Jump to content

TURNIR U NFSU2


Recommended Posts

Turnir u NFSU2 bice odrzan sredinom aprila u Beogradu.

Turnir je otvoren za sve zainteresovane igrace i igrace se po pravilima WCG 2005.

Vozice se sledece staze:

Smokestack

Switchback

Marine&25

Grandview Station

Pravila:

Sistem takmicenja bice po grupama.gde ce svaka grupa imati po cetiri takmicara,u grupi ce igrati svako sa svakim,6 krugova i dvojca prvoplasiranih idu u sledeci krug takmicenja,gde se igra po sistemu eliminacije.

Takmicarima je dozvoljeni da ponesu svoj save file,ali kola nesmeju imati unique performance upgrades.Sva ostala podesavanja su dozvoljena.

Tacno mesto odigravanja turnira bice objavljeno za nedelju dana.

Sve ostale informacije mozete dobiti na tel:

064/240-01-78 Bili

063/884-22-31 Danilo

Link to comment
Share on other sites

Odluceno je da ce se turnir odrzati 01.05.2005 u igraonici Netplus na Novom Beogradu ulica Bul.Arsenija Carnojevica 186, kod glavnog ulaza u Studentski grad.Ufur ce biti 200din. po igracu.Prijave (ime i prezime) mozete ostaviti na samom forumu ili SMS-om na 063/884-22-31 Danilo.Odluceno je da ce svi igraci igrati na isti save file (vozice se toyota corola) zbog mogucnosti varanja,a ako neko od igraca vozi neki drugi auto moze da donese svoj save koji ce naknadno biti proveren.Sto se tice nagrada trenutno pregovaramo sa nekim sponzorima.U slucaju da ne obezbedimo robne nagrade,100% od uplata ide prvoplasiranom igracu.

Sve ostale informacije mozete dobiti na tel:

064/240-01-78 Bilke

063/884-22-31 Danilo

Link to comment
Share on other sites

Poz momci,

mnogo srece u organizaciji....

Imam par pitanja....:

1. Koje su graficke u netplusu...? tacnije da li igra lepo ide bez *bilo kakvog seckanja, bilo gde u tim stazama* ne pitam ovo jer sam jedan od glupih counterasa kojima smeta i dlaka na padu jer iovako nista ne znaju pa traze izgovore u svemu: drajverima, misevima, stolicama, monitorima ili bilo cemu drugom... :)

Naime, EA je sam uveo u OnLine igranju foru da ako se igra Ranked game fps ne sme da padne ispod 40-50 ili tako nesto, tacnu cifru ne pominju... ali ako se proba da se igra na kompu koji nema dovoljan frame rate izbaci vam poruku "FPS too low for ranked game" sto znaci da na malom fps-u se i kola ponasaju drugacije, gutaju komande i idu sporije, tako da nije fer, kao ni ubijanje svih detalja na starijim kartama jer vam igra ni onda ne da da se takmicite u ranked modu...

2. Odluka da svi igraju sa istom korolom je debilna, bez uvrede organizatoru kapiram da je hteo da uprosti sistem, ali naravno ja prvi nikada ne bih mogao da vozim neku drugu korolu sem moje... jeste da nisam sa njom presao igru i nemam ni jedan unique, ali sam proveo 3 dana u namestanju menjaca, ogibljenja i svega ostalog i stvarno ne bih mogao da vozim niciji drugi auto... kao ni bilo koji ozbiljan igrac...

3. Sto se krugova tice, 6 nije lose, ja volim da vozim ali mislim da je 4 vishe nego dovoljno jer ako se neko zajebe ili nekoga deres sa 10 sec za 3 kruga ni 6 ni 66 mu nece pomoci a turnir ce se bespotrebno oduziti, svi znamo da vecina ljudi se gura i ide taktikom izbacivanja sa staze sto je vishe nas koji kao smo bili naivni i kao fer osetili na proslom wcg-u...

4. sto se citovanja u save-u tice to sve moze da se sredi lako sa malim programcicem koji proverava saveove i ima ga svuda na netu... tako da proveriti saveove je samo pitanje reci ljudima da posalju save na neki mail nedelju dana pre turnira svaki proveriti i srediti po potrebi (skinuti uniqeove) i samo iskopirati na kompove...

Poz...

I racunajte na mene da dolazim da vas malo derem...

...sve bi ja to uza zid pa metak u chelo...

Link to comment
Share on other sites

Neznam koje graficke netplus trenutno ima ali znam da cemo mi staviti nove ati9600 i dodati jos po 512ddr, tako da ce sve raditi kako treba.Sto se tice save file mozes da doneses i svoj jel smo kasno nasli taj programcic za proveru uniq delova tj.vec smo izbacili obavestenja pa smo pronasli isti.

A sto se tice broja krugova i ostalih pravila,nece se menjati jel su to zvanicna pravila WCG 2005 i ako ja mislim da je bolje da se vozi manje krugova jel su staze dugacke i to ce trajati sto godina,ali sta da se radi...POZ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na turniru je bilo 10 igraca

Grupa A

Danilo

Aca

Jammal

Igor

Exe

Grupa B

Sabo

Damidza

Bili

Nenad

Segi

rezultati

A

Aca - Igor 2:0

Aca - Exe 2:0

Aca - Jammal 2:0

Aca - Danilo 0:2

Danilo - Exe 1:1

Danilo - Igor 2:0

Danilo - Dzamal 2:0

Jammal - Exe 2:1

Jammal - Igor 2:1

Igor - Exe 2:1

B

Sabo - Bili 0:2

Sabo - Nenad 2:0

Sabo - Damidza 2:0

Bili - Nenad 2:0

Bili - Damidza 1:2

Nenad - Damidza 0:2

Nenad - Segi 2:0

Damidza - Segi 2:0

Bili - Segi 2:0

Sabo - Segi 2:0

1/8

Igor - Segi 2:0

Exe - Nenad 2:0

1/4

Danilo - Exe 2:0

Aca - Bili 0:2

Jammal - Damidza 0:2

Sabo - Igor 2:0

1/2

Danilo - Damidza 2:1

Sabo - Bili 2:0

za 3. mesto

Damidza - Bili 2:0

Finale

Sabo - Danilo 2:0

1. mesto SABO

2. mesto DANILO

3. mesto DAMIDZA

4. mesto BILI

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...