Jump to content

Recommended Posts

[Holandiju] mozemo da prodjemo... bar se meni chini jer rista sabija myth-a,imaju jos grubbyja koga ne verujem da iko moze da dobije od nasih igraca,a neznam ko jos njima igra u repki... u svakom slucaju ako su samo myth i grubby od poznatijih mozemo ih dobiti(evil je sabio grubby-ja jednom vec mozda ponovi taj uspeh..

[bugarsku],imamo teoretske sanse... ali ja stvarno neznam ko njima sve igra u repki...

[Dansku] ne verujem da mozemo da prodjemo...

To je moje misljenje o situaciji...

Link to comment
Share on other sites

Rofl,bolji od Poljske si ti lood?Dali ti znash ko sve igra za poljsku,pa igazice nas,sanse su nam 40%,a sto se tice holandije,nema shanse da je dobijemo,bugare takodje neverujem,dance isto jako tesko,znaci samo slovake :)

Evo vam pa gledajte :

Holandija: http://www.esl-europe.net/enc/wc3/teams/se...n1/team/701408/

Danska: http://www.esl-europe.net/enc/wc3/teams/se...n1/team/699688/

Poljska: http://www.esl-europe.net/enc/wc3/teams/se...n1/team/687312/

Bugarska: http://www.esl-europe.net/enc/wc3/teams/se...n1/team/705339/

Mislim da su nam shanse veoma male,ali videcemo videcemo

Mi(SCG): http://www.esl-europe.net/enc/wc3/teams/se...n1/team/686110/

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

,Apr 12 2005, 12:31:35] kolike su nam sanse da prodjemo dalje pored Bugara,Danaca i Holandjana?(poljake i slovake ne racunam jer smo bolji realno...)

to su grupe za cs, za wc3 ce tek da se objave, nemojte se lozhiti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaa a ja mislio aaaaaaaaajoj :D (to je onaj clip sa zaruljom ako je iko gledao)

kada ce biti izvuchene grupe?

btw @ Freeman:tek na tom linku koji si stavio sam video koliko su se Poljaci "preko noci "pojacali,mislim broj new membera im je...+opet mislim da nisu jaci od nas...mislim CasiN(cuo sam samo za njega ali ne znam kako igra),Snake(dovoljno govori sto je dok je igrao za SyN izgubio partiju od onog GrubbyFuna :)),Demon je dobar igrac igra za 3wD,ostale ne zelim da komentarisem tj. nisu vredni pomena

Link to comment
Share on other sites

,Apr 12 2005, 20:08:49] aaaaaaaa a ja mislio aaaaaaaaajoj :D (to je onaj clip sa zaruljom ako je iko gledao)

kada ce biti izvuchene grupe?

btw @ Freeman:tek na tom linku koji si stavio sam video koliko su se Poljaci "preko noci "pojacali,mislim broj new membera im je...+opet mislim da nisu jaci od nas...mislim CasiN(cuo sam samo za njega ali ne znam kako igra),Snake(dovoljno govori sto je dok je igrao za SyN izgubio partiju od onog GrubbyFuna :)),Demon je dobar igrac igra za 3wD,ostale ne zelim da komentarisem tj. nisu vredni pomena

Izgubio od GrubbyFuna?ROflamo,ajde cuti bre kada nemash veze sa vezom,pogotovo sa warcarftom,i sada si ti meni doshao da pametujesh kakve poljska ima igrace i kako igraju,od svih likova na netu najbolje znam poljake a sto se tice Snake,on je jedan od boljih orcova u evropi,a sto se tice njihovog tima 2x2 to bolje da ne spominjem,jer bolje da ne znash sta ce sve da pregaze,A sto se tice onog tvog GrubbyFuna koji je izgubio sa 2-0 od snake i josh ga proglasio maphackerom i slao rep blizardu bolje cuti!

Mogu josh milion stvari da ti nabrajam sto se tice poljaka,koji imaju 10x bolje igrace od nashih,samo me iskreno bas briga da ti objasnjavam to sve kada i ovako nemash pojma ili nisi u toku.

[EDIT]Samo je malo sredjen post da bi mogao da izadje u javnost a pritom je smisao zadrzan, Moderator Team. [/EDIT]

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Izgubio od GrubbyFuna?ROflamo,ajde cuti bre kada nemash veze sa vezom,pogotovo sa warcarftom,i sada si ti meni doshao da pametujesh kakve poljska ima igrace i kako igraju,od svih likova na netu najbolje znam poljake a sto se tice Snake,on je jedan od boljih orcova u evropi,a sto se tice njihovog tima 2x2 to bolje da ne spominjem,jer bolje da ne znash sta ce sve da pregaze,A sto se tice onog tvog GrubbyFuna koji je izgubio sa 2-0 od snake i josh ga proglasio maphackerom i slao rep blizardu bolje cuti!

Mogu josh milion stvari da ti nabrajam sto se tice poljaka,koji imaju 10x bolje igrace od nashih,samo me iskreno bas briga da ti objasnjavam to sve kada i ovako nemash pojma ili nisi u toku.

[EDIT]Samo je malo sredjen post da bi mogao da izadje u javnost a pritom je smisao zadrzan, Moderator Team. [/EDIT]

ok izvini "gosu" Freemane zato sto nisam znao za 2v2 team poljske.

Drugo ko si ti da meni kazes da nemam veze sa warom?koji si ti to rezultat postigao?nikad u zivotu nisi bio ni u top3 a komoli nesto drugo.Ako si TOLIKO dobar sto te nije bilo na ECGu?nisi brate bio ni u prvih 8 na WCGu.Raspadas se od igranja na netu a opet kacis svoje replaye i samo sebe blamiras koliko whinujes na elfove(partija sa cecilom).Tako da kad budemo igrali i ti me dobijes onda mozes da ovako nesto kazes...

btw za ovo da je Snake jedan od boljih orcova u evropi ROFLMAO

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...