Jump to content

narucbina WOW-a online


StrayderGame

Recommended Posts

Ovako interesuje me neko ko je kupio igru znaci komplet upakovanu ne samo cd-key preko neta,znaci interesuje me da li je cijena ona koja je na sajtu preko kojeg uzimam igru ista i kad vam stigne na adresu ili se nesto poskupljava znaci ako na sajtu pise da igra kosta 55 eura oni vam skinu sa kreditne 55 eura i vi jos samo platite PTT kad vam postar preda igru ili treba i PDV porez i te zezancije?Znaci ako je neko uzeo igru moze li da mi kaze znaci koliko je igra kostala na tom sajtu,adresu sajta, koliko ste doplatili kad ste je preuzeli i koliko dana je trebalo da igra stigne,i jesu li vam automatski skinuli pare sa kreditne ili kad ste preuzeli igru i kolika je mogucnost da vas "ZEZNU" da vam skinu pare a da ne dobijete igru???????? [?] Ovo pitam u slucaju da je ne nadjem u BG i da mi je "a player" ne ostavi!!!

Link to comment
Share on other sites

shipping placaju likovi od kojih uzimash igru, na sajtu mora da im pishe cifra za shipping u srbiju. Cena shippinga ti se dodaje na cenu igre, tj. skida se sa kreditne

Jedino ne znam kako se PDV uklapa u prichu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...