Jump to content

TURNIR U FIFI 09.04.2005


Recommended Posts

E ovako posto nema cesto(uopste)turnira u ovakvim igrama pokusacemo da organizujemo sto je bolje moguce.

Za sada tur je ogranicen na 32 igraca max

Prvo ce se igrati po grupama a onda idu double eliminacije

Svi timovi ce moci da se biraju + cemo se dogovoriti oko koriscena OTB-bagova

1.mesto = 70%

2.mesto = 20%

u tom slucaju

Uplata ce biti oko 200-300 din

======================

Ali jebes tebe ako igras fifu zbog kesha

======================

S druge strane tur moze biti sa ucescem od 100 dinara

Onda bi se obezbedile razne grickalice i pivo + sokici za mladje ucesnike:)

Ali bi nagrade bile mnogo manje

U slucaju prijavljivanja na tur ostavite vaze ime na stranici+potvrdite to sms om na 063 659 369 =========>telefon je isti za informacije (duLe)

Ovaj tur bi trebao da bude vise promotivnog karaktera te se nadamo da ce sto vise ljudi pristati da dodje i ucestvuje u ovom zezanju

Igraonica UGC se nalazi u Slovackoj 16 u NOvom Sadu

i ima 12 racunara sto znaci da bi se 3 grupe igrale istovremeno

Aj pa se vidimo:)

Link to comment
Share on other sites

Ja hocu da dodjem, ali sta ti to znaci - dogovoricemo se oko OTB bagova. Ne znas da ih koristis, pa sad ne sme niko?? Ako se niko nije bunio kad ih je samo Pedja koristio, ne vidim sto bi ih sad izbacivali, kad je jos poneko naucio.

Sve igrice imaju bagove, na bagove se i igraju.

Sad ja treba da promenim ceo nacin igre, odnosno ko da igram bez jedne noge. To bas i nije zezanje...

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Dogovoriti oko OTB bagova znaci da cemo ih koristiti ako vecina bude htela ako ne obratno.A sto se tice samih bagova ne znam kako mozes da igras sa njima fudbal je igra kreativnosti koju treba da pokazes da bi dao go a ne samo da dajes duboke lopte dvojici igraca koje niko ne prati.Licno nemam nista protiv koriscena OTB jer se lako brani od njih ali mislim da se ljudima koji ne igraju fifu na netu ili u lanu nece bas svideti+nije nagrada bog zna sta pa da moras po svaku cenu pobediti

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u nagradi, vec u igri. Nesto ne mislim ni da je kreativnost doci sa jednim igracem do senaesterca protiv 5 protivnickih, pritisnuti dribling i onda kad ti protivnik uzme loptu, ti ga prebijes i das gol. Dakle, izbaci SHIFT.

Ako tako krenes mogao bi i da izbacis i sut sa 40m kad golman izbaci loptu u korner.

Igra je napravljena, zasto bi je ti kasapio?

Ako neko ne zna da se brani od OTB, nek nauci.

Sad jos reci da ako se dogovorimo, igracemo na amater nivou, jer neki igraci ne mogu da daju gol na world class.

Svako ima svoje fore na koje daje gol i to pokusava u 90% slucajeva, a ti ovako nekoga favorizujes, a nekome branis da igra kako on zna. Pusti lepo da se igra, pa nek oni koji ne igraju na NETu vide kako se igra. Ceo svet tako igra, sad mi necemo.

Da ne zaboravim: bez OTB svi igraju DIAMOND formaciju. Vrlo kreativno

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

eto bitno je da sam cuo barem necije misljenje nisam rekao da nece biti otb-a nego da cemo se dogovoriti ali sa druge strane ako 80-90% igraca bude trazilo otb ili njegovo iskljucenje(odnosi se na bug pri centarsutu gde ne lopta ubacuje na #3 igraca pri cemu se golman u vecini slucajeva zabagira i ostane u mestu.Ajde samo se javljajte pa da ovo uspe

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tog ostajanja golmana u mestu, to je zato sto sto se sutira sa s, a ne sa d i to je stvarno bug, ali bi se gol postigao i da se sutne sa d, samo bi golman ponekad i odbranio. To ipak nije razlog da se izbaci ceo OTB, i da svi igraci koji ga koriste nemaju sanse na turniru. Zasto bi ti nesto nekome zabranjivao, ako ti mozes da branis OTB, mogu i drugi.

Bez OTB, centarsut je u 90% slucajeva beskoristan, jer golman uvek izleti. Ako to nije bug, ne znam sta je... Uostalom, ako hoces bez OTB, napravi turnir u PES, a nemoj da unistavas igru.

Prosle godine na WCG kvalifikacijama u Sava Centru, niko od nas nije koristio OTB, pa se Pedja lepo proveo u finalu. Mislim da ovi sto ne znaju tako da igraju, bolje da izgube sa 10:0 pa da nauce nego da svi igramo ko papani.

Takodje nisi stavio ostala pravila - vreme, povrede itd. To bi takodje trebalo da bude onako kao se igra na netu. Ako ne znas, pitaj Pedju nek ti on ispise. Lepo definisi sva pravila, nemoj nista da se dogovaramo na turniru. Glupo je da dolazim do NS, da bi se vecina dogovorila da koristi nekakva glupa pravila i da se smorim na turniru (npr. 4min poluvreme)

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

evo ti primer od Zmaja

Struktura turnira :

32 igrača je podeljeno u 8 grupe sa po 4 igrača, najbolja 2 iz svake grupe idu u sledeću rundu. Svaki takmičar će odigrati minimun 6 utakmica, sa svakim iz grupe 2 utakmice po sistemu domaćin-gost (UEFA Champions League pravilo). Kada je domaćin, igrač će biti host a kad je gost client. Sistem bodovanja u grupama: 2 boda = Pobeda, 1 bod = Nere

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Ovo postaje malo smesno, ako hoce ljudi bez OTB-a ok, pa ima i bez OTB - bagovi [:D].

Ae sad da ovo ne preraste u nesto veliko......, da ja predjem na stvar, ja cu pokusati da okupim nas sto vise iz Bg-a koji igraju FUFU ! [:D] pa da dodjemo u NS na turnir, pa cemo se lepo tamo dogovoriti ( Oko OTB-a ).

P.S.Djato samo da ti kazem da je OTB - MRTAV - Nemci su podneli zahtev da se napravi patch za BUG ( a Nemci su druga nacija iza Koreje koja ima najvise medalja sa WCG , PA MOZE IM SE ) , pa ce fifa na WCG-u i na ostalim jakim takmicenjima biti bez OTB - uskoro ! toliko

p0z

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Pedja, jel mislis da ce patch potpuna da ukine OTB, ili samo da ispravi BUGove. Jesu oni samo podneli zahtev, ili im je to uvazeno?

Kako sad ti igras, sa ili bez OTB? Sigurno sa, jer patcha jos nema, a na ladderu se igra sa. Jel tako?

Bez starca nema udarca

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine na WCG kvalifikacijama u Sava Centru, niko od nas nije koristio OTB, pa se Pedja lepo proveo u finalu.

Iskreno se da ces se i TI bas tako LEPO provesti na ovogodisnjim kvalifikacijama za WCG naravno u Srbiji !! toliko [}:)] [}:)] [}:)]

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

na u 2k4 fifi nije bilo OBC-a.....

nije OTB-off the ball

nego OBC- off ball control :)

Prvi OBC - OFF BALL CONTROL , je napravljen u FIFI 2004 , t.j. tada su poceli Super-Bagovi ( da ne pominjem ostale fife serijale - fifa 2002 - world cup, npr. Italijanska reprezentacija , Inzagi, Toti ..... svi SuperSkill igrachi su imali zvezdicu i mogli su da daju golove odakle oce......, fifa 2003 - ista tehnika ali tada nije postajao OBC i naravno samo su se bokovi koristili .E onda je na red dosla fifa 2004 sa OBC-om, e tad je bilo vise bagova na raspolaganju nego onda , ali FUFA 2005 - no comment.....)

-Ovako vezano za FIFU, ako sledece godine ne poprave ovo "sranje", PES ce se prosiriti i imace vise zaljubljenika u tu igru nego fifa( ja vec mislim da je fifa UMRLA al ajde) , ali pravo da vam kazem PES je PRAVI FUDBAL!!! tako da......

Mislite o Tome......

PES [:)]

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Prvi OBC - OFF BALL CONTROL , je napravljen u FIFI 2004 , t.j. tada su poceli Super-Bagovi ( da ne pominjem ostale fife serijale - fifa 2002 - world cup, npr. Italijanska reprezentacija , Inzagi, Toti ..... svi SuperSkill igrachi su imali zvezdicu i mogli su da daju golove odakle oce......, fifa 2003 - ista tehnika ali tada nije postajao OBC i naravno samo su se bokovi koristili .E onda je na red dosla fifa 2004 sa OBC-om, e tad je bilo vise bagova na raspolaganju nego onda , ali FUFA 2005 - no comment.....)

-Ovako vezano za FIFU, ako sledece godine ne poprave ovo "sranje", PES ce se prosiriti i imace vise zaljubljenika u tu igru nego fifa( ja vec mislim da je fifa UMRLA al ajde) , ali pravo da vam kazem PES je PRAVI FUDBAL!!! tako da......

Mislite o Tome......

PES [:)]

vidish kako znash da je pes keva, bravo mali, bice neshto od tebe :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...