Jump to content

Recommended Posts

Ja stajao iznad kajlija i laze, malo se smejao, a onda opet kazem, rekao lazi da ne dira coveka jer je jaci i da je truba da ga mlati,prvo jer je jaci a drugo jer je...jaci. Mozda je igralo ulogu i to sto Lazu strasno gotivim, pa si mi ti automatski tu bio kriv. Jebga. A da si se utronjao, jesi brate, ne treba to kriti. I cim se takve stvari desavaju, opet, ode mast u CS. I vrlo sam retko isao na junk, jer ja igram samo protiv normala, a njegove taktike znam odlicno :), al uvek je bilo par ljudi koji su luuuupali da je to bilo gadno.

Al obrni okreni ja mislim da je elf imba, jel se neko slaze sa mnom???

I mislim da je ipak potreban sajt o waru/modovima za isti.

igi pokreni sad ti jedan :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znaci junk sam posecivao od kad se pojavio,znaci u pocetku je sve bilo normalno,bilo je neke price,misljenja nije bilo prozivanja... a sve to zbog toga sto je vecina igraca tad igrala CS,i nije imalo mozga za wc3.Svi su pricali kao fazon sranje ovo ono... I gle sad kad se wc3 omasovio,eto budala na junku da prosipaju svoje mudrolije!Onda sajt biva oboren par puta,ja sam vec odavno izgubio acc i nisam imao nameru da postujem niti da se uplecem u pricu sa wanna be gosuima.Svi su real life jebaci,swain kreten,insomnia kreten,nemaju real life itd..A ti isti ljudi visili na junku ceo dan i spamovali.I evo kad god sam posetio junk nije bilo vesti,nije bilo icega,na forumu samo neko prozivanje,prosipanje "znanja" o doti itd..

Znaci da ne smaram dalje,poenta price je cim nesto postane kako da kazem komercijala,kao sto je to CS(nemam nista protiv doticnog,nego samo kao primer) vise ljudi krece da ga igra i automatski se pojavljuje vise mentola...

*Ovim postom nisam hteo nikoga da uvredim :)) iako se verovatno neko nasao u svoj ovoj prici..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Scione, I feel sorry for ya, I realy do . . .

ma opusteno evo vam forum za wc3, gde je inace admin foruma decko od 14 god tako da mozete da raspravljate o imbi i kako se krekuje 1.18 a i mozete da pogledate koji replay od nekih igraca iz spo-a.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Link obisan prema 5 clanu RUR pravilnika

5. Zabranjena je diskusija o drugim sajtovima, omalova

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja stajao iznad kajlija i laze, malo se smejao, a onda opet kazem, rekao lazi da ne dira coveka jer je jaci i da je truba da ga mlati,prvo jer je jaci a drugo jer je...jaci. Mozda je igralo ulogu i to sto Lazu strasno gotivim, pa si mi ti automatski tu bio kriv. Jebga. A da si se utronjao, jesi brate, ne treba to kriti. I cim se takve stvari desavaju, opet, ode mast u CS. I vrlo sam retko isao na junk, jer ja igram samo protiv normala, a njegove taktike znam odlicno :), al uvek je bilo par ljudi koji su luuuupali da je to bilo gadno.

Al obrni okreni ja mislim da je elf imba, jel se neko slaze sa mnom???

I mislim da je ipak potreban sajt o waru/modovima za isti.

nisam ja pricao ko je jachi pricao sam da ne mozes da kazes meni da sam jadnik.Vec sam lepo to obajsnio gore mrzi me opet da se raspravljam

Link to comment
Share on other sites

Junk jeste u poslednje vreme postao retardiran i postao je sajt mass spamera i ljudi koji su dolazili samo da spamuju i da seru na rachun drugih,i svi mi znamo ko su ti ljudi bili,da ih ne nabrajam sada,jer nije ni bitno,junk jeste postao smor jako,ali ako nista drugog mogao sam uvek na bla bla temi da potroshim po 15,20 min,jer je stvarno bio zanimljiv deo Topica,za razliku od Generals koji je pocelo gomile i gomile ljudi da posecuje,smara i spamuje,dok su na bla bla uglavnom bili OLD GARDA ljudi koje sam skoro sve znao u RL.

Junk je nekada bio mega sajt,josh od Roca,samo kada se setim,uvek je bilo nas koji smo se znali iz RL i nikada nije dolazilo tolko ljudi da spamuje i sere,kao sto je highl1 vec rekao,razlog je postao to sto je masa likova pocela da igra na bnet to jest nabavila org igrui,i sto su internet konekcije postale veoma rasprostranjene kod nas.

Ne znam sta da kazem,ali ovaj Junk nije bio kao sto je bio pravi JUNK,i ovaj sada RUR nije ono sto je nekada RUR bio.Zato ga vishe i ne posecujem vec jedno 2,3 god.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

pa down je verovatno iy istog razloga sto je i gamerov forum bio down odavno previse retarda igasi , na sajtu samo nekolicina ljudi je postovala kao i u ovom post neki nece ni da se trude da postuju samo procitaju i kliknu na X, zalosno je zbog nas stvarnih fanova koj smo posecivali sajjt i jos mnogih ali sta je tu je ima irc

Link to comment
Share on other sites

dobro, svi smo rekli shta smo imali, ovo ide pod kljuch

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...