Jump to content

Najekstremnije stvari...


Recommended Posts

ae sad napishite vasha najekstremnija iskustva... bilo da je to dodzovanje krigle, il salto sam bajsom...

1.bandzi dzamping ... pre skoro dve dine, skocish sa sa jedno 56m visine,... 3-4 sekundi sam 'leteo" i na kraju sam bucnuo glavu u vodu... osecaj je ekstra... :)

2.u pijanom stanju sam "vadio hekler" na nekoliko Bosanaca koji su vitlali prangijama... hvala Bogu, nisu me culi :)

3.ko me je video na bordu, klonice se od mene... u radijusu od 20m, neki su iskusili moj bes... a da i jedan dzump koji sma odradio... hmm ako to moze da se nazove dzamp... leteo sam 5m sletoh na rame/glavu ... i kotrljo sma se jedno 5m

4.isto ko bord, bajs vozim ko budala... kako kad umem da puknem u auto na raskrsnici, napravim salto, hmm puknem patikom u zardinjeru (oziris d3) odleti mi patika i vozi par m sa carapom...

5.voznja na krovu kola, na haubi i u gepeku.

6.igranje cs`a pod dejstvom alkohola...

ima josh dosta al sad nisam u stanju da se setim

(gledoh neku emisiju na kablovskoj, kao najgluplje/najekstremnije(ekstremne u smislu debilluka) stvari na koje su ljudi spremni da urade za 10.000$, tu je bio lik koji je sam sebe shutnuo u muda, neka starija gospodja koja igra sa kornjacama (napustila je muza, tj razvela se od njega posle 21 god. braka... zbog kornjaca,lik koji je sam sebe digo u vazduh, chovek koji misli da je polu covek polu tvor i pritom peva i svira skunk pesmu, covek koji u svojim ustima presavije ofinger na 90 step. devojka ga odvali tosterom u glavu... , covek koji je odradio bombu na kartonu mleka.... (bomba-bazen-buc,al on je to odradio na mleku) , i "herkules" malo stariji cika koji ima trbushnjake ko pancir... preko koga je preshao kamion od 5t (kamion)...-> /(on izmedju) \ .... -> ... i tako

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idemo.. sad pochinju urbane legende...

:)))

a nisi bre ni procito=]

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

^ jesam =)

o nou sharingan!

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

-downhill mountain bikeom bez brake-a.

-voznja opel astre niz dimtrija tucovica/cvijeceva.

-climb mountain bikeom od sv. stefana - lovcena. i naravno spust niz isti.

stajaznam. to su nekako najupecatljiviji momenti. jer sam preziveo.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

2x bla +3

nisi spomenuo dupli salto sa bajkom tokom tog downhill`a, sensei :))

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

proslo leto.. rad u kablovskoj... svaki jebeni dan je bio extremni... od pretnje 'stoljima do pustanja rotova na nas...

svaki dan po 7-8 jelena, pa op na krow 7-spratne zgrade :D

bajkom zrenjanin - novi sad i nazad (samo jednom [:p])

i ostalo je mrtvo more...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Brza voznja rolerima. Jednom smo se spustali niz neku nizbrdnu ulicu i picimo nas 5oro ko kreteni kad odjednom iz sporedne ulice ispred nas se stvori jedan usporeni kamion... sve se to deslilo jako brzo pa nismo mogli nikako da zakocimo tako da su neki brzo skakali sa strane a neki su se zakucali u kamion (lose iskustvo, ali kad nema kamiona je do jaja) Srecom ja sam skocila sa strane i zavrsila sa samo nekoliko ogrebotina :)

Voznja borda na kopu. Kada sam prvi put stala na board samo sam picila pravo i nisam znala ni da skrenem a ni da ukocim pa sam lepo skrenula sa staze u duboki sneg i jelke :))) Puzala sam sat vremena nazad do staze... [:p]

1127426265i36372pd.gif
Link to comment
Share on other sites

nisam znala ni da skrenem

pa sam lepo skrenula sa staze

ovo je stvarno extremno....

a radio sam dsota ekstremnih stvari na skijama, ali nishta posebno, niti sam lomio neshto sem ramena....al najekstremnije mi je bilo kad mi se u torontu na rocket rolercoasteru ( to je za neupucenije lansira u visinu 50m ubrzanjem 9,81 m/s2 , pa se stekne neko bestezhinsko stanje ) otkachio 1 pojas ( od 2 ), pa sam srao u gace...

Link to comment
Share on other sites

ovo je stvarno extremno....

a radio sam dsota ekstremnih stvari na skijama, ali nishta posebno, niti sam lomio neshto sem ramena....al najekstremnije mi je bilo kad mi se u torontu na rocket rolercoasteru ( to je za neupucenije lansira u visinu 50m ubrzanjem 9,81 m/s2 , pa se stekne neko bestezhinsko stanje ) otkachio 1 pojas ( od 2 ), pa sam srao u gace...

lol :)))

Htela sam da kazem da je staza skretala levo a ja sam nastavila pravo i tako otisla (skrenula) sa staze

1127426265i36372pd.gif
Link to comment
Share on other sites

\o/ KRUKO i STIJO!!!

ja radim extremno glupe stvari stalno, al' bash razmishljam, u poslednje vreme nisam nishta tako uradio ...

poslednje chega se secam je da sam na poslu zhonglirao 1 nozh, i onda mi se zabo u ruku

al' nije puno

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

kralj:)))

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...