivao po moru jedno sat vremena pokusavajuci se popeti na one stene. Tek nakon sat vreme sam uspeo UDAVITI ghosta da bi me ponovo vratio na zemlju. E onda mi je trebalo dva sata da shvatim da me moze i andjeo vratiti u zivot :). O skakanju po drvecu i pokusvanju trazenja ghosta bolje da ne pricam [:(!]

Link to comment
Share on other sites

udavio si ghosta? :)

nisam znao da to moze, ali da znas da nisi prvi ko je to uradio, vec je bilo slucajeva :)

Da li je moguce da ti igrash WoW?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Kako mozes huntera da gurash leba ti...mnogo je losh posle...a tek tamo 55+ nema poente igrati...Ja sam ga dpgurao do 46 i presao na shamana.

Jebiga, kad te retko ko hoce u party za instancu...desavalo mi se da iz cista mira kikuju mene i ubace maga, jer je veci dmg dealer a ima i polymorph, a nisam ni jednu gresku napravio...Stvarno nema poentu budziti huntera na veci lvl pogotovo i u pvpu...Jedino rula u raidovima ;)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

e kempe podbacujes ne igras sa nekim karakterom jer te vole ili ne vole vec zato sto ti je kul...

slazem se da nije bas najbolji hunta posle 46+ ali sto da se ne igra...

inace ex mag ti kaze to ;)) dmg diler = keva :D

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

kako ne igram, igram od prvog dana. Doduse ne igram non stop, pogotovo u poslednje vreme bas slabo igram, smorio me... 53 sam dwarf hunter.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

udavio si ghosta? :)

nisam znao da to moze, ali da znas da nisi prvi ko je to uradio, vec je bilo slucajeva :)

Upao sam u more skroz na northu.. Odatle povratka na zemlju nema

Samo davljenje :)

Sad me razocaraste za huntera... A stigao sam vec do lvl 15 :(

A Fenki stari SC-ter... Igrali smo mi ranije kada sam se ja zvao Ronin[FUSE] [:)]

Link to comment
Share on other sites

,May 4 2005, 23:00:37]

Upao sam u more skroz na northu.. Odatle povratka na zemlju nema

Samo davljenje :)

Sad me razocaraste za huntera... A stigao sam vec do lvl 15 :(

A Fenki stari SC-ter... Igrali smo mi ranije kada sam se ja zvao Ronin[FUSE] [:)]

Josh samo Hico da pocne WoW i opshte loodilo ce da nastupi!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

,May 3 2005, 04:54:38] Ovo se samo meni moze desiti... Nesto sam se zezao po onom drvecu na severnoj strani Teldrassila i upadoh u Veiled Sea ... Naravno umro sam i sad ne mogu nikako sa duhom naci lesh posto je on negde izmedju drvaca i mora. Sta da radim jel moram sve ispocetka ili postoji neka druga opcija

U beti sam skochio sa istog tog drveta :-)) i "uzeo" spirita posle

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

To Kemp: Hunter jeste los kasnije, ali jebe mi se da igram sve iz pocetka, mislim mogu i dalje da soliram, a nisam bas ni tako los za instance... secam se da sam na 43 levelu ubijao 1na1 elit zmajove u badlandsu, mislim nije tako los hunt.

To Sting: Ne licim ja ni na lika koji sabija star, pa sam te sabijao uzduz i popreko ;)

To Ronin: hehe, davno beshe, star, yubc, hico gangster... :D , a sto se tice huntera, sta te briga sta pricaju, ako ti se svidja igraj...

I jos nesto

Hico bi sigurno igrao wow al ne stize jadan od obaveza...

Link to comment
Share on other sites

jebo te, gledam ovaj topik na listi aktivnih otkako je otvoren, i sve mislim, ma to se neko opet zeza, ko ono kad zola proziva wow-ere da beru cveće.. rešim napokon da otvorim i pogledam, kad ono ozbiljno čovek pao s drveta..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...