Jump to content

US > EU cdkey


ad1

Recommended Posts

Mozes da igras ... ali treba mnogo vremena da ti se transferuje Auth. Key!!!!

Ja sam dobio svoju US verziju par dana pre nego sto se Evropa otvorila , pa sam sacekao da se otvori , otisao na WOW-Eurpe da se logujem... naravno ne moze!

Poslao sam mail Blizzu i oni su mi rekli da treba da das informacije o sebi , i Auth. Key kako bi oni konvertovali!

Meni sljaka ko ludo , jedino sam morao da promenim relam (hvala ti SA1NT za uputstvo :D )

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

kolko gotivim ovaj rur, nikako da dobijesh konkretan odgovor:)

nego,... thx, za taj info Zyxan'Ghaz,... taman sam razmishljo da prodam us verziju... lalla :)

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

aj sada da sumiramo: znaci li to da ja sada kupim us verziju igre na gamersloot, dobijem cd key, posaljem mail blizzardu i oni mi ga pretvore u evropski?

ako moze koji je mail na koji se salje i ako moze neko ko je slao da mi napise sta je pisao (zbog pravilnog pisanja engleskog)

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

aj sada da sumiramo: znaci li to da ja sada kupim us verziju igre na gamersloot, dobijem cd key, posaljem mail blizzardu i oni mi ga pretvore u evropski?

To bi trebalo da bude tachno, za vishe infromacija pitaj Zyxana jer je on izgleda jedini koji je pisao Blizzardu povodom toga i vidish da mu je uspelo.

Link to comment
Share on other sites

izvinite sto ranije nisam bi na rur-u , imao sam neke frka oko neta , kartice sa WOW-om...

Kao prvo... moras da cekas poprilicno mnogo da pocnes da igras...

Ja sam jedva kroz 2 nedelje dobio Auth. Key validan za evropu... Mail sam napisao ovako:" I have recently bought (samo za to nisam siguran da li sam tacno otkucao ali prihvatili su) a WOW in Australia. To my understanding it is possible to play it in Europe by europian one which will allow the game to be played on the europian server. Could you please explain how to convert the Authentication Key so it can be playable on European Servers!"

E sada ja sam kupio u Austarliji a ti lepo samo zameni sa mestom odakle si kupio..

Trazice ti licne informacije (ime prezime adresu postanski broj...i naravno Auth Key koji si dobio u tom pakovanju US verzije) i onda se malo (vise nacekas) i imas Auth Key (ja sam dobio isti koji mi je bio na US verziji , inace uglavnom dobijes novi)

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma no frx :D

Jedino ti kazem da ce ti biti skoro isto da cekas WOW EU , nego dok ti promene US key ali... bar ga imas odmah :D

Naravno mozda ce tebi da promene key malo brze jer su vec prosirili broj ljudi na serverima, dok su za mene kopali neku rupu u koju da mi ubace AUTh key :)))

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...