Jump to content

Ovo jebeno morate da vidite


Recommended Posts

zamislite... nema tu opciju... izkljucena je:D

( [;)] )...

Ima i boljih...ne znam koliko vas prati break,ali ja sam poprilicno pun takvih klipova i mogu vam reci da je nenormalno sta su ljudi u stanju da urade...

mada danasnji break je vise kao neka gimnastika...nije to vise kao sto je bilo osamdesetih...danas se najvise boduju bas ovo sto radi ovaj crnja,dok je po meni najjaci neki power move (head spin,windmil,swipes...), ako znate sta je to?

P.S. Probajte da nadjete B.O.T.Y. 2003 iz Koreje da vidite sta rade loodaci [;)]

Link to comment
Share on other sites

Ima i boljih...ne znam koliko vas prati break,ali ja sam poprilicno pun takvih klipova i mogu vam reci da je nenormalno sta su ljudi u stanju da urade...

mada danasnji break je vise kao neka gimnastika...nije to vise kao sto je bilo osamdesetih...danas se najvise boduju bas ovo sto radi ovaj crnja,dok je po meni najjaci neki power move (head spin,windmil,swipes...), ako znate sta je to?

P.S. Probajte da nadjete B.O.T.Y. 2003 iz Koreje da vidite sta rade loodaci [;)]

U pravu si. I to jeste tacno da je sada ipak malo drugacije. Ali sada je sajt u doradi ali obavezno vidi ima i drugih njegovih klipova na drugim takmicenjima. Radi spin na fugli onda radi spin rukama. Ja jos nisam video da neko tako brzo vrti nogama. Anyway ako nadjem jos nesto uplodovacu pa cu vam pokazati ! !

RESPECT ZA SVE GOSU BD-ove !! !!

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...