Jump to content

Najekstremnije stvari...


Recommended Posts

Preporucujem ti www.klanicna-oprema.co.yu., tako ce vase svinje nauciti da uzivaju u klanju.

Uzas...

Spustao sam se bajsom niz sruseni most, zaradio oziljak od 20cm na dupetu :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzas ili ne, tako je u Vojvodini oduvek bilo, ja sam srecom tamo samo provodio svaki skolski raspust, i kad bolje razmislim, vecina mojih 'extremnih situacija' se tamo desila...Padanje s motora, prevrtanje autom, nabadanje na eksere u dvoristu, i sl.

Dokonom detetu na raspustu svasta padne na pamet :)

Link to comment
Share on other sites

Pa vozio sam pijan (tako je rekao balon za duvanje [:D] ) 90 na sat na putu na kome je upravo padao sneg, uleteo u krivinu i sjebao auto... sreca da niko nije stradao

Kad sam pao voznju na poligonu i pandur mi rekao da sam nagazio liniju, maksimalno sam isturirao auto, krenuo u rikverc i pod punim gasom okrenuo, i zatim josh jedna krivina pod punim gasom na veom malom prostoru. Treba napomenuti da je bash bio pao sneg i da je bilo leda. Legenda kaze se instruktor drzao za srce a pandur posmatrao otvorenih usta [:D]

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

@ T. najs , nadam se da imash vozacku:)

nego kad smo vec kod kola, poslednji il predposlednji dan pre nego shto sam otisho u ameriku,... (ko shto sam vec reko na pocetku pod brojem 5.) sam se vozio na haubi od kola,... a fazon je bio... na ostrvcetu (parkinig,25 blok, kod hale) sedoh na haubu, pustishe u kolima... Tupacovu pesmu , "2 Of Amerikaz Most Wanted" (uvodni deo, Ain't nuttin but a gangsta party ) i da fazon bude josh jaci, drzim u ruci repliku uzija... i polako idemo ostrvcetom, dok ljudi koji prolaze kolima ne mogu da skrenu pogled od onog shto se deshava:D (priredili su mi i vatromet:)) ) [:D]

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

Brate kako?? El znas ti sta je full pljeka u duf-u??

hm. znam.

jesam bio gladan ali posle jedne sam se vec bio zasitio. medjutim onda dodje ortak i kaze "ako pojedes jos 2, dam ti 2000 dinara". i ja odem narucim jos dve. i kada sam poceo da jedem trecu vec je krenula pegla da mi se baca, ali sam izdrzao. i uzeo nagradu 2 soma.

ima i na kameri. ortak je snimao. ;>

jos kad bi me video, bilo bi ti jos teze da shvatis.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

1. imao sam 7 godina i trchao za zmijom dugom 1.5m i vikao: "mama, mogu da je drzim u aquariumu?!?!?!"

2. punio balone razredjivachem i bacao ih sa terase na vatru

3. punio kondome razredjivachem i bacao ih sa terase na vatru

4. pacio kesu upaljacha na vatru... ne sa trease

5. podmetnuo tjaletu one male crvene petarde u cigaretu, vijao me je po dvorishtu pola sata dok nisam shvatio da sam jachi od njega i odluchio se na last stand ... he ain't pretty no more

6.vadio sam kondenzatore iz napajanja ( 1000uf 220v)

itd...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...