Jump to content

Poslednji topic za Horde igrache!


Sajro

Recommended Posts

Ja sam pregledao sada sve topike gde se spominju serveri za Horde i totalno sam zbunjen, ne znam ko gde igra Horde. Ne mogu da verujem da vetjina WOW igracha ide na ovaj forum a svako igra na drugom serveru.

Koliko sam skapirao WSG Horde igra na jednom serveru, nova WSG Horde igra/tje igrati na Sylvanas. DragonKin memberi sa alto-ovima igraju na Dunemaul + Rejz, Maximus & Satara. Dunemaul ex-YU alliance igrachi Horde alt-ove igraju na Ragnaros. Par HR, BiH i SCG igracha igraju Horde na Darksorrow a upravo sam saznao da su neki ortaci pocheli pre par nedelja da igraju na Bladefist isto Horde.

Ja mislim da je ovo blago, ochajno! Maksimalno 50 Horde igracha sa ex-YU teritrorije igra na 6 servera.

Ajde neka svako ko vidi ovaj topic a igra/planira da igra Horde char, napishe SERVER i NICK. Znam da postoji topic za pregled ljudi koji igraju WoW, ali je on blago recheno zapushten, oni koji igraju tamo gde su napisali na tom topicu - neka ovde potvrde.

Ajde pliz, ovo nije samo za mene btw (ja i ovako imam reputaciju char changera, tako da vetjinu boli kita za mene) nego par ortaka dobija tokom sledetje nedelje WoW i hotje da igraju Horde sa nashim ljudima, pa ih zanima gde da pochnu - bitje krajnje retardirano ako i oni krenu na nekom desetom serveru jer ja ne znam na koj server da ih uputim.

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Prvo,

pozdrav svima!

Planiram da nabavim wow u sledecih 10-15 dana. Juce sam uzeo od caleta karticu da narucim preko www.specialreserve.co.uk ,ali sam procitao na ovom forumu da ce ComputerLand biti zastupnik vivendi-a pa se sada dvoumim da li da narucujem iz UK-a ili da cekam da stigne u Plato... Bilo bi lepo ako neko ima novih informacija.

U svakom slucaju kad nabavim wow planiram da igram kao ork. Gledajuci statistike na serverima (http://www.warcraftrealms.com/census.php) Sylvanas mi deluje interesantno, jer je low i ima malo igraca Horde. Da li je problem sto je tako velika razlika u odnosu Horde:Alliance ? Sacekacu da se vi koji vec igrate dogovorite oko servera pa eto i mene.

P.S. imam kablovski kod i-koma (flat 64k) da li je to dovoljno za igru?

Link to comment
Share on other sites

Moj ti je savet da lepo narucis preko neta i da ne brines. Da li ce nasi da dobiju i kada to verovatno ne zna niko da ti kaze (istinu naravno). Ja se na te prevarante nikad ne bih oslanjao.

Sto se 64k tice bice ti dovoljno za lepo igranje. Ali kada je mnogo ljudi na jednom mestu napr. u Ironforge-u nikakva konekcija ne pomaze da ne secka. Mislim da je to do servera. Naravno moj savet nabaci sto vise ram-a pre nego sto pocnes da igras, toga nikad dosta. Takodje mozes da se i pozdravis sa rodbinom i prijateljima a i sa celim okolnim svetom jer oni i ovo cudo(WoW) ne idu nikako zajedno!

A za Cyru, ja bih igrao hordu (kad se dogovorite, jer trenutno igram alliance-u na Shadowmoon-u). Imam neke low lvl likove i na Darksorrow i na Sylvanas tako da sta god se dogovorimo moze. Mislim da je Sylvanas bolje jer vec ima ljudi iz WSG-a tamo pa mozemo zajedno da igramo. Nema nas 5000 Srba da igra WoW pa da igramo na 100 servera, ajde jednom da se lepo dogovorimo.Poz

Link to comment
Share on other sites

Drugo! [:D]

Poz svima!

Ja cu da kupim wow preko extrema i treba da mi stigne za par dana nadam se !!!

Video sam da na tom serveru nema puno horde,prakticno ima ih toliko kada bi sakupio svu hordu i uporedi sa populacijom elfova i video bi da ih ima bas toliko koliko i elfa,CELA HORDA JE RAVNA SA ELFOVIMA ali alijansu necine samo elfovi!!!

Ja mislim da to nije uredu da alijansa onuje toliko,a i bio bi izazov da se igram tamo!Pogledaj te sami Warcraft realms

Ja bi da sabijam alijanu sa mojim taurenom iako su odnosi veliki pa zato pozivam sve koji su neodlucni za server da dodju tamo da igramo na starni horde!

Ukratko nov server! Malo horde! Ajmo da se okupimo zajedno pa da sabijamo Alijansu

Pozivam sve nove igrace i one kojima se igra sa hordom(mislim na vec likove koji su na strani alijanse) da dodju na Sylvanas [8D]

Ovaj prosli pos sam slucajno postovao [:I]

HVALA NA PAZNI I SORRY ZA POST

Link to comment
Share on other sites

Ja takodje treba da dobijem wow ovih dana i naravno igracu na Sylvanas serveru kao Orc Hunter Tarnath. Bilo bi stvarno lepo kad bi svi igraci horde iz Srbije i Crne Gore igrali na jednom serveru ali to je sad nemoguce jer ljudi koji igraju vec mesec i kusur dana imaju likove 40+ i naravo pitanje je koliko bi oni svi hteli da krenu iz pocetka na ovom novom serveru.

Link to comment
Share on other sites

heheh , teshko da ce iko docekati da se Srbi sloze, mozda jednino kad nas nasele neke druge "rase i klase" pa se izmeshamo sa njima, onda tehnicki necemo ni biti Srbi a i ja kenjam malo. [puke4]

btw, ja horde igram na sylvanas . Priest "Immortalis" .

trenutno stanje tamo, neracunajuci ispod 10 lvl-a je :

Total Characters: 3,292

Total Alliance: 1,672 - 51%

Total Horde: 1,620 - 49%

A to H Ratio: 1 : 1

Activity Ratio: 1 : 1.3

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ja takodje igram Horde na Bladefist od izlaska WoW-a.Tjiro,jel mozes da mi kazes imena od tih tvojih ortaka sto igraju na bladefist-u?

Nisam mislio "ortaci" u smislu ortaci, vetj kao "ortak - lik"... znam da su neki likovi preshli na Bladefist pre nekih mesec dana sa Dunemaula. E sada za nickove, nemam pojma stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Ragnarosu i ne mijenjam vise. Server je vec medium, sto je super, vise igraca vise zabave, mrzim low pop servere. Ima oko 20 ljudi u hordi iz ex-YU i oko 40 u alijansi - uglavnom u guildu 'CROners'. Na tom serveru je 90% novih igraca iz HR i BiH i dosta starih koji su napravili altove, a vi se dijelite i dalje na 1000 servera. Enjoy.

Spybreak, Tauren Druid

Link to comment
Share on other sites

Cisto da vas obavestim:

Grim a.k.a. Wind Flurry je otisao u zasluzenu CS penziju. :)

A imate moje najsrdacnije pozdrave da dovucete svoja dupeta na najjaci PvP server online, Dune Maul.

Lo-pop, nema cekanja, ping odlican... Tu smo Grim, Trix, DarkAssasin, i moja malenkost, pa malo da vas pomognemo od starta...

MALO DA OWNAMO ALIJANSU! :)

P.S.

Grime, ajde malo dopuni listu navedenih sa jos nekima koje znas... Cisto malo da navabimo ove PvE mucenike da dodju... :) Da malo pocnu da ratuju za promenu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...