Jump to content

Moj izvestaj sa ECG-a


Recommended Posts

E pa ja da pocnem..... [8D]

- Dan 8.mart i 9.mart

Putovanje do Hanovera je bilo dosta iscrpljujuce - putovali smo oko 20 sati.

Bili smo smesteni u BraunSvajng ( valjda je dobro ispisano ) 70 km od Hanovera.

Dan pre zvanicnog otvaranja CEBIT-ECG 2005 , morali smo Meda i ja da odemo na Cebit da se dogovorimo sta sve treba da radimo na otvaranju ,znaci prvo sam vezbao nosenje zastave , onda je bilo izvlacenje parova za igre , pravljenje kostura itd.....

- Dan otvaranja 10 mart

Krenuli smo ka Hanoveru putovali smo oko sat vremena, i lepo smo se smestili i krenuli u akciju , prvo smo uzeli jakne i majce koje smo trebali da nosimo u toku igranja.Sama ceremonija je bila je super odradjena od strane Nemaca, ali steta sto

se nisu pojavile ostale reprezentacije ( parice jebi ga ).Posle ceremonije otvaranja krenule su igre, prvi koji je izasao na megdan je vanilica i lepo je startovao i svi smo mislili da je ECg nas, ali ja sam uprskao protiv Rusa.

-Rus inace ima daleko vece iskustvo od mene , bio je u Koreji 2003, ima velike lan turnire u Rusiji, bio je u San Fracisku 2004, veoma je aktivan ON-LINE i naravno u Hanoveru.Rus - Alex Gusev , 22 godine, bleji i igra fifu ima ugovor s nekom

kompanijom X4 ne znam koja je to kompanija, ali da se vratim ja na mech izmedju nas dvojice.Pre mecha s njim on je imao mech sa Nemcem inace Finale pre Finala tako su svi tipovali, dobio je Nemca ( ne znam bas tacan rezultat) ali znam da je Nemac inace Jimmy bio veoma nervozan i ljut na njega jer je Alex u drugoj partiji celo poluvreme stekao loptu i tako pobedio, djana zar ne?I tako je on bio zagrejan za "nas" mech, krecemo da igramo, ja nervozan, hladne ruke, ne mislim na fifu , svi gledaju neko iznenadjenje s moje strane, ali prvih 20min u fifi ( stvarnih 2min) vec sam gubio sa 4:0, i tu se ja trgnem i krenem da napadam imao sam i imao sanse , cas precka , cas stativa , onda u nekoliko navrata sam pogadjao rahiticnog golmana i tako prvi mech se zavrsio 7:3 za njega, drugi mech poveo sam 2:0 i lepo je sve islo, ali kad sam primio gol , pala mi koncetracija i nisam mogao nista vise da uradim, 4:3 za njega.I tako ja ode u looser grupu, i mech sa Bugarinom Seagel.

SCG.RyZeeR vs RUS.Alex 3:7 - 3:4 = 6 : 11

- Dan 11.Mart

Taj dan je bio sve.Kad smo dosli u Hanover t.j. na Cebit Hala 27, imao sam veliki osecaj da cu proci Bugarina.Lepo sam se smestio , podesio config za gamepad seo malo vezbao sa [64AMD]Troll ( on je zauzeo 6.mesto na ECG), igrali smo dve-tri

partije i lepo se zagrejao.Bugarin - Georgi Kirilov , 23 godine , radi u nekoj firmi i pika fudbal iz caffe-a.Ima i on neki ugovor ali ko zna kakav :P.Bugarin je igrao sa Spancem - Mass ( Spanac mali , debeo, ruzan , odvratan i samo nesto kenja na spanskom ) u winner bracket i jedva izgubio, prvi mech 6:6 , drugi 4:6 ali 4:4 je bilo sve do 80 min igre (stvarnih 10min) ali oce sreca za Spanske igrache.Serbia vs Bulgaria, lepo sam krenuo mech ali napravio sam gresku i primio gol, reko sam sebi sad ili nikad, i krenuo sam na rizik mnogo otvoreno, i padali su golovi ali uz mnogo srece i dobih ga 5:1 , drugu utakmica sam isto zavrsio u moju korist 4:3, tako sam pobedio veoma kvalitetnog igracha.Sacekao sam nekih 2 sata da zavrse mech Italijan - Sebatr i Svajcarac - Zefiro.Italijan je resio u svoju korist oba mecha 9:2 , druga 9:2 ko na kosarci 18:4 ( inace i sa njim sa vezbao i srafio sam ga 5:0 , 6:0).Serbia vs Italia , prva dva puta je pucala fifa pa sam se malo unervozio ali ajde ide valjda tako, krenuli smo mech i lagano sam prolazio odbranu sa 5 igracha, i pobedio sam prvu sa 6:1, ali druga to je bila za SRCKU, krenuli mi lepo drugi mech i vec na startu mi da gol, ja reko ma polako imam prednost t.j. pobedu , pa onda 2:0, 3:0 i ja napokon nekako ja dao gol 3:1 i mislio sam gotovo moja pobeda ali i dalje se nastavljala goleada 4:1, 5:1, 6:1 ( da je tako ostalo da bi isao dalje zbog gola u gostima) ali dolaze na red Vejn Runi i Majkl Owen i dajem 4 gola za 20min u fifi ( 2min stvarnih )i tako sam se resio veoma iskusnog Italijana ( on je u ovome jos od 2002 godine).I tako ja ode u polu-finale looser grupe, a tamo me ceka ni kriv ni duzan Ceh - Ehi.

SCG.RyZeeR vs BUL.Seagel 5:1 - 4:3 = 9:4

SCG.RyZeeR vs ITA.Sebatr 6:1 - 5:6 = 11:7

-Dan 12.Mart

E da sam imao srece i da sam bio malo iskusniji imao bi medalju.Ovako to ide lepo smo dosli , tog dana je padala kisa, kad god pada kisa malo sam smoren, ali protiv Ceha nisam bio uopste, ubio sam ga, lagano sam igrao sa njim prva 6:1 , druga 7:2.Ceh - Ehi, ne znam nista o njemu :(.Posle tog mecha ja sam bio u finalu loosera i cekao sam boljeg iz mecha Austrijanac - [64AMD]Troll ili Nemac - mTw|Jimmy, Troll se dobro drzao 3:2 prva i druga 3:6 ali popustio je mnoge sanse i izgubio mech.I tako se Nemac i ja nasli u borbi za finale.Mech je bio veoma uzbudljiv, prvi mech je resio u svoju korist 5:3 , u tom mechu nisam mogao nista da uradim.Pre pocetka drugog mecha malo sam odugovlacio da se smirim i skoncetrisem za dalje, krecemo sa mechom i povedem 2:0, onda 2:1 , poluvreme 4:1 za mene, cekao sam da prodje 30sec na poluvremenu i da pitam nase ( Hajli, Veca, Meda, Andrija, Sharky) da li imam prednost i dal da se branim ili da napadam, stao mi mozak nisam znao koji je rezultat iz prvog, krecemo lepo mi drugi mech i krenuo sam agresivno ka njegovom golu , ali igrao sam mnogo

otvoreno sto je iskoristio Nemac i dao mi dva gola 4:3 i onda ja dva gola 6:3 , i taj rezultat me je vodio u finale , ali dosao je red pad koncetracije i primio sam dva gola i imao sam kavu-takvu sansu za gol i nisam je iskoristio i pobedio sam drugi mech sa 6:5 ali ne dovoljno za finale :(.

SCG.RyZeeR vs CEH.Ehi 6:1 - 7:2 = 13:3

SCG.RyZeeR vs GER.JimmY 3:5 - 6:5 = 9:10

-Dan 13.mart

Tog dana su bila sva finala svih igrica, bilo je bas zanimljvo za gledanje, lepo smo se uvalili u fotelje i buljili u ekrane ( sastav : Sharky, Dzoker, Mileta, Distro i ja), prvo CS - Pentagram, onda XBOX igrice , War ft - Grubby, NFSU - SLiver , Starcraft - Mondagon, i FIFA - Nemac.FInale u FIFI je bilo bas napeto ali samo u prvom mechu gde je rus kakvu takvu partiju pruzio 6:9, ali u drugoj je izgubio jer je bio suvise nervozan i izgubljen, sto je naravno iskoristio Nemac 4:5 , konacnih 10:14 za JimmY-a.

I na kraju ceremonija proglasena pobednika i zatvaranja.

P.S.OVo je bilo sve ukratko napisano, ako bi poceo da pisem mislim da bi napisao 3-4 strane.Ja mislim da je dosta sa moje strane.......

http://www.wcg-europe.org/sec-tourney/turn...do=ranking&id=2

http://www.wcg-europe.org/sec-tourney/turn...w=list&type=all

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

lep izvestaj .......

jos jednom svaka cast na uspehu i najsmesniji deo mi je nosenje zastave :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...