Jump to content

Problem sa naručenim WOW-om iz Britanije


tikky

Recommended Posts

heh ja I ja sam narucio igru sa www.specialreserve.co.uk ali jos nije mi stigla ocekujem je ove nedelje nadam se da nece da bude problema a na kraju krajeva cu ako nesto ne bude dobro da pozajmim od prijatelja taj cd koji hvali i probati da ga narezem,i na uzgred koliko imas godina,za koliko ti je dana stigla ta igra i gdje si je narucila?? [:D] I jos jedno pitanje odkuda to interesovanje za WoW s obzirom da si zensko sto je po malo rijetko barem iz nase zemlje da se vi zanimate za igre? [:D][;)]

Link to comment
Share on other sites

E pa vidis, svi se uglavnom i cude, al navikla sam, volim racunare, njima se i bavim, to i studiram i sta da ti kazem :) vise volim i da se igram i da kuvam :D e pa i ja sam kontala to narezivanje, ali mi je bedak da to uradim, ovo mi je prva oridzinale igrica pa mi greota da narezem taj treci disk :))... Igrica je narucena sa gameseek.co.uk jos 3-eg marta, ali tada vise nisu imali na lageru, pa su poslali pre nekih desetak dana avionom (royal mail) i juce mi je stiglo... Uzgred, ja sam '80. godiste ako ti to nesto znaci :))

Link to comment
Share on other sites

diskovi su original, znachi trebalo bi da su zashticeni od kopiranja. Najlakshe bi bilo da kazhesh iz kog si grada/opshtine pa da ti neko pozajmi disk, pa da bekapujesh klijenta..

Link to comment
Share on other sites

Ej ljudi, stvarno ste super sto hocete da mi pomognete, ali ja samo hocu da imam i taj treci disk kad je vec igrica original i kad je vec tolko placena, zao mi je ako treba da imam prvu original igricu ali osakacenu...

Ali shipping nazad do UK je stvarno skup a oni nece da prihvate troskove svoje greske, danas sam dobila njihov odgovor.

Ne znam kakvu to politiku vode, mislim, mogla sam i gore da prodjem, da je uopste i ne dobijem... Poslali su igricu ne kao paket, ne kao vrednosno pismo, nego kao obicno medjunarodno pismo (OMP), i shutnuli mi u sanduce, nisam nishta ni potpisala kad je stiglo,a prema OMP se postupa tako da se ne zavodi kuda je pismo proslo, pa ako se izgubi ne moze da mu se udje u trag gde se izgubilo, a oni ti pare ne vracaju... Vrlo su mudri

Link to comment
Share on other sites

nishta, ako nisu diskovi zashticeni neka neka hrabra dusha iskopira i poshalje cd - preporuchena poshiljka ne koshta vishe od 100 kinti

ja ti ne mogu pomoci jer ne igram ovu arkadu :P

Link to comment
Share on other sites

Ej ljudi, stvarno ste super sto hocete da mi pomognete, ali ja samo hocu da imam i taj treci disk kad je vec igrica original i kad je vec tolko placena, zao mi je ako treba da imam prvu original igricu ali osakacenu...

Ali shipping nazad do UK je stvarno skup a oni nece da prihvate troskove svoje greske, danas sam dobila njihov odgovor.

Ne znam kakvu to politiku vode, mislim, mogla sam i gore da prodjem, da je uopste i ne dobijem... Poslali su igricu ne kao paket, ne kao vrednosno pismo, nego kao obicno medjunarodno pismo (OMP), i shutnuli mi u sanduce, nisam nishta ni potpisala kad je stiglo,a prema OMP se postupa tako da se ne zavodi kuda je pismo proslo, pa ako se izgubi ne moze da mu se udje u trag gde se izgubilo, a oni ti pare ne vracaju... Vrlo su mudri

Pazi nikad ti nece trebati ti cd-ovi kad ih jednom instaliras, ja , na primer, ne znam ni gde su moji cd-ovi :)

Nice box tho, greota je baciti.

Beta ti je u stvari full ko original , i isto ti i za jedno i za drugo trebaju patchevi ,tako da nista ne gubis.

Svrha celog tog original pakovanja je cd key koji ti treba da bi igrala igru.... Nalazi se iza treceg cd-a koliko se secam :)

Link to comment
Share on other sites

Da, nalazi se iza famoznog treceg diska :))))

cali: diskovi su iskopirani :)), a u nasoj posti su mi izmerili i izracunali, shipping ce me izneti oko 1.200 dinara, e zaaaato ja pravim problem :))

Nista ljudi, thanx anyway... kako god, ja cu se igrati :D

Link to comment
Share on other sites

cali: diskovi su iskopirani :)), a u nasoj posti su mi izmerili i izracunali, shipping ce me izneti oko 1.200 dinara, e zaaaato ja pravim problem :))

wtf? neshto ti tu nisi lepo prorachunala - ja sam ortaku non stop slao diskove za vrshac, paketi po ~10 diskova su me koshtali 50-100 kinti..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok pipl :) evo mene opet, jesam ja skinula taj treci disk sa neta, ali maler, us verzija :)))) daaaaaa daaaaaaaaaaaaaa sad verovatno vrishtite od smeha, nema veze, niste prvi :) a poshto nema da se skine eu verzija (ja nisam nashla), a ja u svome gradu Subotici ne mogu da nadjem OSOBU koja je kupila wow, niti u igraonicama hoce da mi uchine toliko da mi narezu iso od tog treceg diska koji mi fali....... da li vazi josh ona ponuda da mi poshaljete narezani treci disk, slamam se vec dve nedelje??? priti priti pliz :D (cyRo:))?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...